כיצד לאתר האינטרנט שלך למכור?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

עליך ללמוד על חשיבות עיצוב אתר ממוקד כדי לענות על הצרכים של לקוחותיה. ברשותך טופס באתר האינטרנט שלך כדי ללכוד נתוני מהמבקרים תוכן מעולה הוא מה שיקבע אם המבקר שלך יישארו רק בתור מבקר או להפוך את הלקוח הבא שלך. היום אני יסביר כיצד להמיר את המבקרים לתוך לקוחות. כדי להצליח עם העסק שלך באינטרנט, אם אתה מוכר מוצר משלך או בעת מכירת מוצרים של צדדים שלישיים באמצעות תוכנית שותפים. עליך ליצור אתר אינטרנט ממוקדים למכור את מוצריה. אתר אינטרנט זה קל לבנות ולתחזק, עלות נמוכה, אמין, מערכת גנרטור רב עוצמה של תעבורת להמיר את המבקרים לתוך לקוחות. אז יש לך את הכלים הנכונים, את המוצר הנכון, לא כדי להבטיח ההצלחה של אתר האינטרנט שלך.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב האתר שלך. למרבה הצער, רוב הגורמים הללו מתעלמת בקלות על ידי הרוב בעלי עסקים באינטרנט. בנה את זה במהירות. . זו עובדה של החיים המודרניים, כי אנשים הם תמיד ממהר משמעות הדבר היא שיש לך בין 10 ל-30 שניות כדי ללכוד את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי שלך. כדי למזער את הזמן שזה לוקח לטעון את אתר האינטרנט שלך, ודא כי הגרפיקה שלו הם קלים ולא להשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר (Java Script, פלאש, אודיו, וידאו, אנימציה), אלא אם כן זה הכרחי וחשוב על המצגת שלך. ? תתמקד על זה עבור משרה של השוק.

עליו לדעת מיהו הנישה שלך, ודא כי אתר האינטרנט שלך עונה על הצרכים של הנישה הזאת. זה חיוני כי האתר שלך משקף ערך עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך. העסק שלכם נישה שוק מקצועי בעיקר? במקרה זה, האתר שלך חייב להיות נקי ומקצועי. המוצר שלך שואפת בעיקר בני נוער ומבוגרים צעירים? אז האתר שלך יכול להיות בלתי פורמלית ורגועה יותר. המפתח כאן היא הידיעה השוק שלך ולבנות דרך האתר את הנישה שלך בהעדפות השוק. להתמקד באתר האינטרנט שלך. ודא כי אתר האינטרנט שבמוקד מטרת בנפרד למכור את המוצרים או השירותים. אתר אשר מציע מוצרים רבים שאינם מפורטים, לא אומר שזה בפוקוס, אבל זה בדרך כלל המקרה. אם העסק שלך מציע מוצרים רבים, בבקשה קח דף מוצר אחד במקום לנסות למכור אותם הכל בעמוד אחד. אמינות היא קריטית. אז יש לכם אתר אינטרנט מקצועי המיועד לא תמכור אם הלקוחות לא מאמין בך. הצהרת פרטיות ברורה היא דרך של בניית האמינות שלך. דו ח על כל הדפים שבו מידע אישי מבקש למבקרים בו הם יכולים לספק שלהם ידיעונים או רשימות, לבטל את המנוי בכל עת שיחליטו זה בלחיצה על קישור. לספק מידע אמיתי הקשר שלך מקוון ולמצב לא מקוון. הניווט חייב להיות פשוט. לחץ כאן עבור אתר עם ניווט קל ואינטואיטיבי. הניווט פשוט הוסיף שביעות רצון למבקרים בו. הוסף במנוע חיפוש או מפת אתר בתוך האינטרנט שלה. רבים מהמבקרים אין סבלנות כדי לנווט בין כל אתר האינטרנט שלך בשביל למצוא מה שהם מחפשים. עקביות היא המפתח. ודא כי אתר האינטרנט שלך הוא עקבי תמונה שלו, תפיסת ועיצוב. שום דבר יותר צורם ומטרידה עבור לקוח, בעת ביקור הדפים שלהם ולהרגיש כאילו הם הלכו לאתר אחר. שמור צבעים וערכות קבועה לאורך כל האתר שלך. להפוך את האתר שלך אינטראקטיבית ומותאמת אישית. ודא כי אתר האינטרנט שלך הוא אינטראקטיבי. הוסף אנשי קשר בטופס או דוא ל כתובת, כדי לאפשר את הלקוחות הפוטנציאליים שלך לשאול כל שאלה שהם עשויה להיות קשורה המוצר שלך. התאמה אישית של אתר האינטרנט שלך הוא עוד אלמנט חשוב אשר יכול להוביל לשמחתם של הלקוח יכול להגדיל את המכירות שלך. התאמה אישית של טכנולוגיית מספק את הכלים הדרושים כדי להקל על צולבת או משודרגת, כאשר הלקוח קונה באינטרנט. אני ייתן לך את הרעיון צולבת. לדוגמה, כאשר אדם קונה כונן CD, כי לא להציע לו את ההזדמנות גם לקנות דיסק מנקה את מחיר ההצעה. התוכן הוא המלך. רצון גדולה מוכרים מוצר. שאל את עצמך את השאלות הבאות. האם שמכתב המכירות שלך מכיל את ההודעה שעליה ברצונך לקיים תקשורת למבקרים שלך? הוא מציג את היתרונות של המוצר שלך? הפניות למבקרים בו בתהליך המכירה? אתה שואל אחרים כדי לסקור, לבקר ולערוך את המכתב המכירות שלך, על מנת להבטיח כי זה מעביר את המסר הנכון אל הלקוחות הפוטנציאליים שלך? אתה תמיד זוגי בודק את האיות ואת הדקדוק? החלת החוקים 8 לעיל, הם הם דרך חכמה כדי לשפר את האתר שלך, והכי חשוב, ממירה את המבקרים לתוך לקוחות. מאת הצלחתו יצירת עסקים באינטרנט, פרדי ליאון. מנכ ל CreandoNegociosEnInternet.com

Tags: