כמו להגדיל את מסת השריר עם מזון טבעי

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

במאמר זה אנחנו הולכים לדבר על. כמו להגדיל את מסת השריר עם מזון טבעי. כדי להגדיל את מסת השריר שם זה לאכול יותר, אך זה לא אומר לאכול כל. אנו חייבים לאכול מזון אשר יסייעו לעלות במשקל ללא שומן, גידול זה שאחוזי שומן מופחתת. האלמנטים המסייעים להעלות במשקל (ללא שומן) הם הדברים הבאים-1.

פחמימות או מלחלח של פחמן: הם מקור של אנרגיה ומגישים לעלות במשקל. הם מזונות לצרוך אותם ספורטאים, ספורטאים של עלית ככל שגובר אנרגיה לרגע. כדי להשיג שרירים המוני הם חיוניים, אבל אתה צריך לדעת כי לא כל הפחמימות אינם שווים (הם פשוט הטמעה מהירה של מתחמי התבוללות איטי) באופן אידיאלי, לקחת את המתחם איטי ומורכב פשוט לפני פעילות גופנית לאחר פעילות גופנית. פחמימות פשוטות, אינדקס גליקמי גבוה הם: מעודן סוכר, דבש, לחם או מעודן תעשיית פסטה, עוגיות ומאפים… אלו, זה יהיה טוב לבחור את המתאים ביותר לדוגמה – פרי, מותק (במתינות), צימוקים, פירות יער ועוד. אלו הן סיוע לפני פעילות גופנית מכיוון שהן קליטה מהירה.

מורכבות, פחמימות גליקמי נמוך הם: אורז, דגני בוקר אינטגרלים (ביולוגית), קטניות (סויה, חומוס, עדשים וכדומה) תפוחי אדמה ועוד. אלו הן המתאימות ביותר להגדיל את המשקל ולהיות רק שומן פחמימות. 2. חלבונים: מהותי עבור שריר המתפתח. יש תפקיד חשוב מאוד בשריר עלייה, אך לא זה משאיר בצד צריכת הקלוריות (ומעל הכל אנשים דק הוא לקחת רבים מכות) הוא של לעשות מתחם משוער עתירת פחמימות בשילוב, הרבה פחות כיתה פשוטה 55% חלבון של איכות 25% שומן בריא עשרים אחוז של חלבון זה יש לצרוך כ- 1.5 גרם מאת ק ג של כל אדם.

Tags: