לשמור על בריאות השיניים של חיית המחמד שלך עם תרופות טבעיות

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

שיניים בריאות כלבים וחתולים לשמור על בריאות השן של חיית המחמד שלך היא חלק חשוב של הטיפול עבור חיית המחמד שלך. החישוב הוא הצטברות פלאק חום נמצאו הרחבת למטה לתוך החניכיים השן. החישוב הוא מקום מפלט עבור חיידקים אשר יכולות להיות השלכות משמעותיות לבריאות הכללית של החתול או הכלב שלכם. חיידקים אלה לא רק לגרום מורסות, ועשויה אובדן השן אך יש תופעות אחרות – אפילו לתת את ידי התוצאה נזק לאיבר חיידקים הם הפה דרך מחזור הדם. כלבים וחתולים לעשות שימוש מלא הרבה יותר השיניים ההופכים אותו בני האדם – השימוש בהם בדרכים אני בדרך כלל משתמש בידיים שלנו.

הוא עומד על סיבה, לכן, כי לשמור את הכלבים, חתולים בריאות השן הוא חיוני לרווחתם (ואין כמובן חיות מחמד להשתמש תותבות!). לכן, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עבור הכלב או החתול במונחים של בריאות השן שלך הוא למסעות תוכנית מניעה והשיניים למראה והחניכיים של חיית המחמד שלך עד שיהיה מאוחר מדי. מה ניתן לעשות כדי לטפל החניכיים והשיניים של חיית המחמד שלי? ריח רע מהפה הוא בדרך כלל הצרה הראשונה השיניים והחניכיים של החתול או הכלב שלכם צריכים תשומת לב. חיידקים בפה ופיתוח של תחשיב לייצר את הנשימה באושים חיות מחמד. בדיקה רגילה של השיניים הוא גם רעיון טוב כדי להגדיר את רמת בריאות השן.

שיניים רגילה חיות מחמד הם לבן בהיר כל הדרך עד לקו החניכיים. פיקדונות או הצטברות חומר צהוב או חום כהה על השיניים, במיוחד בסמוך לקו החניכיים, מצביעה על בעיה עם חישוב. לעיסת מזון קשה לנקות בדרך כלל השיניים החישוב, במיוחד את העצות של השיניים. עם זאת, להיות מודעים לקו החניכיים היא משוננים, ניתן לחמם מעט החיידקים ב חשבון אינפיניטסימלי – לגדול במשך חודשים מבלי להיות מושפע על-ידי מה לאכול החתול או הכלב שלכם. החניכיים צריך צבע ורוד בריא מופיעים, יש תיחום ברור בין החניכיים והשיניים. יש תערובת של חומרים טבעיים צמחים בנוסחה פנימי עבור. נוסחאות אלה יש גם השפעה חיובית על לגמרי את תפקוד מערכתי. * Platenis Arthrospira (ספירולינה) הוא אורגניזם celled למצוא בים, שידוע כי מקור מצוין של כלורופיל. בשימוש נרחב עבור המאפיינים התזונתי שלו, ספירולינה מכילה חלבון, ויטמינים (B12 וחומצה פולית) בטא קרוטן. ספירולינה גם עושה ויטמין A זמין לשימוש בגוף. ויטמין A חיוני עיניים בריאות, שיניים, תפקוד המערכת החיסונית. אצות ים שימשו ברפואה הסינית המסורתית במשך אלפי שנים המושרית להגביר את האנרגיה, לעזור הכבד, מערכת החיסון בריאות מערכתית כוללת. * Arvense שבטבט (תחום) כבר בשימוש נרחב בצמחי מרפא סיניים ומערביים במשך מאות רבות. צמח מרפא זה מסייע לתמוך רקמה בריאה של ה הגוף עקב תוכנו גבוהה של סיליקון. סיליקון חיוני התחזוקה של שיניים, עור, עצמות, טפרים וכלי העור והוא המרכיב העיקרי בכל רקמות החיבור של הגוף כולל וחנט המיאלין סביב תאי עצב וממברנות של המוח ואת חוט השדרה. * שינן רפואי (שן ההאריה) הוא מקור של ויטמינים ומינרלים, כולל ויטמין A, D, C, מספר ויטמינים B, ברזל, לציטין, סיליקון, אשלגן, מגנזיום, אבץ מנגן. אלו ויטמינים ומינרלים חיוניים כל הבריאות של מערכת העיכול, העצמות, השיניים והחניכיים. * סיליקון (6 ג) מכונה גם ‘המנתח הומיאופתיות’ בשל היכולת הייחודית לנקות את התאים של רעלים, לטהר את הגוף.סיליקון באופן טבעי בגוף, במיוחד בשיער, עור, גולש של העצב ואת כל הקרומים הריריים, כולל את הפה ומערכת העיכול. זה מלח הביוכימי שתתמיד גם לעתים קרובות לבריאות החניכיים שלך. הסיליקון מעשים כמו תכשיר ניקוי טבעי, מטהרת, גם יסיר את כל חומר זר בגוף. מסיבה זו לא הסיליקון להיות חיות מבויתות עם כל סוג של תותבת, לוחות מתכת, סיכות או צינורות מלאכותיים בגוף. * Calc. פלואוריד (6 ג) הוא מלח הביוכימי וזה חשוב בריא עצמות, שיניים, עור. Calc. פלואור היא שימושית גם עבור בקיעת שיניים. למצוא האמייל של השיניים, העצמות ומשטחים והוא מעולה לשמירה על בריאות ותקינות השיניים. * Calc. PHOs. (6 ג) הוא מלח הביוכימי שימושי עבור השיניים gums בריא, חשוב במיוחד בעידן של צמיחה והתפתחות. מלח זה ממוקם עצמות, רקמת חיבור, שיניים ועוד, נדרש כדי לתמוך את הכוח / כוחו של רקמות אלה. Calc. PHOS מצוין לתמוך בריאים זרימת הדם, העצמות והשיניים.

Tags: