לוגיסטיקה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

העובדה הלוגיסטיקה הרבה עבור החברה יודע את כל זה. הגדרות עבור מילה זה מספיק. במובן הרחב יותר הכוונה במילה "לוגיסטיקה" – תיאוריה ופרקטיקה של ניהול של חומר ומידע זרמים בתהליך של זרימת הסחורות. אבל בחברה שליח שירות או משלוח – תהליך של הקצאת משאבים אופטימלי של התחבורה לספק שירות איכותי מהיר הכי גבוה למזער את העלות של המשלוח. כפי שאנו יודעים בכל מקרה יש ניואנסים משלה.

אז זה עם הרצים. בדרך כלל בשירות שליחים הרבה כסף עבור שירותים עבור משלוח של התכתבות. הבסיס לבחירת סוג אופטימלי של כספים עבור מטען ספציפי מידע המטען הדרושים ואת הדחיפות של המשלוח. ברור לכל כי בלדר עבור מטען רוסי יכול להיות מועברת בשבוע להתאמן כמה שעות במטוס. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . בדרך כלל, שירות שליחים לאחר קבלת צו מתחיל את הקצאת המשאבים על בסיס הדחיפות של המשלוח. חישובים שנערכו לוגיסטי.

לדוגמה, אם המסירה בתוך אותה העיר, על קבלת מכתבים וחבילות מהלקוח, רוב לעיתים קרובות נעשה שימוש על ידי בלדרים בסביבה של הלקוח. השוק בתחום זה מכתיב את תנאי העבודה הקשים צריך למהר, או להזמין משלוח אקספרס יכול ללכת למתחרים, אבל זה כרוך באובדן לא רק כסף, אלא גם לקוח. כל התכתבות המידע הנאסף שהתקבלו מנהלים מצפים לנסוע שליח זמן אספקה ??נקודות והוביל אותם למנוע אובדן מיותר של זמן, כמו הקריטריון החשוב ביותר הוא שליח זמן שירותי שליחים. ובכן, אם זה משלוח לערים אחרות של רוסיה, אז עדיין צריך לבחור את ההובלה האופטימלי קריטריונים של מחיר ומהירות. בחירות הן לא כל כך הרבה: כבישים, רכבות, בים ובאוויר. לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלה. ברור כי הדרך התחבורה במשלוח אקספרס משמש למרחקים קצרים, זה יכול רק לגרום משלוח ישירות בבניין של הלקוח. אבל עלינו לזכור כי מכוניות יש עלויות תחבורה גבוהות. Rail והים התחבורה חסכוני, מהיר יחסית, ובאופן קבוע מספק סחורה, אבל השימוש של המעקה להשתמש נתיב המים רק עושה התחבורה ניידות. לפיכך, חייב, בנוסף להשתמש בלדרים, או מכוניות. האוויר תחבורה עם הביצועים הטובים ביותר עבור מהירות של מסירה את האפשרות של משלוח מהיר לאזורים מרוחקים יש שיעור גבוה יחסית עבור שירותי. לכן, השירות שליח לפעולה היעילה ביותר איכות השירות צריך רק להשתמש בכל הכלים יחדיו. חשיבות מיוחדת הוא יישום וזמן אספקה ??בבקשה לא לשלוט על מעבר סחורות בכל שלב משלוח אקספרס. יש לזה לוגיסטיקה מערכו.

Tags: