מי רוצה ביותר ידעו את הסוד כדי לרדת במשקל, לא להחזיר את זה כדי לשחזר?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

האם יש דרך להשתמש חוק המשיכה לירידה במשקל? אם זה קיים. לאבד משקל ולשמור שזה דורש למחשבות שלנו להתמקד על זה. הקרב הוא לא על השולחן או במקרר, הקרב הוא במוח. החלטות, והבחירות שלנו עם המחשבות שלנו. אני מתארת לעצמי כי כבר ראיתם את הסרט El Secreto (הסוד), היית להקשיב מומחים כמו בוב פרוקטור, ג’ון אסרף ואחרים לחשוף כיצד חוק המשיכה וחשיבה חיובית לעבוד כדי להשיג את מטרותינו, לשנות את חיינו.

האמת היא כי רבים מאיתנו עדיין פועלים מחשבות שליליות אשר ירשנו את המשפחה שלנו, חברים, התקשורת, החברה שלנו גם. בהכרה או שלא במודע למלא את המוח שלנו של המחשבות הללו. כדי לשנות את זה תהליך, להפוך את זה, צריכה להחליף את הישן, המחשבות שליליים על ידי מחשבות חדשים וחיוביים. חוק המשיכה מבוסס על היוצר כוח המחשבה. המחשבות האלה הם מציאות, ואם המחשבות האלה הם ממוקדים, חזרה על רעיון זהה, זה הרעיון יתגשם בחיים שלך.

אבל, כמו זה מתייחסים לרדת במשקל? קל. שלך אתה חושבים ומרגישים כי תמיד היה לך בעיה עם המשקל שלך, עם ארוחות. אתה תחשוב על זה ככה ופועלים, לכן, כאילו המחשבות שלך ואז לאשר האמונות שלכם. אבל, מה גילית שיש לך כוח לשנות וליצור חיים חדשים רק עם המחשבות שלך. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. למה את המחשבות שלי כל-כך חשוב? פשוט כי אנחנו יודעים כי המוח לא יכול להבדיל בין המציאות לבין וההשקפות שלנו. שניכם ליצור רגשות ותחושות כל כך חזק? אכפת לך לוקח אותם. כאילו הוא אמיתי. אז, אם אתה רוצה להיות רזה, תוכלו להתחיל להתאמן כדי להיות רזה? בטח! אבל זה עובד? בהחלט, מניסיוני האישי יכול להוכיח את זה. גברים ונשים מדי יום לגלות את זה כדי למלא דעתם (e מודע באופן לא מודע) עם תמונות חיוביות נפשי, רגשות חיוביים, חזותיים של חייהם עם גופם רזה, הם מתחילים לראות את הגופות שלהם הרזיה, את האהבה וההערכה של כלפי אותם מגביר אותו ואת התהליך חוזר על עצמו בכל פעם מהיר יותר. אני שונא את המילה דיאטה. דיאטה מייצג תהליך זמני וכואב, כי לאדם יש ללכת כדי להשיג את מטרתה; , אז מה? הגוף שיש לך הוא התוצאה של המחשבות שלך, עמדות, פגם שלה, את הרגלים שלך. זהו כיצד חוק המשיכה פשוטה. את חושבת הגוף שלך דרך המחשבות האלו. כי אתה מצפה לשנות אותם? עכשיו אם התוכנית שלך אינה כוללת שינוי קיצוני בסגנון החיים שלך, נא בצע לא קוראת. . אין לי מה להציע לך. התוכנית שלך, לכן, את מטרות, חשיבה עליך ליצור סגנון חדש של החיים. הרגלים ישנים ומחשבות שלך הבאת איפה האלה עכשיו, פשוט על ידי שינוי אורח החיים שלך תקבל תוצאות אחרות. המטרות העיקריות שלך אמור לא לאבד משקל. זה אולי נשמע סותר או טיפשי, אבל על פי חוק המשיכה, תמשוך אליך? מה אתה חושב. ללא הרף חושב של ירידה במשקל, היא להמשיך לחשוב על המשקל שלך. מודע שלך אינו מבחין בין חשיבה חיובית שליליים אחרים. פשוט תקשיבי אנרגיה רגשית. ? אז, מה שאתה באמת רוצה הוא גוף בריא ויפה יותר. סוגר את העיניים ולחשוב על זה. שימו לב כי קבוע רעיון בראש שלך כל הזמן. תן את הרעיון הזה לשלוט את המחשבות שלך, מלהיב לדמיין בגוף הזה. להשאיר מאחור את התצוגות למטה ואת משקל ולהתמקד רק בחשיבה חדשה זו. מטרה כמו שיש גוף אטרקטיבי ובריא הוא הרבה יותר מהנה ומרגש מאשר כמטרה לרדת במשקל. כי אנרגיה חיובית, הרגשות האלה שנוצרו בעת הצגת המטרה החדש שלך הם הרבה יותר חזק ayundandote להשגת המטרות שלכם מהר יותר. עשר בחשבון זה לוקח בערך 30 ימים כדי לשבור את הרגל ליצור אחד חדש. אז, אלה 30 הימים מתחיל להכניס את האנרגיה שלך מחשבות חיוביות וכדי לשנות את הדיאלוג הפנימי עם עצמך. תרגול תצוגות אלה לעתים קרובות, וכל צעד אחר צעד. בואו נתחיל לתכנת מחדש את המחשבות שלך יופיעו תוצאות אלה! הפעל תוכנית זו צעד אחר צעד. מחשבה בכל פעם ופעם אתה מרגיש כי החשיבה כזו סופחה חיי היומיום, רציף בתהליך. מה הכוונה? הצעד הראשון ניתן להגדיר מטרה, קטן, כדי להשיג תוך שבוע. . זו רק ההתחלה, אתה צריך לקבל את המוח לאורח החדש הזה. יש לי אמונה ולסמוך על הכוח של המוח שלך. החיובי הוא כי בסופו של תהליך זה, תגלו כי שינית את הרגלי האכילה שלך לנצח, תגלו כי אתה מרגיש בנוח ולהיות שוב בעלי בעיות משקל אף יותר. בזכות חוק המשיכה הצליחו לשנות את סגנון החיים. הצלחתי לעשות את זה, אתה גם יכול! הוא מתחיל ואומר אני דרך להפוך מישהו רזה ובריא בכל יום! הסוד של חוק המשיכה מכשירה את דעתך, תגלו.

Tags: