כיצד לבחור מכונית משומשת?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

רכב חדש או רכב משומש? איפה ניתן לרכוש מכונית משומשת עם פרם מצייר בעיקר בבחירת מכונית BU?. אל דאגה רב של צפת הוא האיש הנכון . זה רק מספר שאלות שעולות מן הבעלים, אם אתם רוצים לרכוש חבר ברזל. איך לבחור מכוניות עם קילומטראז ולא בחירה מוטעה? במאמר זה תוכלו למצוא את התשובות לשאלות שלך ואתה תהיה אפשרות לקנות מכונית לא אאכזב אותך. למה משמש הרכב? בעת קניית רכב משומש, אתה יכול לשמור במידה ניכרת. אין זה סוד כי המכונית החדשה מאבד, השאיר מחוץ סוכנות רכב, שהוא כבר עומד על 10-15% של המחיר המקורי שלו. 3 שנים של המבצע עלותו נופל בכלל ב- 50-70%. בקניית אופנוע חדש, אנו נוטים pereplachivaem “חידוש”, אחריות, אבל קונה מכונית חדשה אינה מבטיחה את התנאי המושלמת של המכונית. כמובן, קניית מכונית משומשת היא גם סוג של לוטו.

לקנות את זה עם הידיים, לעולם לא ניתן להבטיח כי המכונה לא ביקר את התאונה כי זה צוין הקילומטראזי בפועל, באופן יסודי כיצד לנצל את הבעלים הקודמים. לכן, לבחור אוטומטי b אמין פרם, מספר נקודות שיש לשקול: 1. להיות מוכנים. מוכנות צריך לכלול את קריאת הספרות המקצועית, סקירה של שוק הרכב, השווה את המאפיינים שלהם, כגון צריכת דלק, האצת ומכוניות, אז לפני שאתה הולך לראות את המכונית באופן אישי, זה גם הכרחי לקבוע את המותג של המכונית כדי לא לעבור בין מכונות החלטיות. לאחרונה מצאתי אצל רב של צפת אוזן קשבת . 2.

להיות בטוח לבדוק את ההיסטוריה של הרכב. אם אתה טוב בזה רע, מומלץ להביא מומחה. אם יש לך תמונה אמיתית של המכונית, זה יעזור להעלים או לצמצם את הבעיות האמיתיות שעלולים להתעורר במהלך הפעולה של הרכב. 3. לא קונה שימוש לרכב, להסתמך אך ורק על ההמלצה של מישהו. המלצות הסובייקטיבית של מישהו נוטים לא תמיד דובר אמת ואמין. להיות בטוח כדי לבדוק את המכונית בעצמך, אחרי הכל, אני מבין יהיה רק אתה m]. אף פעם לא להשאיר פיקדון עבור המכונית, אינם חותמים על ההסכם לפני הרכב מלא אבחון. 4. בדוק בתיעוד כל. כשאתה קונה רכב עם הידיים, אתה מפעיל את הסיכון להיתקל הונאה, אז יש לבדוק בקפדנות מרובה מכל המסמכים על סחורות שנרכשו. כדי להימנע מבעיות כאלה, מומחים מנוסים עדיין ממליץ לרכוש בבעלות טרום מתמחה סוכנויות רכב, לערוך אבחון יסודי של כל המכוניות עם קילומטראז ואיפה יבצע כל תיעוד בשבילך. כמובן, הרכב הרצוי במקרה זה יעלה קצת יותר יקרים, אבל להגן על עצמך מפני בעיות רציניות, לחסוך הרבה זמן, עצבים, כוחות, אשר, כפי שאנו יודעים, הם לא יסולא בפז. יתר על כן, סוחרי מכוניות מכירת משמש ההצעה מכוניות רכב חילופי סלסול על הסחר הנוכחית פופולרי במערכת. ייחודה של זה שירותי הם מגיעים במופע אוטומטית על מכוניות משומשות שלך, את יכולה לעזוב בכל רמה אתה אוהב באותו יום, לשלם רק את ההפרש בערך. לכן, רכישת רכב דרך תלוי רק בך, עם זאת, הקפדה על כללים פשוטים אלה, ניתן יהיה לבחור מכונית משומשת אמין נא לך יותר משנה.

Tags: