לשרוד יום עבודה בארגון

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

רוב האנשים סובלים הלחץ בנקודה מסוימת במהלך היום. הכרה שיא ועל רמות נמוכות של אנרגיה שלך, באפשרותך לעבוד עם השעון של הגוף שלך כדי לשמור על תפוקה גבוהה ועירנות. הגיוני כדי להתמודד עם משימות קשות ביותר בזמנים של אנרגיה רבה כאשר אתה מרגיש נמוך, הפעילויות פשוט יותר דואר נפרדים או מצגת. אם תכפה לך לבצע משימות קשות, כאשר האנרגיה שלך נמוכה, זה ייקח עוד הרבה זמן כדי להרוג אותם. אז הוא מתחיל בתכנון הזמן בשבילך! אולי אתה חושב שאתה יוצר רזה כסף מתכוון בארגון, אולם כל המחשבים דורשים תחזוקה ופסק. לקחת הפסקות קצרות מדי שעה במהלך היום של לא יותר מ- 10 דקות כדי לשמור על המוח הפרודוקטיביות התראה גבוהה. א.

שעת צהריים לרכיבה הארגון שלך יכול לשרוד בלעדיך לשעה! ו-, בנוסף, נדרשת פעילות גופנית. להאזין מצב הרוח שלך אם אתה מבצע את העבודה שלך עם גישה נעימה בלי יותר מדי כוח אתה נמצא בתוך הגבולות שלו. מאורגן! לא להמתין התקפת מתח. אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להפחית את רמות הלחץ שלך היא להיות מאורגנים בצורה טובה יותר. כל כך הרבה אנשים עושה גרוע, מחוסר הארגון שלהם. להם אין מערכת, אין מושג כיצד לנהל את הזמן שלהם, בדרך כלל רק מהמשבר אחד למשנהו. והוא יותר מטורף כי זה לא לוקח הרבה זמן וכסף כדי לקבל שליטה על החיים שלך! אתה והצוות שלך צוות דינמי ואחידה בכל ארגון הוא הנכס היקר ביותר שלו! הוא מספק אפקטיביות אישית ייעוץ או הדרכה לכן עדיפות מוחלטת. אם אתה והצוות שלך מסודרות במישור האישי, ואז כולם ייהנו תפוקה גבוהה יותר, פחות מתח, בסביבת עבודה מאושר.

כל הגורמים הללו יש השפעה על השורה התחתונה, סיבה מספקת עבור הארגון שלך להשקיע לעזור לך כבר את הצוות שלך ללמוד הכישורים להיות יעילים ככל האפשר. אודות המחבר: Pirihi לורנה היא אוסטרליה ופרודוקטיביות ראשי אימון צוות של מומחים. שלך מארגן עסקים Office מתמחה מציג בעלי עסקים קטנים ומנהלים, כיצד לארגן בעבודה כך שתהיה להם חיים! לורן גם רמקול דינמי, ייצרה מוצרים רבים, כולל “כיצד לשרוד ולשגשג בעבודה!” כדי להירשם כמנוי חינם ביקורו ניתן לשכפל את מאמר זה ובלבד זה יפורסם בשלמותו, כולל הביוטכנולוגיה של המחבר ואת כל הקישורים. לקבלת מידע נוסף, פנה אל Pirihi לורנה;

Tags: