כמה אסטרטגיות להשגת קישורים נכנסים איכותיים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אנשים רבים העוסקים ב- SEO לעיתים קרובות מוצאים את המשימה של יצירת קישורים נכנסים די מייגע. אבל לא מסיבה זו צריך להיחשב משנית. לבנות בסיס טוב של קישורים נכנסים, על ידי השיטה שאנחנו אוהבים, למעשה, זה כמעט שהדרך היחידה להבטיח של Pagerank טוב. האתר הראשון חייב להיות פתוח כדי לחפש לקוחות פוטנציאליים של לינס נכנסות היא גוגל, כמובן. לא תמיד טבע תעשיות. לעשות חיפוש עם מילות המפתח שלך, ולכתוב מה הם אתרים המדורגים הטובים ביותר.

לאחר מכן, חפשו אותם תחומים ב- Google שוב ותראה לנו כמה קישורים נכנסים, וכוללות מאיזה סוג. ישנן הרחבות רבות עבור מנועי החיפוש, מוטות, במיוחד עבור מוזילה המציגים את ה-Pagerank של האתר. בחר את האתרים לקשר המתחרים שלך יש Pagerank הטוב ביותר ולאחר נסה כי ניתן גם ליצור קישור נכנס לאתר שלך מפניהם. בדוק מה אתרי קישור התחרות שלנו הוא מידע מאוד חושפניים. קודם כל, להיות מסוגל לחלץ מה האסטרטגיה הטובה ביותר עבור המתחרים שלנו: מופיעים מדריכים, מאמרים, שיווק פורום שיווק.

זה הוא אינדקס טוב עבורנו, עבור הפעילות שלנו יציין מהו הערוץ לדור של שיחה נכנסת קישורים זה עובד בצורה הטובה ביותר. להיות יצירתי. אחת ההנחות של ה קמפיינים של קישורים נכנסים היא כי האתרים שבהם אנו לקשר סמנטי קשורות עם האתר שלנו. אבל לא בשביל זה משאיר בצד האתרים של Pagerank טוב זה לא נקרא באופן ספציפי את מילות המפתח שלנו. לדוגמה, עבור אתר שמוכר בשמים, יכול להיות רעיון מצוין לקבל קישורים נכנסים מאתרים של עניין נשי, אופנה, מערכות יחסים, טיפים עבור נשים, חברות, וכו ‘. החלפת קישורים מסורתי (שמתי קישור לאתר שלך, אתה תגרום לזה שלי) לעשות בדרך כלל לא לתת תוצאות טובות מאוד. בדרך כלל האתרים לקחת את כל קישורים אלה אשר ביצעו לפרסם באתר האינטרנט שלה ולשלוח אותם לדף שנקרא, דיוק, קישורים, או משאבים, או מומלצים. דרך robot.txt הכריז שאינו אחרי העמוד, או ישירות בקוד מקור להציב את התכונה nofollow. בהתאם לכך, קישורים אלה שאינם משמשים הרבה למטרות של יצירת אינדקס, או וגם אנחנו צריכים לצפות מספר רב של להיטים משנות אותם כמה שנים אל תבדוק ספריה של אתר מומלץ? אל תנסו להפוך את כל קמפיין קישורים נכנסים ביום אחד. זה בדרך כלל פעילות שלוקח די הרבה זמן, כי הקישורים המצביעים לאתר זה מה שבסופו של דבר יציינו את הערך הגדול ביותר או פחות של האתר. אם אהבתי את הפוסט הזה וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות זאת בלי בעיות, בתנאי שאתה מצטט מקור ל g

Tags: