מתוסכל על ידי זה אין זמן לשמור על הבלוג שלך? לאחר מכן בצע עצות אלה 5

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אז אתה רוצה לפתוח בלוג, אבל אתה מפחד שלא יהיה לך זמן להקדיש את עצמך? אם אתה רוצה יש את המרחב האישי שלך באינטרנט, יש את ההזדמנות כדי להראות לעולם, גם באופן אישי או לקדם לכל מוצר או שירות, הבלוגים עשוי להיות התשובה. זכור אלה 5 טיפים לשמור על הבלוג שלך בדרך יעילה, שכן הוא יכול להיות לך חדש ומלהיב. 1. במקום הראשון, ייתכן שתרצה לשקול הקמת בלוג הקהילה, כזו מנוהלת על ידי הרבה אנשים אשר חולקים רעיונות ופרויקטים אותו, זה רווחי מאוד בשבילך, מכיוון האחריות של כל הזמן רישום משותף על ידי מספר אנשים עם חששות זהים. עם כמה אנשים שמעדיפים. להמציא את קבוצת בלוגרים, כל אדם יכול לפרסם כמה פעמים בשבוע, כתוצאה מכך יש בלוג עם פעילות יחסי. 2.

אם אתה רוצה ליצור בלוג להרוויח כסף באינטרנט, שיווק מוצרים או שירותים, אתה יכול גם לבחור לשכור צוות של בלוגרים. זה דומה לאופן שבו השתמש עיתונים, המחברים תורם עם מאמרים להרוויח סכום X כסף, למעשה, בלוגים מצליחים רבים לעשות בדיוק זאת. פעולה זו מסייעת להבטיח פרסום פעיל ומתוזמן של פרסומות, מה שהופך את הבלוג שלך אטרקטיבי יותר מבקרים. זה גם מאפשר להגדיל את הקהל כי כל בלוגר יביא ערכה ייחודית של השפעה. אתה אוהב את הרעיון אבל לא בטוח לגבי ההוצאות? ניתן לקזז את העלות עם המדגם של פרסום בבלוג שלך של יזמים אחרים, עם הצגת מודעות Adsense או לקדם שותפים תוכניות לך דרכים אחרות רווחים את הבלוג שלך. 3.

עוד אפשרות אולי למחזר תוכן, כדי לחסוך זמן, לחפש מאמרים רלוונטיים עבור ערכות הנושא שלך לחלק אותם לחלקים המתאימים עבור הבלוג שלך. באפשרותך להשתמש גם מומחים ראיונות חלקית אשר יכול לתרום לקהל שלך, לשקול בחירת מאמר ארוך, פצל מאמרים קטנים יכול להימשך שבוע, זה שלך יכול לעשות לדוגמה עם וורדפרס, אשר מאפשר לך לפרסם או פרסם מאמר מחדש היום שברצונך. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. 4. עוד דרך לחסוך זמן הוא השימוש של אודיו בבלוג שלך, כמה אנשים פשוט שיהיה לך קל יותר לדבר אל המיקרופון כדי לכתוב משהו, זה מקובל לחלוטין לערבב דברים, באמצעות מגוון של שניהם בבלוג שלך. השתמש מקליט MP3 או טלפון כדי להקליט שמע. זה מתאים להקליט משהו מעניין נסיעות או פגישות לא צפויות, כולל הקלטה מחשבות ברגע שהם מגיעים במקום לחכות ולנסות לזכור זה מאוחר. 5. סוף סוף ניתן להפוך לאוטומטי את הבלוג שלך, ישנן פלטפורמות בלוגים, כמו וורדפרס, שמאפשר לך לעשות את הפעולות הבאות, אם שלך יש לך זמן פנוי, באפשרותך ליצור מספר הודעות עד סוף השבוע, באפשרותך להפוך לאוטומטי אותם אז הם מופיעים מדי יום, הבלוג שלך מתעדכן ללא צורך בעבודה נוספת מצידך. זה יכול להיות זמן ענק שומר עכשיו אתה לא צריך לשבת מול המחשב לכתוב כל יום, יש ימים בהם אין מספיק זמן או מקום לומר הכל אנחנו רוצים, לכן ניתן לכתוב הכל בבת אחת, ואז לפרסם את זה בכל יום. אם אתה רוצה יש לי יומן רשת כמו המקצוענים להשתמש WordPress. Luis Ivan קסטנדה חימנז.

Tags: