מהן בעיות עיכול של הסוס?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הסוסים חווים לעיתים קרובות מבעיות עיכול ועד קלקול קיבה, גז, צרבת תנאים חמורות יותר כגון קוליק, כיבי קיבה. בעיות אלה לגרום אי-נוחות קיצונית, יכולים להיות השלכות חמורות שעשויות להיות לבריאות הסוס שלך. מה גורם לבעיות במערכת העיכול הסוסים? סוסים העיכול בעיות מתרחשות כתוצאה להבלע צמחים רעילים, חפצים זרים וחומרים רעילים. זיהומים, אפילו מתח אכילת יתר, חיידקים, וירוסים, טפילים יכולים לגרום הפרעה במערכת העיכול סוסי גדול. אף תסמינים מתונים ניתן לטפל, מניעה מודד כגון שיטות האכלה נכונה, פעילות גופנית רגילה ייעוץ וטרינרי חיוניים.

ישנם מספר סוגים שונים של בעיות עיכול אצל סוסים, אלה כוללים: * קוליק * קלקול קיבה * אובדן תיאבון * שלשול * צרבת * lceras קיבה * מחלה דלקתית של המעי הדק אל * עצירות * גז אבחון של בעיות עיכול הסוס אבחון בעיות עיכול של סוס מבוססים על הסימפטומים, בדיקה גופנית מדוקדקת, הסקירה של ההיסטוריה הרפואית של הסוס. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. אבחון כגון חשבון שלם דם, בדיקת שתן, צילומי רנטגן ובדיקות אולטרסאונד בטן עשוי להתבצע כדי לאשר את האבחנה. סימפטומים נפוצים כוללים סימנים של בעיות עיכול: * כאבי בטן * נפיחות * לגלגל על כדור הארץ * בולט עם כף הרגל או לנשוך * השינה * הזעה * סירוב לאכול או לשתות * ירידה במשקל * סה כ חולשה * חוסר מנוחה * כיווץ בטיפול הכאב תלויה סיבה סוג הבעיה עיכול. ייתכן גם רשם תרופות מסוימות כגון אנטיביוטיקה, סותרי חומצה, היסטמין סימטידין או drips תוך ורידי כדי להפחית את הסימפטומים. שיטות האכלה הם מאוד חשוב חציר הזנה וגרגרים רכיבה באיכות גבוהה, לשלב חומצות שומן כגון שמן תירס או שמן סובין אורז דיאטה כדי להפחית את הייצור של חומצה בקיבה. ודא כי הסוס שלך הוא תולעים שנמחקו שלהם החיסונים מעודכנים. תרופות טבעיות.

תרופות הומיאופתיות הם אזורים שלווה ובטוחה לשימוש לבני אדם, בעלי חיים ללא תופעות לוואי קשות של תרופות קונבנציונליות. תיבול שנבחרו בקפידה כמו קמומיל, aconite Belladonna. אבטיח הפקועה וום Nux מספקים נוחות עיכול תוך תומך גם על מערכת העצבים. בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלת הוא שעשוי להיות אדם מאושר ובריא יותר.

Tags: