מבצע חורף צמיגים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

שמירה על אמצעי זהירות כדי למנוע פער סביר או נזק לנפח הצמיג לאחר הביצוע של פעולות בטיחות, כגון: הצבת את כלוב בטיחות הצמיגים, וכו ‘ אל תשתמש ניזוק צמיגים, לדוגמה, עם חתכים עמוקים או סדקים, כי הם איבדו את כוחם המקורי עלול להתפוצץ. התייעץ עם סוחר שלך לגבי אפשרויות התיקון עבור צמיגים פגומים. המלצות על בחירת צמיגים החורף להשתמש את הצמיגים גלגל של כל הפריטים של אותו סוג וגודל, אם אתה רוצה להיות בטוח כמו casio בטוח. אם שציין היצרן להשתמש צמיגי בגדלים שונים מיוחדים גלגל סוג, בצע את ההוראות, אחרת, תאונה עלולה להתרחש עקב מאפייני הפעלה שונות (למעט גלגלים רזרביים). השתמש במצלמה מדפים בגודל המתאים.

לגבי המסתמים, להשתמש באותו הסוג עבור כל הגלגלים. השתמש מצלמה חדשה מדפים על צמיגים חדשים ושסתומים תא-סוג חדש של צמיגים חדשים tubeless. שימוש בדיסקים מתאימים סוג וגודל שין. אם אתה משתמש tubeless צמיגים, השתמש רק מפרט טכני שנקבע הכוננים. בעת שימוש קוצים על הסרן באותו לבחור צמיגים עם מספר מרבי של קוצים.

המלצות על התקנת צמיגים החורף לפני ההתקנה, הסימון אם הצמיגים על גלגלים רציני נזק, לדוגמה, חותך, סדקים, וכו ‘ להסיר חפצים מתכתיים, זכוכית, אבנים או חלקיקים זרים אחרים תקוע בצמיגים. חומרים זרים או נוזלים, אשר טייר יכול לגרום נזק צמיגים והפרת את הביצועים שלהם. לפני התקנת הצמיגים על גלגלים הכונן, לבדוק את החלק הפנימי של הצמיג על חפצים זרים, אם ישנם, להסיר אותם. מים במדחס עשוי להיכנס הצמיגים, אז מעת לעת לריקון המים של המדחס. בעת התקנת הצמיגים על המכונית, ודא כי הצמיגים אל תיגע הגוף של המכונית. אם הצמיגים מתייחסים אל הגוף, פגיעה עלולה להתרחש. צמיג עם דפוס לדרוך כיוונית להגדיר כראוי, כמצוין על-ידי חץ ב sidewall. לאחר התקנת צמיגים חדשים להשלים את הבדיקות. מבצע שימו לב לעבודה של הפקד ההיגוי עד שמתרגלים אליו. רב של צפת בהחלט מביע דעה מלומדת. תמיד לבצע את האיזון של גלגלים כל הצמיגים, כולל את הגלגל הרזרבי. השימוש neotbalansirovannyh גלגלים יכול לגרום תנודות חריגות, ללבישה מהירה. מהירות ומרחק בעת הפעלת אוויר בלחץ צמיגים צמיגים, להתקין ולתחזק את האוויר הלחץ בתוך הצמיג בהתאם להמלצות של יצרן הרכב, ממוקם ניצול או מתלה המרכזית של הרכב שלך. בדוק לחץ צמיגים לפחות פעם בחודש. בדיקת צמיגים ללא צמיגים חתיכים עם חדש מיוחד לדרוך Multicell המתחם יש אינדיקציה נוספת של 50% בלאי (לדוגמה, WS-50, את Blizzak WS60, “ריבו”-1, מיט-Z3). על צמיגים קר וחסר המושלגים כבישים עם מבנה מיוחד של Multicell מורכבים עם שחיקה לדרוך היא למעלה מ-50%. אז אחרי המבצע בחורף צמיגים שחוקים חצי עם מיוחד המורכב Multicell מתחם יוחלף בחדש, הצמיג שחוק יכול לשמש כמחוון עד כניסתו של בגדי קיץ מלא. ההמלצות כלליות של הצמיגים להתבלות לא רגילה, כי הם היו כפופים משתנה בהתאם המיקום של המטען (הציר עם גלגלים הנהיג נהיגה הציר הציר katjashhajasja בחופשיות). להפחתת רעידות ורעשים, כמו גם להגביר עמידות צריך להיות מעת לעת סידור מחדש של צמיגים ממיקום אחד למשנהו. מעת לעת לבדוק את הגלגל toe קאמבר של הרכב, במידת הצורך, לבצע את ההתאמה, כי התאמת פסולים עלולה להפחית דיוק ההיגוי. זה, בתורו, יכול לגרום ללבוש טייר לא אחידה. למנוע עומס יתר כי זה יכול להוביל לירידה של עמידות של צמיגים ונזק, כמו גם את המראה של סדקים גלגלים. גם למנוע העמסה לא אחיד. מתי צמיגים אחסון להימנע המקומות הבאים:; אור שמש ישיר חשוף משקעים לחות; ליד מקורות חום כזה כמו תנורים, גופי חימום, etc.; ליד מכשירי חשמל, ליצירת ניצוצות חשמל או האוזון (למשל, כוח מחולל, מנוע חשמלי, וכו ‘.). . למען ביטחונך בעת נהיגה כאשר הוא מגלה יציבות היגוי, קול חריג או רטט, עצרו את הרכב במקום בטוח ככל האפשר, לבדוק את המכונית ואת הצמיגים. גם אם לא שמת לב נזק לעין, לבדוק שלך מרכז שירות רכב. לא לנסות להתחיל פתאומית, להימנע פניות חדות, תאוצה, בלימה: כאלה תמרונים מסוכנים. לנהוג במכונית שלך, תשומת לב מיוחדת תנאי הכביש: לדוגמה, להפחית מהירות לפני פניות חדות, כי המכונית באפשרותך להזין, במיוחד על רטוב, כבישים מושלג או מכוסה קרח. להמשיך בקירות הצדדיים של הצמיג עם כביש המדרכות, להימנע על נהיגה בולטות אובייקטים על הכביש-זה יכול לגרום לנזק הצמיגים. שמרו על מרחק המתאים בין שלך ואת לפני הולך על ידי המכונית, בהתאם המהירות שלה.

Tags: