מגוון רחב של מכשירי הקלטה עבור מכוניות

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

היום, יצרנים רבים של מערכות סטריאו לרכב. במאמר זה נבחן את הסוגים הפופולריים ביותר של הציוד, עם זאת, קודם כל, עליך לקבוע מהו מקלט עבור . לא. מקלט הוא התקן קול מיוחד המורכב מגבר כוח, רשמקול לבין המקלט. ישנם מספר סוגים של מערכות סטריאו לרכב, שלכל אחד מהם יש מספר תכונות: – CD – מקלטי; רסיברים -MD; -מקלטי קלטות. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. כרגע, לעיתים קרובות הפיק מקלטי CD, MD.

אשכול הדגמים מצוידים רעש מיותר, מהמם, סלילה מכני ושחרור מכני קלטות. לאחרונה מצאתי אצל גבריאל חמו אוזן קשבת . בנוסף, תמיכה לדגמים המודרנים ביותר את היכולת להתחבר אליהם, MD- או מחליף דיסקים כדי מלבד הקלטות ואת כונני תקליטורים ו MD לשחק. מדברים על CD-מקלטים, יצוין כי משתנים איכותיים השמעה: במיוחד צריכים להתמקד כיצד המערכת מגיבה את ההתקפות, כי, למרבה הצער, הדרך שבה אתה לרכב, האזנה למוזיקה, ברוסיה הם באיכות נמוכה. בנוסף, מקלטי CD עשוי להשתנות מספר הדיסקים הנוספים בו זמנית לתוך המערכת. אפרופו MD-רסיברים, רוצה את הטווח שלהם-הם משמשים כדי להאזין לדיסקים מגנטיים-אופטיים הינם קטני מידות (הם נראים כמו קטן הנמצא בתקליטון).

עם זאת, עבור הבשלנים התובעניים ביותר, מוכר נדיר למדי דגם מערכות סטריאו לרכב, איזה שילוב של קלטות טייפ, מיני דיסק נגן ו נגן תקליטורים. רוב רכב רדיו בנוסף המקלט, אשר נקבעה הלהקה FM, מצויד עדיין ומקלט להקשיב הטווח VHF. בנוסף, במקרה של הפרעות חמורות במהלך קליטת אות באפשרותך לבחור מונו או סטריאו עם לחלוצים. בנוסף התכונות הנ ל, מקלטי נבדלים, כמה ערוצי, אשר שידור הקול. אז, בוא נגיד, הוא 4 ערוצים מקלט אשר הינו מצויד עם ארבעה רמקולים ו כפולה-ערוץ-רסיבר עם שני רמקולים. בנוסף, יש כמה מקלטים דגם שתוכנן במיוחד אקולייזר מובנה, המאפשר הוסף או מספיק בס, התצוגה גוון נפוצות לנגן כל שיר.

Tags: