ליברטי שווא

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מהרגע שבו האנשים שלנו מחוץ עריצים עד עכשיו מאמין בשידור חי, להיות חופשי, חופשי של הרודנים, כן קצת, אבל חופשי מכל מחשבה, פעולות צריך לעשות. ? האם אחד ממצבי הנפוצה ביותר של הטלוויזיה שיעבוד, כמה צימוקים שעות מול טלוויזיה אתה מבין אופן פסיבי שבו אתה מוצא את עצמך ברגעים כאלה, ולכן אין לך מחשבות משלי או קריטריון. . תגיד לנו שיש לנו לראות את העיתון לפני השינה כדי להיות מעודכנים, ספורט וכיף אופרות סבון גם אך עדיין אנו מתלוננים על כי הזמן לא נותן לנו כלום, איננו יכולים שלא לראות את המופע האהוב שלנו כאילו חייו תלויים בכך. לבירורים בנושא יש לפנות ל רב שמואל אליהו שמבין יותר ממני. סוג נוסף של עבדות, אופנה, לא רק בבגדים הוא אופנה, מכשירי חשמל (יש לשנות את הטלפון הנייד מינימום ממוצע של 2 או 3 פעמים בשנה), תמיד יש משהו חדש כי הטלפון שלך כולל, המשאית, אותם בגדים, הרהיטים, שהפסקת לשאול את עצמך אם אתה צריך את כל זה או רק אחד נוסף בקריירה של החולדות. (העשרה המשפיעים ביותר) קבלה חברתית, כל האמור לעיל מוביל באופן בלתי נמנע, כי מי לא אוהב להיות מוכר ויש הרבה חברים, זה די ידוע כי מתבגרים הם אפשרות לקבל טקסי חניכה להשתייך לקבוצות מסוימות, קשורים עם מציאות ואחרים להערכה של אחרים.

אם אנחנו באמת חיים בחופשיות, מתחילים יש קריטריונים משלו, טרומיים לא על ידי אחרים, אם אני וחופשיים בודדים אני צריך לא לתת לי השפיעו על ידי מישהו, בכל לידה כבר יש הרעיון של טוב ורע אשר בכל מקרה היא בסיס מצוין. עגבניות קצת זמן לבד כדי מכיר אותך, לשאול אותך בכנות כי זה בעצם מה שאתה אוהב, את הדעה שלך זה או ערכת נושא או אספקט של החיים, שקול בשידור חי ביום לפי הטעם שלך ואת האמונות, וכדי למנוע בלבול עם מרד כנגד המערכת, אך העובדה לשחרור אישי. למה יש לנו כל-כך מפחד מאיתנו? למה לא נוכל להיות כדי לבד? למה להפריע את הדממה? שמחלחל את המוח שלך. קח את זמן ללא טלוויזיה, רדיו, עיתונים או רשתות חברתיות. לקום מוקדם, לראות אותך בפעם הראשונה מראה עירום, הצחוק כי אתה יפה, פותח את החלון או לצאת למרפסת ואת השעון כפי שהוא מופיע מול העיניים יום חדש, מביט בסקרנות ההורים, חברים, עמיתים או בני הזוג כאילו רק הכרת אותם, ולהבין את הדבר היחיד שיש לך, לשמור על קשר עם הטבעיש חיית מחמד בבית שלך.

שקול מטרות כדי לטווח קצר, בינוני וארוך על ידי לשים אותם תאריכים לפגוש, ואת באמת מוטיבציה תהיה כפי שאת עושה אותם, להשיג כל מה שאתה כל הזמן דוחה, מהו הבסיס, הבעלים של החיים, לא בטלוויזיה, אופנה, לחשוב על אחרים, אתה, אך תחילה עליך לברר. תמיד תזכור שאנחנו נוצרות על ידי הצדדים שלושה שלנו החיים, הגוף, הנפש והרוח, להאכיל אותם באותה מידה לכל שלושת, אל תיתן לאף אחד לקחת את החופש שלך או להעביר אותו לחינם. אנה אלסה של לחצות. .

Tags: