לקשט עם נרות

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

לקשט את הבית שלך עם נרות נותן אווירה חמה, אנחנו נותנים טיפים נרות היום נמצאים חלק, מאוד נעים לעין. באפשרותך להשתמש בנרות מכל הצבעים והגדלים, אז אם אתה אוהד של אותם באפשרותך להשתמש בהם בדרכים שונות למקום המתאים. קבוצה 1 נרות בגבהים שונים עבור השפעה ויזואלית יותר טוב. 2. מניחים הסדר פרחונית או חומרים טבעיים בסביבה הפמוטים.

להשתמש בחומרים אלה רק עם נברשות גבוהה. לצלע הבסיס מנורות קיר יש להחזיק גבוה על החומרים כך הם מחוץ לאזור להבה. 3. במקרה של נרות זיכרון, להפוך אותם לתוך מיכלים או כלי לקבלת התוצאות הטובות ביותר, רמת אבטחה גבוהה יותר. נברשות, מכולות של מגוון רחב של סגנונות, צבעים, קצת יותר משוכללת, הם אלמנטים דקורטיביים ללא צורך בעבודה נוספת אחרים. לבירורים בנושא יש לפנות ל דניאל טאוב שמבין יותר ממני.

סידור מורכבים יותר יכול להיעשות עם מספר ווטיו. נסה לארגן אותם בקבוצות של ווטיו דומים או בגדלים ועיצובים שונים, יוסיף נופך רומנטי למקום. 4. כמות גדולה של נרות צפים בבריכה יכול להיות אטרקטיבי מאוד מסיבה הלילה. להסיר תחילה את כל פלסטיק או דליק פריט בתוך או ליד הבריכה. 5. נרות צפים, כי השעווה וצמר -לצוף רחבות יותר את גובהו להפליג. הדום עם פירות ששמת צנצנת זכוכית יהיה יפה למקם את נרות צפים. אתה יכול לשים יחד עם פרחים נרות המשלבת או שלהם עלי כותרת צף בתוך באותה אריזה. במקרה הזה אני חושב ש טבע צודק במה בהוא אומר. נרות צפים להיראות טוב יותר כאשר יש מספר. אם הפגישה שלך הם ישתייכו לא ילדים, באפשרותך להציב כמה נרות צפים בחדר האמבטיה, אז זה ישפיע האורחים שלכם. 6. מניחים קבוצות של נרות באותו צבע של צורות וגדלים שונים, ניתן להשתמש עבור אפקט מעניין. 7. להוסיף אפקט חזותי חמים על-ידי הצבת הנרות באח שלך בקיץ. 8. הצדדים, הטבלות וחתונות להשתמש בנרות כמו קישוטי. הנרות נושאיות עשה הרבה לטובתו. הצג 9 נרות שלהם מתאים כגון מנורות, מנורות, בסיסים, אביזרים briseras. אם המיכל מתאים להגן על הרהיטים שלך מפני נזק זה יכול לגרום השעווה הנמסה. 10. לקישוט שלך לבחור במבוק נרות נר עם לימונית נרות קרמיקה לב אזורים של נרות שעווה.

Tags: