מה זה Ebay

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

קשה להאמין, אבל העובדות הן: e-Bay יש יותר מ 200 מיליון משתמשים (מאתיים מיליון!). וגם עכשיו יש לך הזדמנות אמיתית להפוך למשתמש 200.000.001-th של eBay, להתמזג לתוך זרם הכללי של המוכרים, הקונים, סוכנים רק להסתובב ומצטופפים בשוק הפשפשים הגלובלית המקוונת. אינטרנט אמן עם דמיון ביותר לא יכול לדמיין מה זה אומר עבור אתר של 10 מיליון מבקרים ביום – וזה הרבה איך e-Bay תלוי משתמשים יומית להסתכל loginyatsya במכירה פומבית, כדי לראות איך את הלילה הם הפכו עשירים יותר על ידי מאות דולרים. לקנות בזול על כל מה שהוא רוצה … את הנשמה כן, כן – גם את הנשמה בררנית ביותר קפריזית יוכלו למצוא מכירה פומבית באתר האינטרנט e-Bay כמעט כל מוצר הידוע לאנושות. החל את המותגים המכובדים ביותר – סוני, יבמ, סמסונג, אולימפוס רכשה בית שני כאן – וכלה לשלם-offs ג'ן, שן זיופים סיניים. המכרז e-Bay – הוא אוניברסלי: כל בקטגוריה של הקונים ימצאו כאן טעם טוב – אתה צריך פאנל הפלזמה 50''XGA עם AR-מסנן, ..? Sony Vaio מחשב נייד Centrino עם DVD-RW?, ..

מדונה חתומה CD? אולי אתה צריך אגרטל יפני הישן של Li-B-צין או רישיון שנתי לצוד ביל גייטס …? (הממ, היה קצת יותר מדי:) בדוק: את כל זה אפשר למצוא שם קונים עם מעט מאמץ. טלפונים ניידים, מצלמות, מצלמות וידאו, מחשבים ניידים, פאלם, נגני mp3, חליליות, מדפסות, נגני ה-DVD, אביזרים עבור מחשב – ואת כל זה 2-3 פעמים זול יותר מאשר בבית! כן, בדיוק! כאן מריח כמו כסף! זה נכון, e-Bay המכרז לא רק עונה על הצרכים של לקוחות בודדים, אבל הוא חדש יחסית, ניסו וכסף הזדמנות עבור עסק רציני! אבל בואו נהיה ברורים: אני לא מתכוון רק לחברות גדולות, יש אלפים, ואתה אישית, אם כן, הבית שלך באינטרנט עסקים שיכולים לשנות את חייך לחלוטין ועלול צריך לקרוא רציני. כיצד זה ייתכן? אמריקה, בריטניה, גרמניה, צרפת, בלגיה, דנמרק, פולין, סין, יפן, אוסטרליה – רשימה חלקית של מדינות אשר כבר מכירה פומבית סניפים. לא, לא מחדש לקרוא את הרשימה שוב: רוסיה את זה עדיין. אבל למרות זאת, אלפי משתמשים מרוסיה ומדינות חבר העמים כבר נרשמו ב E-Bay ולהרוויח החודשי מ 100 ל 2-3 אלף דולר.

משמש בדרך כלל על ידי אחד תוכניות: תוכנית מסחר # 1 סחורה לקנות ב E-Bay בארה"ב – מכירה ברוסיה דרך יד ביד עד 2 פעמים רעיון יקר יותר להתחיל: בשלב זה את הפופולריות של השוק שלנו צוברים נגני MP3 לזיכרון פלאש. ההבדל במחירים – הוא אטרקטיבי מאוד, מכירה בעיר שלהם במחירים מתחת החנות, אך גבוה מהמחיר בארה"ב – בלשון המעטה, הזדמנות רווחית ביותר. תוכנית המסחר # 2 לקנות דברים הקשורים בהיסטוריה של מצלמות, מדליות המועצות, גלויות וכו ') – אספנים ברחבי העולם מוכנים לשלם לך עבורם את כספם. אז למכור במכירה פומבית E-Bay, עם רווח הגון. הרעיון להתחיל: בדוק את תכולת הארונות בבית שלך: בטוח תמצאו את המצלמה הורה FED, Zorki זניט או – זה חסר תועלת עבור נדיר היום אתה יכול לקבל 20 $ ל 50 $! ואם אתה קונה אותם מודעות בעיתון חינם ומכירת 15 יחידות לחודש … כעת הגיע הזמן לברר מה בדיוק E-Bay המכרז וכיצד הוא פועל. ב המוכר במכירה פומבית רגילה קובע את המחיר ההתחלתי המינימלי, שהוא בדרך כלל נמוך בהרבה מערכו האמיתי. אל תופתעו כאשר אתה רואה מחשב נייד בשווי 5 – מכירה פומבית של הרגע האחרון, המחיר יכול לעלות אלפי דולרים. רשימת עלולים להיחשף כמויות שונות של ימים בקטגוריה מסוימת. במהלך תקופה זו הוא ביקר על ידי קונים פוטנציאליים, לימוד ותנאי התשלום מכירה ומסירה. במקרה שמישהו מעוניין לקנות את המוצר הזה, זה מעלה את הדולר – המחיר שהוא מוכן לשלם על זה. אם עוד המכירה הפומבית E-Bay המשתמש הוא מוכן להציע מחיר גבוה יותר – הוא גם מעביר שיעור מתאים, להפריע הקודם. המכרז זוכה ההצעה הגבוהה ביותר בסיום המכרז. ואז המוכר והקונה ליצור קשר אחד לשני, ניהול משא ומתן על פרטי תשלום ומשלוח. הקונה משלם את המוכר לאחר קבלת התשלום ושולח את הסחורה. בא על הטובין, אם הקונה הוא מרוצה ממנו, הוא משאיר fidbek (משוב) – סקירה קצרה, אשר עשוי להיות חיובי או שלילי. כפי שאתה יכול לראות מוזר מוכר בקושי "E-Bay" המילה לא מסתתר שום דבר מסובך יתר על כן, ב E-Bay כבר עובד בהצלחה 'שלנו', או אם הם יכולים – וכך אתה יכול!

Tags: