מה כדאי לדעת לפני עיצוב אתר אינטרנט

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מה כדאי לדעת לפני עיצוב אתר אינטרנט, כאשר אחד מחליט להתחיל את עסקיהם באינטרנט, בדרך כלל חסר ניסיון ולא מהמקום המסוכן הזה, טעויות רבות. עם זאת, לנו לחשוש הכשלונות, במידה שהם, יש לנו את האפשרות של למידה. שכן, יש פחות שגיאות רבות, מהירה יותר להוריד את העסק שלנו. מתוך תפיסה זו האחרונה, רוצים להעביר שרצית, כמה חוויות, כך שתימנע מלעשות את הטעויות האלה, אז תכופים בשל חוסר ניסיון, זה מאוד אפשרי זה להתחייב. לכן, תני לי להכין לך לבוא משמעות, סדרה של עצות, ואני מקווה שזה יהיה שימושי: 1. קריאת, רכיב של ערך על יוזמתך. אף פעם לא משאירים בצד הרצון ללמוד, אף פעם לא משאירים בצד את הניסיון של אנשים אחרים שהיו בעבר במקום שבו אתה נמצא עכשיו.

פעולה זו תחסוך לך כמות עצומה של זמן. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של חברת היהלומים לאו שכטר. הוא נחשב, ספרים, עלונים מקוונים הם משאבים יקר מאוד. הספרים המשרת באופן שיטתי עוד יותר עלוני חדשות, אבל ידיעונים הינם ללא תשלום (קצת ספרים אלקטרוניים גם), ניתן להתייחס יותר מעודכן נושאים, חשיפת מקרוב יותר, הפעילות ליום. אני לעולם לא חדל לקרוא על כמות אחת של נושאים שונים, לרבות עיצוב גרפי, בניית אתרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), קופירייטינג, עסקים שיווק באינטרנט באופן כללי. 2. עניין של הישרדות, להבין את מטרות ראשיות לכל לקוח, אשר כולל, משלב את הקהל שלנו. לעיצוב אתר שבו אפשר באמת לענות על הצרכים של הקהל שלנו, המעצב של אתרי אינטרנט, צריך לבוא כדי להבין מה צריך להשיג באתר, איזה סוג של המבקר אתה הצבעה. הפתעה, אתה יודע, הרבה יזמים לא מנוסים, באמת שאין להם שום מושג כמה חשוב זה.

משותף זה עקב חוסר תקציב, יזם, עיצוב, עם מיטב הכוונות, אתרי אינטרנט משלהם, אך רעיון זה לא יכול להיות של צד, יש לדעת, וזו המטרה של הקהל אשר אנו מקדמים. המטרה העיקרית של אתר מסחרי, היא מבנה זה, בהתבסס על הקריטריונים צריכים להשפיע על כל החלטה: גודל הגופן, את הסגנון של גרפיקה, צבעים, התוכן של הדף, ניסוח טקסטים ומשתנים רבים אחרים שיש לקחת בחשבון. 3. היא חיונית כדי להבין את העקרונות הבסיסיים של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) וניסוח של טקסטים. למרות זאת, באפשרותך לעצב אתר אינטרנט מבלי לדעת קריטריונים אלה, זה באמת קשה, שעיצוב אתר אינטרנט טוב, מבלי יודע לפחות משהו על קידום אתרים, קופירייטינג. מעצבים חייב בהכרח, לדעת כי שלו לעבודה, תמיד סיור subordinately את היכולת שלו לתקשר מסר, להגיע אל קהל היעד שלך, עם הודעה זו, תלויה הטקסט הכלול באתר, את הנראות של אותו. אם אתר חסר תוכן ויש לו אין תנועה, את העבודה שנעשתה על ידי מעצב, באמת, טוב בשביל כלום. 4. הגבלת שלך שוק היעד כמעצבת. מציאות לי מוטל בספק, היא כי אדם לא יכול להיות טוב בכלל. הצהרה זו כמובן אינה שוללת שטח ספציפי של עיצוב אתרים, מעצב לא יכול להיות מומחה בעיצוב כל סוגי אתרי אינטרנט. עדיף תמיד לבחור שוק נישה, מתמחים זה. לא משנה איזו נישה שתבחר, הסוד הוא, להתרכז בזה. זה יאפשר לכם להתמחות באזור מסוים, הופך להיות מומחה אמיתי בתוך הנישה הזאת. 5. מעצבי האינטרנט חייב להיות מדמין, אלא גם סוחרים. אותם אתרי אינטרנט (לפחות ביותר) נועד למכור את המוצרים, השירותים המוצע של עסקים ורעיונות. מעצב אתרי האינטרנט, צריך להבין את דרך החשיבה של סוחר, אם לא, אתה לא יכול להבין את הלוגיקה כדי להחיל היצירה והפיתוח של דפי המכירות. 6. עיצוב גרפי של אתרי אינטרנט, כדאי להגביר את הפונקציונליות, לא יוצר משהו אבל מבחינה אסתטית יפה ומועדי ישראל. המראה של אתר אינטרנט, להשפיע באופן משמעותי על הפונקציונליות שלו, אך העיצוב חייב להיחשב לא רק מנקודת המבט של המראה. היא בינונית, אבל לא הכרחי עבור הזמנה באתר. מהרגע שבו המעצבים החל לעבוד באינטנסיביות את סוגיית המראה כמו המטרה הסופית של אתר אינטרנט, הפונקציונליות ייפגעו קשות. להיפך, מעצב גרפי מסחרי, קח בחשבון כי כל שורת טקסט, כל תמונה, כל כפתור, כל היסודות המרכיבים האחרים של העמוד להיות מתוכננים כדי להעשיר את הפונקציונליות של web.que אתר פריט אינה עומדת הפונקציה של הגברת ושיפור הפונקציונליות בדרך כלשהי, זה שאין לכלול בדף האינטרנט. 7. אתר אינטרנט חייב להיות דינאמי מונחה מכירות, צריך להיות זריז, נטענים במהירות, כדי לנצל האלה 5-10 שניות, מבקר שמוכנה בתחילה להקדיש לבקר בדף שלך. בכל פעם התייעצתי, בערך נוחות של פיתוח אתרים עם פלאש, אני אומר, הם מבחינה אסתטית יפה, אך אינם פונקציונליים במבצע. לכן, אם ברצונך ליצור את ספק האינטרנט, אני לא ממליץ אתרים עם פלאש. 8 יודע החוקים. זה טוב לדעת מתי לשבור אותם הוא אפילו טוב יותר. אם תלמד את החוקים והעקרונות של שיווק באינטרנט, כמו גם הבסיסית מאחורי עיצוב טוב, תמצאו מספר צעדים לפני מתחרותיה. אבל אם זה, תוסיף את היכולת ואת הידע הדרוש לדעת מתי חלה ולשבור כמה כללים ועקרונות אלה כאשר, יתרונה של כספת, יהיה הרבה יותר גדולה.

Tags: