להיות מאושר

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

חשבת פעם על מה זה אושר. מדוע אנשים כה רבים מתלוננים כי מושג זה הוא מופשט האיש עצמו הוא אופי תנודתי מאוד והוא אינו יודע מה הוא רוצה בכל זמן נתון, הנה למה לא ניתן להשיג את האושר המוחלט. כמובן, אנחנו נורא מסובך בטבע, אבל כולנו בלהט רוצה להיות מאושר. אבל לפעמים אפילו לא יודעים מה שאנחנו צריכים לעשות את זה. וזה יכול להיות שווה לרגע לשכוח את החלומות העולמית מפנים את מבטם אל הדברים הקטנים נראים חסרי חשיבות במבט ראשון, אבל גורמים לנו – באמת מאושרת, בגלל דברים קטנים בעיקר מורכב כל החיים שלנו. אז בואו נתבונן בכמה מאותם "דברים קטנים" שנכשלים לנו לחלום היקרים של הגלובלי. מה אני צריך לעשות: 1. כדי לתכנן את החלום.

תוכנית לא יכולים פשוט לעזוב חגיגה של כל המקרים וחגים, אלא רק איך תבלה הבא בסופי שבוע. ובואו בחיים היא לא יפה כל כך מגניב, אבל אתה מקבל את העונג האמיתי של הפנטזיות שלה. כאשר החגים מאחורינו, את זכרם של אותם עדיין להתברר רגעים חמים נחמד, גם אם הכל לא היה מוצלח מדי. זוהי תכונה של הזיכרון האנושי לזכור את הטוב לשכוח את הרע. אז לנצל את המתנה הזאת פנומנלי.

, חלום, תכנן לזכור! 2. לשבור את הקצב של החיים. אחר הבעיה של האנושות בכלל, שלדעתי מרחיק אותנו מלהיות מאושרים – זה את המונוטוניות שגרתית. הם למצוץ לקלוט את כל האור והשמחה. ימי השבוע הם דומים זה לזה, בסוף השבוע בחריפות גם שונים, אושר פה ולא להסתכל … אבל אם מחליטים לשבור את מעגל הקסמים? לדוגמה, במקום ללכת לישון ביום שלישי בשעה 22:30 (כרגיל), לצאת החוצה לטייל קצת לפני השינה. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . וגם למחרת אתה חייב להיות מצב רוח נפלא. ואתה יכול לקום מוקדם בסופי שבוע ללבוש בגדים ספורט להתרוצץ קצת, או למשל, ללכת לדוג. אתה יכול לעשות הרבה דברים שונים. אתה פשוט צריך להבהיר לעצמם מה בחיי היומיום – הרע הנורא, ועל המכשול הגדול ביותר לאושר. 3. התעקש על שלך אם אתה צודק. כמה פעמים אנחנו נותנים לאחרים זכות הצבעה, החלטה או מימוש של בחירה! אנו להיכנע הבוס, משום שאנו מפחדים ליפול אי אהדה. נחות הוריהם, כי אנחנו אוהבים אותם ולא רוצים לאכזב אותם. איזה אושר! אבל על ידי נקיטת כמה החלטות חשובות להגן עליו, אתה מרגיש מאושר. למה אתם שואלים? זה פשוט: כאשר אתה מתעקשים (במיוחד אם אתה צודק זה), אנשים רואים שיש לך דעה. וזה אומר שאתה בעיניהם, וגם שלו, גם הופך להיות אדם. 4. הרשו לעצמכם מותרות. אין דבר שעושה אותנו כל כך מאושרים, כמו מותרות שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו פתאום. הדרך הקלה ביותר – לקנות אופנה יקר מתאים לך דבר. ואתה יכול פשוט לישון בתפוקת עד השעה אחת, ואחר כך את כל היום בצפייה בטלוויזיה או לקרוא ספר לעשות שום דבר. לפעמים לא עושה כלום, רק כדי להיות עסוקים, להיות הבעלים של אותה הנאה. 5. חייב לעשות מעשים טובים. ככלל, "סיבה טובה" לטווח במקרה זה – הוא רחב מאוד. ואת המשמעות שלה כל כך אני להבין לעשות משהו טוב ונעים עבור מישהו אחר. למשל, לתת קרוב, אהוב פרחים או צעצוע בלי שום סיבה. מתנות כאלה – הטובים ביותר, כי הם תמיד נותנים באהבה. 6. הדרושים כדי לפלוש על הנגישות. אל תפחד להגדיר לעצמו מטרות, במבט ראשון, נראה מחוץ להישג ידם. עם זאת, בפועל מראה כי רוב המתוכנן יכול להביא לחיים. וזה יכול להביא אושר שאין דומה לו. אם משהו רצון חזק מאוד לעשות כל מאמץ כדי הזאת, את החלום הבלתי מושג יכול להתממש. הוא רק צריך להתגבר על הפחד האתגרים הקרובה, ולאחר מכן את עצמם קשיים נראים רק כמה צעדים אל החלום, לא אבן נגף. אדם שמח יכול להיות בקלות, גם אם לא מודעים כיום לבעיה פיקטיבי. אנחנו בונים את העתיד שלנו לבחור להיות או לא להיות למרבה המזל בחיינו. האמן אושר – וזה יגיע לך!

Tags: