להרוויח כסף עם בלוג – אלה מתוסכלים על ידי בבלוג שלך אינו יוצר תנועה?, וא

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

. אתה מתרגש! הבלוג שלך נוצר, ועכשיו זה ברשת!. הבעיה היחידה היא כי אף אחד לא מבקר באתר שלך. איך אתה יכול למצוא קהל המבקרים למעשה בבלוג שלך? הוא נחשב השימוש בעצות הבאות כדי לסייע להגביר את התנועה בבלוג שלך. 1 הקפד שלהשתמש תוכן באיכות טובה, מה כותב בבלוג שלך, אשר צריכה להיות מעניינת מספיק כדי לשמור על תשומת הלב של האנשים. חשוב לעדכן את הבלוג שלך באופן קבוע. באפשרותך גם להשתמש מילות המפתח בתוכן שלך כדי לעזור את הבלוג שלך להיבחר על ידי מנועי החיפוש. צירופים 2, חלק קהילות הרלוונטיים לבלוג שלך, צור קשר עם בלוגרים אחרים, לשאול שאלות על מה עבד עבורם, לא לפחד לקחת את העצה שלהם, רבים מהם יעזור לך למצוא, כולל שני יכול לפרסם בבלוג של אחר.

3. לקחת את הזמן כדי לפרסם מהזנת RSS \/ אטום \/ XML: זה דרך לארגן את התוכן של האתר שלך, ניתן לעשות זאת בקלות רבה על בלוג, לדוגמה באמצעות וורדפרס. 4 להיות זהירים בבחירת כותרות של הנושאים שלך, מאמרים חושב מה הקוראים הפוטנציאליים יחפשו ועל לשלב מילות מפתח, הכותרות. באפשרותך גם ליצור מנוי כתבת חיפוש. קבוצות אלה לפרסם את החיפושים הפופולריים ביותר של כל שבוע, אתה יכול לעזור לך להחליט אילו נושאים ברצונכם לכלול בבלוג שלך. 5 להשתתף בבלוגים של אחרים, נותן דעתו על מה מגיב על ומציע משוב, ברוב המכריע של בלוגים כאשר אחד שהם מציעים לך ההזדמנות כדי לשלוח קישור בבלוג שלך, זה אפשרי כי אתה מתעורר האינטרס של בעל הבלוג או קורא של הבלוג הזה, אשר עשוי להיות מעוניין מה אתה מגיב על תגובה.

6 להגדיר את הדואר האלקטרוני שלך, החתימות על פורומים, הקשורים עם התוכן של האתר שלך כדי לכלול את הכתובת של הבלוג שלך שזה סוג של פרסום קל, הדבר הטוב ביותר ללא תשלום. אי אפשר לדעת מתי הקורא הפוטנציאלי יכול ללחוץ על הקישור שלך מוקסם עם מה שיש לך לומר! 7 מבצעת מפורט מחקר האינטרנט ולהירשם באתר שלך ספריות של בלוגים. זה יעזור לך כדי להיות בעמדה טובה יותר של מנועי החיפוש, ולכן מגדיל את התנועה בבלוג שלך. 8 לכתוב מאמרים ולשלוח אותם אל ספריות מאמרים מקוונים שאלה ניתן למצוא בקלות בחיפוש גוגל בסיסי. הרוב המכריע של ספריות מאמרים לאפשר לך לשים כותרת משנה בסוף המאמר שבו באפשרותך לכלול קישור לבלוג שלך. 9 להשתמש בשירות update או פינג כדי שהקוראים ידעו כי הבלוג שלך עודכנה. זה יכול לשמש תזכורת עדינה לקוראים כי הם שם בחוץ. שיש לך משהו חדש על הגריל 10. ליצור בלוגרול או רשימת קישורים אל בלוגים אחרים, כי אתה מרגיש רלוונטיים לאתר שלך ואת זה יכול לספק תוכן איכותי. כמו עם הערות על בלוגים אחרים, דבר זה יכול להציג את הבלוג שלך באתרים אחרים, זה פותח את הדלת. אם אתה רוצה יש לי יומן רשת כמו המקצוענים להשתמש WordPress. Luis Ivan קסטנדה חימנז.

Tags: