מקבלים Euromillions הגרלת פרסים, בכל שבוע בלי לקנות כרטיסים.

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

עם העזרה של מתמטיקאי, טכנולוגיית אינטרנט, שיווק רשתי, הדמיון של שני אנשי עסקים, לאחר ההרשמה במועצה הגרלות, אתה יכול לזכות בפרסים של ההגרלה EuroMillions כל, כל אחד הציורים בלי לקנות כרטיסים. ברודי טום בעל 12 שנות ניסיון במכירות, שיווק, פיתוח מאגרי מידע ושיווק באינטרנט, לן פיצג’רלד נפתח בשנת 1984 באחת החנויות להשכרת וידאו בריטניה הראשון נוסד האיגוד e-לוטו באפריל 2002. כפי שאין אף אחד בעולם לא רוצה להרוויח הון בהגרלה, שניהם נועדה למצוא דרך לעזור להשיג את החלום שלהם המספר הגדול ביותר האפשרי של אנשים. הם שכרו את פרופסור ל מתמטיקה ב אוניברסיטת, הם חשבו על איך הם יכולים להשיג את מטרותיהם והגיעו במערכת של האיחוד, אשר מגביר את הסיכויים לטובת השחקנים הלוטו. אנשים לשחק עם מערכת איחוד הסחר שלהם יקבל יתרון גדול על שחקנים נורמלי, כי הם לשחק לבד. הם יש סיכוי גדול יותר משמינה, תנצח יותר פרסים וכסף. המערכת שלה מאפשר אנשים מכל ההצגה העולם שתי הגרלות פרסים פטורים ממס גבוה יותר: הפיס ב בריטניה וב Euromillions, בלוטו האירופית. ב Euromillions, בו השחקן בוחר 5 מספרים הראשי 1 50 ו 2 מספרים כוכב 1 עד 9.

ישנם 12 קטגוריות של פרסים. כדי לקבל פרס, אתה צריך לחזות לפחות 3 מספרים של השילוב המנצח. כדי לקבל השומן (אשר יכול להיות משותף), יש צורך לברר את המספרים 5 הראשי ואת שני כוכבים. בהתחשב בכך המערכת כי כבר פיתח עבודות באמצעות תמורה מתמטיים של שני כוכבים, רק פגע מספר הראשי כדי לקבל פרס. כל שחקן האיחוד סדרה קבועה של מספרים, ומקבל, על פי שיטת האיחוד, אתה פשוט צריך להכות מספר כדי לקבל את הפרס של EuroMillions. היתרון של משחק ב האיחוד הוא אחד 3600% יותר להסיר את השומן יורומיליונס לוטו. הסיכויים של מקבלת פרס להיות רק 10 1. בזכות היישום של רשת שיווק במערכת, כל חבר נשיאת האיחוד אלקטרונית חמישה אנשים אחרים יתחיל לשחק ללא תשלום.

החל מ שם, תקבל עמלה עבור כל חבר נוסף, ולא תקבל סדרות נוספות של מספרי חינם עבור כל קבוצה של 15 חברים חדשים. סטי היא הטריק עם זכייתם בהגרלה יורומיליונס לוטו כל שבוע בלי לקנות כרטיסים. ב Euromillions, איחוד כל שחקן מקבל סדרה קבועה של 5 מספרים, וללכת רק לאחד ממספרי ההגרלה כדי לקבל פרס על האיחוד סחר. כמו יש חמישים מספרים הראשי בסך הכל, מאחד עד חמישים, שחקנים שיש להם סדרות של מספרים יכסה כל הטווח של מספרים, במקרים הגרועים ביותר, acertar?n כל מספר של ההגרלה 5 סדרות של מספרים, איגודים, כך שהוא יקבל חמישה פרסים.

Tags: