מסורתי משחקים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אנחנו מתייחסים מאותם משחקים, זמן רב לפני עדיין קיימא, שהועבר מדור לדור, משודרים מסבא וסבתא הורים והורים לילדים וכן הלאה, אולי עוברת כמה שינויים, אבל לשמור את מהותו. . הם משחקים אינם נכתבים בספר מיוחד כלשהו או ניתן לרכוש בכל חנות צעצועים (אולי רק כמה רכיבים). . הם משחקים זה יופיע בזמנים שונים או פעמים בשנה, אשר להיעלם לתקופה מחדש המתעוררים. אלה ניתן למצוא בכל חלקי העולם. למרות יהיו כמה הבדלים בצורה של המשחק, בעיצוב, בשימוש או בכל דרך אחרת, נשאר התמצית של זה. זה מוזר איך כל המשחקים הללו חוזרים על עצמם במקומות מרוחקים, אפילו עם החותמת האופיינית לכל מקום ותרבות.

אם נלמד משחקים מסורתיים אלה אסור לנו להפוך את מבט שטחית מאוד. הם שפע בלתי נתפס כאשר אנו לומדים אותם לעומק, ביחסיה עם התרבות של כל אחד אזור, מהרגע שבו הוא שיחק, אנשים. לשחק אותה. אלה המאפיינים היחודיים של הסביבה של המשחק מבינים סדרה של היבטים סוציו-היסטורית-תרבותית לעזור לנו להבין אותם, להבין את ההיסטוריה והתרבות של העם שלנו. כדי לחקור את המקורות של משחקים אלה אנו רואים לכן איך כל אחד המשחקים האלה מגיע בשילוב עם אלמנטים תרבותיים של התקופה, מציאת באופן כללי הכלול בכל מקום קסום, דתיים, מקושרים לאלי לספר לנו כי משחקים אלה לא היו (או הם) בילוי גרידא. המשחקים המסורתית נראה מפעיל את הסיכון של היעלמות במיוחד בערים הגדולות, באזורים מתועשת יותר. אנו יכולים לראות מצד שני, ישנם כמה arisings של המשחקים האלה, כי הם מוטלות גם על ידי זמן מסוים של השנה או כאופנה כי כמופיעה ונעלמת אחרי זמן מה. מעבר נצפתה המאמצים מבודד כדי להציל את אלה ביטויים שובבה דרך אירועים שונים תוך התמקדות על המשחקים הללו, מהדורות חדשות של ספרים להציל שלהם שיטות בחלקים שונים של העולם.

המשחקים המסורתית כוללים מגוון רחב של שיטות פנאי: חינם ילדים משחקים, הנערה משחקים, שירים של טריז, הגדת עתידות משחקים, סיפורים על בלתי נגמרת, מתחרז, הגרלות, צעצועים וכד’. בעוד חלק משחקים אלה אינם נוטים להיעלם כליל, אחד המאפיינים של אותו כי הם נובעים לעונה, נעלמים, לאחר מכן יופיעו שוב. כמה תכונות אשר חוזרים על עצמם כמעט בכל המשחקים האלה הם:-בגילומו של ילדים של עונג באותו משחק. -הם אותם ילדים שלא להחליט מתי, היכן וכיצד הם הם שיחקו. . הם מגיבים הצרכים הבסיסיים של הילדים. . יש להם חוקים בהבנת הנקרא, memorisation, תאימות קלה- החוקים הם למשא ומתן, אינם דורשים חומר רב או יקר, הם פשוט לחלוק, מעשית בכל עת את המקום.

Tags: