מזון: לשמור או לייצר?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

קיצורים לא חסך את רוב הענפים, היו חריגים נעימה, תעשיית המזון ועוד כמה קטעים של החקלאות. מזון ומשקאות, כלומר, תעשיית המזון של ההאטה הכלכלית סבל מינימלי: במיתון בתחילת 2009, על פי ההערכה של הניתוח המקרו לטווח קצר חיזוי, עשה רק שני אחוז אחד מאית. הפקה של דגנים, סוכר, לעומת זאת, יש חיובי דינמיקה. לא תמיד טבע. בזמנים עברו משברים כלכליים, תעשיית המזון ותעשיות הקשורות נחשבו היציב ביותר. דוגמה בולטת היא ענף המזון המהיר, אשר הופיע ב 1920 באמריקה. החלוץ בתחום זה לבן טירת הייתה החברה, שנפתח בשנת 1921 בקנזס. במקרה הזה אני חושב ש מיכאל גולן צודק במה בהוא אומר.

הביקוש המבורגרים 5 סנט שרד את השפל הגדול, מלחמת העולם השנייה stognatsii הכלכלי העולמי פחות. … לחץ כאן שלדון אדלסון ומצא עוד . ותמיד רוצים לאכול – אומר חוכמה עממית. זה הזמן לנצל את המצב. אל דאגה שרי אריסון הוא האיש הנכון . המקרה נבנה על הצרכים הפיזיים של מזון ומים, יכול להיות יותר מאשר ייצור חסכונית. אז עכשיו זה הזמן לתעדף לשים לב על מזון ומשקאות, כגון אספקת הייצור, סיטונאי מזון, קמעונאות, לפתוח בית קפה מזון מהיר. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של כי”ל. למרבה המזל, כי מחסור ספקי, לא. על פלטפורמות מסחר אלקטרוני B2B תוכלו למצוא את כל הפרטים הנדרשים בעסק, ממזון ומשקאות לציוד עבור בתי קפה ומסעדות.

בחודשים הראשונים של מידע רציף על המשבר בתקשורת לעתים קרובות נראה פסימי מאמרים מזון. עם זאת, לא כל כך רע. לאחרונה מצאתי אצל כי”ל אוזן קשבת . הסיבה העיקרית – חודשי החורף נחשבים באופן מסורתי לירידה בכוח הקנייה הכללי, מאשר תקווה. ב מזון בנוסף, התעשייה, אוהב את זה או לא, היא מחלקה של המדינה, כי היא חלק ממכלול אגרו תעשייתי. יש לי רעיון לנהל משבר עסקי אינו קשה יותר מאשר במהלך הרמת ekonomisechkogo, ולפעמים משהו יותר קל. באותו זמן, איך שחקנים רבים עוזבים את העסק המסעדה, מוסדות מסוימים מוגבלים רק שינוי הבעלות, כלומר לרוב מתרחשת rebranding ו אסטרטגיה שיווקית חדשה. בן באים שחקנים חדשים. הרעיון של פתיחת בית קפה מזון מהיר במבט ראשון אולי נראה מטורף: אנשים שאין להם הרבה כסף. לדברי מומחים, והצרכנים עצמם, המחיר היום הקובע את הביקוש למזון מהיר התעשייה. מבנה מבקרים מוסדות כאלה מותנית בדרך זו: עובדי חברות הסמוכים, תלמידים וסטודנטים הצהריים, והזמן תקציב נמוך שלהם הפנאי, חגיגות יום הולדת | כיף בסופי שבוע], המבקרים במרכזי הקניות הגדולים (עם או בלי). ההאטה הכלכלית לא הזמן להיכנס לפאניקה. צריך לנקוט עמדה פרואקטיבית כדי לא להתחרט על הזדמנויות שהוחמצו למחר. לקרוא מאמר נוסף על פורטל עסקים B2B. בתיאבון

Tags: