מילון מונחים מינית מכתב

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אימפוטנציה: מתי הזיקפה לא יכול לשמור במהלך הזמן מספיק כדי לפלוט בתוך הנרתיק, עומדים בפני הזכר אימפוטנציה. בעיה זו משפיעה על יותר מ-40 מיליון גברים ברחבי העולם. הזקפה תלוי בשלושה גורמים: כלי הדם הורמונלי, נוירולוגיים, פסיכולוגיים. כל אחד מהם תרם באופן מכריע כדי הזקפה, איזה פגם בחלק מהם, יכול לגרום אימפוטנציה. אבל הכי חשוב, מכריע הגורם הוא פסיכולוגי, כולל: חרדה, פחד לא להיות מסוגלים לשמור על זקפה, פחד זה שוב להיכשל הפחד להיות מרושע האהוב.

גילוי עריות: זה נקרא יחסי מין עם קרובי משפחה האסורים על תרבות. בתרבות שהמערבית היא לאסור אותם יחסי אשר יפיקו בין הורים, ילדים, אחים. בימי הביניים היו אסורים, בנוסף וזה יכול לתת בין קרובי משפחה עד הדור הרביעי, אשר מיוצר בין התלמיד / לפרופסור / כדי, בין המעסיק לעובד, אותם ילדים שהיו בין מיילדת הביא לעולם, חסויות וסוגיית בחסות; במקומות מסוימים, בין תושבי הכפר אותו. הקשר בין adopter adoptee גם נאסר. הסיבה היא תמיד אותו הדבר, כי וקרבת הדם מחליש את הדם. למעשה, זה אמונה כוזבת כמו הדם אינו פגום. לא.

טבע, מיטיבה באופן כללי, נישואי קרובים מאז בדרך זו יתרונות גנטיים נקבעו מהר ונעלם החסרונות גנטי, גם עם יותר מהר, כי בין הבא יחסית לעולם אינם רדומים. Infantilism: Infantilism, בסקסולוגיה, נקראת הסיפוק המיני מושגת המייצג או לחיות כמו תינוק. אבל גם הוא infantilism הרצון של כמה אנשים לא לגדול, לפעמים המערבת את חיבתו, גוף למבוגרים, פעילויות, חובותיו של הבגרות, לשיער פנים או גוף וכדי להם שמלות של המבוגרים. בחלק מהמקרים אנורקסיה הם ביטויים של infantilism. Infibulation: נקרא אימון (אשר היה נפוץ מאוד במאה ה-19) אשר מורכב ב תפירה את העורלה כדי למנוע את העטרה להגיח, או השפתיים גבוה יותר כדי למנוע חדירה. הם עשו את ההורים כדי להגן על “טוהר” של ילדיהם. כיום היא שממשיכה באפריקה עם נשים, כמשתנה כדי אבלציה של הדגדגן. חילופי זוגות: (מתנדנד – הנדנדה באנגלית או נדנדה במובן של זוג אחר) בזוגות תרבויות רבות שיתוף או להציע של בעל לאשתו לאורחים הוא ישן, כמו של אסקימו מותאם אישית. אחרונים אלה, כאשר בא לצוד. משמאל לאשתו עם השכנות זה מילא את הפונקציות שלהם מינית עם זה. הם גם הציעו את נשותיהם למטיילים, כמו נשים היו כל כך נדיר, כי אדם יכול להרוג את בעלה, להישאר איתה; על-ידי זה העדיפו להשאיר מאת הטוב בזמן שצריך. כיום ישנם מועדוני ליברלית ב מי מתרגל על חילופי זוגות. Inuncion: זה נקרא לעובדה של compa?ero/a anoint עם שמן, קצף, קרם וכו ‘. ואז להחליק על הגוף שלה. השנים שישים הוא לשים של אופנה, בארה ב, אותן מסיבות שיחות של מזולה; זה להיות מותג של שמן תירס שבו המשתתפים מרוח שמן ואז הם נאבקו, הם שיחקו או פשוט להיות שפשף אחד נגד השני, כדי להשיג את רמת המתאימים עירור. .

Tags: