מאת זה לא יעבור ראיון העבודה?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

רכשת את החליפה הטובה ביותר. שאוכל למצוא. יש נעליים חדשות על ידי מותג חדש. משי עניבה חדשה. הביקור הספר ללבוש מגע של המודרניות. הוא לקח את הזמן שלה כדי לגלות דף האינטרנט של החברה: היסטוריה, מוצרים ו/או שירותים.

בדקה להגיע 15 דקות לפני מועד הראיון (הדייקנות היא נקודה לרצות). הוא קרא את החידוש האחרון גילו בתחום עיסוקו. אתה יודע שת מענה סיפר לי פגמים 03 שלו אדם? גם לשאלה: אם כדי להיוולד מחדש ומחזירה הטופס של חיה כלשהי, אשר רוצה להיות? (במקרה הכלב, לא הוא זה נכון). בלילה הקודם תרגלה בציור של אדם. מי יודע?, אולי הראיון יהיה פסיכולוג ו להם אותם כמו למשוך אליו אנשים (צייר לי אדם נמוך זה גשם, צייר לי משפחה, צייר לי פרי…) הגיע הזמן לראיון.

רק 15 דקות זה נפרד מ- עד ו לאחר. הוא מברך בלבביות את האדם מתנהג אלייך. חכי את הדקות. כדי לציין שאתה, עובר לחדר החקירות. הוא למד לצדדים לתחרות (המועמדים האחרים) ומדגים לבביים ומנומס אליהם. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. מבקש לשבת, מטלטל את ידו של המראיין ואומרת: שלום, קוראים לי… קראו לי לראיון בחברה שלו. “ . נראה את החיוך הטוב שלו, מראה פתוח וספונטני לאדם האחר. מסתיים הראיון, וציין כי הם ימשיכו לחפש מועמדים נוספים. מה קרה?, כי כשל?, אני חייב לא היה משכנע?, האם נפלתי אתה טועה על המראיין? , יהיה לי noto לחוץ, שקר כדי לענות השאלות? סיבות שאתה צריך לדעת כי בעבר המיועד, נהוג להזכיר אותם מאמרים של הז’אנר. הם המלצות, המלצות צריך להיחשב. לא קיים שרביט הקסם הזה מאובטח להתגבר על ראיון בצורה מוצלחת. ישנם מספר גורמים המשפיעים על התוצאה. בעיקר שני: הפרופיל של שים (מאפיינים אלה) אישי, חינוך והתנהגות מחפש החברה) ואת החוויה של המראיין (למרות שזה אולי נראה מוזר, ישנם מראיינים לשיר את התשובות, כמו אלה מי תחת העיקרון של ראיון תחת מדויק, אם פגעתי המבקש). הפרופיל של פוסט לפעמים נוטה לפרסם חלק הפרופיל: מחקרים, ניסיון באזורים מסוימים, שפות, רצה התנהגות. פשוט לקרוא מודעות תעסוקה להבין את זה. עם זאת ישנם קריטריונים בדרך כלל יישארו מוסתרות. קריטריונים אלה מוסתרים, הם אלה אשר לקבוע מחק או לא של המבקש. דוגמה: מה אתה רוצה לנצח?… החוויה של המראיין חבר היה לאחרונה ראיון אישי. המראיין היה קטן יותר בגיל יותר המבקש/ת עם ניסיון רב יותר, ומעל לכל עם טיפול ברמות שונות להיות חמורות יותר, משאבי אנוש מומחה. המראיין התראיין (חבר שלי יכול לפגוש את הרקע חינוכית, עבודה, משפחה של המראיין, בנוסף השם של החברה (, השכר זה מוערך השכר לבין מעל כל נקודת קריטית מחק). ועכשיו אני עושה? לבכות אל הנהר. אל תדאג. אם עליך להימנע מהן מספר מצבים אופייניים באופן אוטומטי לפטר את המבקש. להימנע מהם, ואתה תהיה יותר סביר לעקוב במרוץ: 1. שקיפות אם המועמד הגישה עתירה לבית מידע כוזב על תוכנית הלימודים, לא זוהה ברמה הראשונה של בחירה, זה נורמלי כי האמת יוצאת לאור במהלך הראיון. במקרה זה המועמד לא בא בחשבון. 2.-אין הרצון לשפר אם האנשים אינם מראים רצון לצמיחה או לבקש הזמן מסתיימת הזמנים בעבודה, שנגרמו של הדרה עצמית סיבתי. היום מחפש אנשים מונחה תוצאות, לא תאימות. 3. לא צריך לפרט תגובות לא ממציא את הראיון. נמשכת זה המראיין. אל תקטע את השאלות שהופכות אותו 4. לא יהיה חדיר כדי הביקורות שהמבקש להיות יותר טבעי וספונטני, שאתה יכול. זה יוצר אמון, אחד הערכים מבקשים שרוב החברות.

Tags: