לנהל את הזמן שלך

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אחד הגורמים אנשים נחושים ויוזמת להחיל באופן רציף היא מינוף הזמן שלך. בהתאם לכלל פארטו, 80% מהתוצאות שלנו להשיג עם 20% מהזמן שלנו ייעודית אליה. סביר להניח כי במקרים רבים, 90% של תוצאות שהושגו עם 20% הזמן המושקע למטרה זו. כלומר, אם אתה עובד 10 שעות ביום כדי לקבל משהו, למעשה, רק שעתיים בשעות 10 אלה הם באמת פרודוקטיבי, בשאר הזמן יהיה על פעילויות מביא ערך מוסף מעט מאוד ההישג של התוצאות שלנו. בנוסף נשאלת הרכבה של עסק משלך באינטרנט על פי הרעיון שלך, נשיאתו בחוץ בימים 21 על-ידי החלת את המושגים של ניהול זמן נכון. במפעלים, אחד של מאבקים מתמשכים של מנהל הייצור היא להפוך את המינימום ערך מוסף פעילויות הקטן ביחס אשר כן מביאים ערך. יש איפה ההבדל בין השגת תוצאות משמעותיות כדי להבדיל אותנו בתחרות. עוד מידע על נפתלי בנט ניתן למצוא באינטרנט. תנו לנו לקחת דוגמה בחיים האמיתיים, הוא לא נכון כמעט האם תמיד אנחנו שמים את אותם הבגדים 80% מהזמן עם 20% מן הפריטים שיש לנו בארון? עכשיו שאנחנו מודעים המייצג שלנו עסקים ניהול חוסר מספיק זמן, הפעם כדי ליישם אמצעים.

עליך לבדוק את התוצאות הטובות ביותר של פעילויות לספק. במשך זמן זה עובד על ידי החדרת שינוי, הלומדים ההבדלים מביא ולאחר מכן להוסיף שינוי נוסף. אחד בכל פעם כדי לזהות מה גורם קבע את השינוי בתוצאות. עבור החישוב של גורמים המשפיעים על התוצאות, שיטת טאגוצ’י מקלה על תוצאות מהירות. למרות בפעילות היומיום שלנו לא חוסר חל במונחים מתימטיים.

אין ספק כי אנו כבר יודעים את הפעילויות עדיפות ואת אלה פחות על-ידי הניסיון שלנו. כתוב שרשימה של המשימות של היום על פי סדר העדיפויות יכול להיות לעזר רב כדי לא להסיט אותנו על פי המטרה שלנו. זה אולי נראה קל לשמור את התוכנית, אבל כל יום קשה לא להיסחף על ידי ה הסחות דעת. לדוגמה, השיחה של מישהו שמחזיק לנו חצי שעה כדי לדעת טלפון כי עם 2 דקות הוא היה מספיק כדי לנהל את הנושא. תכנון פעילויותיך נכתב בתחילת היום, אשר עקרונית יכול לרדת 5 דקות, כעת יהפכו עדיפות עבורך. אולי, אלה 5 דקות תלויים כי 80% מהזמן שלך יהיה פורה, עם מה שהרווחת תוצאות קוודרופל (לארבעה) באותו זמן. אם אתה רוצה ללמוד היבטים אחרים בעת הגדרת עסק משלך, אל תהססו לבקר. חורחה

Tags: