כיצד לקבל תשלום עבור CTP

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

ראשית, כי אתה כאזרח טוב כדי למלא את החובה אשר מוטלת עליכם לפי החוק, כלומר, הסיכון של המבוטח חבות אזרחית שלו לצדדים שלישיים. כשלעצמה, מנגנון זה ביטוח משמש במדינות רבות. הוא הוכח כיעיל. כן, אתה יודע היטב שזה באמת הכרחי. כמובן, גם הנהג המנוסה ביותר באיכות גבוהה יכול לקבל בתאונה. וזה כבר מייצר אשם אותו בצד לפצות את הנפגע, את הנזקים שהתעוררו כתוצאה של תאונה זו.

אני לציין במאמר זה יידון רק נזק לרכוש, ואת לא מתייחסת לנושא של חיים פציעה בריאות. לאחרונה מצאתי אצל נפתלי בנט אוזן קשבת . נושא זה נדון במאמר אחר. לכן, כדי לשפר את סיכוייהם לקבל את הכסף מחברת ביטוח, אתה צריך דווקא את הפעולות המפורטות במסמך, הכותרת המלאה של אשר, חלקם אולי נשמע קצת קשה בהתחלה. עצה טובה, זוכר את שמו, ואפשר לקרוא אותו. RF החלטת ממשלת 2003/05/07 ? 263 "על האישור של ביטוח חובה של האזרחים בעלי הרכב ". השמטת, מחוץ הנייר, את כל המבנה ואת תיאור כללי של המסמך, מנקודת המבט של איש מקצוע שעובד איתו כל הזמן, הבה נבחן שני נושאים: 1.

פעולות של אנשים במקרה הביטוח. (סעיף ז') 2 קביעת הגודל של הנזקים ההשבה לפגיעה ברכוש של הקורבן. (סעיף ט) אליך, קורא יקר, הוא גם ראוי לשים לב הבאות: ראשית, מאמר זה אינו עוסק הוראה ישירה של פיצוי (כלומר תשלום של הסכום המבוטח על ידי חברת הביטוח שלך), ושנית, מאמר זה מתייחס התאוששות של נזק לרכוש בלבד. כדי להתחיל, אנו צריכים ליידע את האשם חברת הביטוח. כאשר תאונה הנהג חייב להודיע ??המשתתפים האחרים על הנתונים שלהם תאונה של חברת הביטוח ואת פוליסת הביטוח. אתה צריך להגיע / לבוא למשרד של המבטח. כתוב הצהרה על התאונה. היישום חייב להיות מיושם על "הנייר" לפחות עוד 2: הודעה על תאונה (שנתנו לכם כמה צורות, כאשר אתה קונה את המדיניות) לבין הוכחה התאונה (משטרת התנועה לקחת). בנוסף לכך עזרה במשטרת התנועה יצטרך לקחת דקות של התאונה, את החלטת על ייזום או נחישות לא ליזום במקרה מינהלי. אלה הם המסמכים שאתה מייצג מבטח, עבור החלטתו לשלם או לסרב לתשלום הסכום המבוטח. עצה טובה! היזהר בעת החלת לבדיקה SC לחברה מומחה שגרם, הצהרה נכונה הקבלה שלך datestamp. זה חשוב. וגם בהצהרה בנוסף, ציין כי אתה רוצה לקבל מעשה של מקרה הביטוח. הוא גם מסייע לך לקבל את הכסף שלך, אם בית המשפט. ממועד המסירה של מסמכים אלה, חברת הביטוח יש 5 ימים ארגון בחינה והערכה של מידת הנזק שנגרם לרכב של הקורבן. אם במהלך תקופה זו, חברת הביטוח אינה מאורגנת בדיקה או הערכה. אתה צריך לעשות את שני התהליכים האלה עצמאי. כאן יש שתי pluses ו minuses. על החיסרון, אתה יכול לכלול את הפרטים הבאים. ברגע שאתה בוחר חברת הערכה, אשר תבוצע בדיקה והערכה, ולאחר מכן לשלם עבור אותם בשלב זה, כפי שאתה. בתוך מאוחר יותר כסף שניתן "להילחם" מן המבטח. כפי פלוס, אתה מקבל בדרך כלל כזה "בונוס". אתה בטח יודע את האמרה "מי שמשלם את המחיר הוא שקובע". מאז המעריכים זה נכון, כמעט תמיד. ואתה מקבל 'טוב' (בשבילך) הערכה. חשוב! אל תשכח להודיע ??למבטח על הזמן והמקום של הבדיקה (הערכה). אחרת, הבעיות עם זה ניתן להוסיף. קדימה. עם מסמכים אלה להודיע ??למבטח על היקף הנזק הוא 30 ימים ההחלטה על המקרה שלך כיוון vyplatnomu לך התשובה שלך. טוב, אז אתה יכול להוסיף לכל יום לאחר מכן, חייב המבטח לשלם לך עונש זה לפחות משהו מהנה בכל זה במקרה. בסוף נוסיף כי גם אם עשית הכל נכון, זה לא העובדה שאתה במהירות לקבל את כספך. ואם אתה יודע בדיוק מה האמת היא בצד שלך, אבל המבטח אינו ממהר לשלם לך – באומץ ללכת לבית המשפט! רק טוב לערב אנשי מקצוע. זה יעזור לא לשבור שום דבר, "בטעות", ולהפחית את זמן אתה מקבל את הכסף.

Tags: