נדל”ן במוסקבה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אין זה סוד כי השקעות פיננסיות הרווחיים ביותר הם השקעות בנדל"ן, בעיקר בבירה. במוסקבה בגלל הייחודיות שלה, צובר כמויות גדולות של מזומנים מספק סיכויים גדולים והזדמנויות. חוסר נדל"ן מסחרי ומגורים תמיד תהיה, כי הערעור הגדול של המטרופולין העצום הזה. לאלו שרוצים לקנות או לשכור משרדים במוסקבה זה הופך גדול בעיה. לשכור משרד תמיד ביקוש רב. אם לפני השטח המתאים המשרד היו רק בתוך הטבעת גן, הצמיחה המתמדת של מחירי אילץ חברות בנייה לשלם שלהם השקפות על אזורים בפרברי שינה.

העלות נמוכה בהרבה לבניית ואת הנוכחות של המספר בדרך כלל גדול יותר של מקומות חנייה להבחין משרדים בפאתי הנדל"ן המסחרי במרכז העיר. בנייני משרדים באזורי מגורים בתנאים הנוכחיים אינם מבטיחים רק לבנייה. נדל"ן עלית כיום צובר פופולריות בקרב משקיעים. ובשביל כי יש שלוש סיבות עיקריות: קרקע זולה, עיבוד מהיר של מסמכים, מבחר גדול של קרקעות לבנייה. בדרך כלל, מרכז עסקים קרוב הערים זקוף, היכן התחבורה המפותחות תשתית. בדרך כלל ממוקם בפרבר של יחידות פיננסיים אנליטיים שונים, כמו מתחת לראש של תאגיד גדול או במשרד הבנק בפרברי כמובן לא יעשה. ליקויים המשרד בארץ הוא לא כל כך.

כפי העיקריים ניתן לציין את הצורך לספק תחבורה הרשמי העובדים והקמת קישורים תקשורת אמינה. אבל הפגמים האלה הם כאין וכאפס לעומת אלה עולה כי היה אם רכישה או שכירות של נכס מסחרי במרכז העיר. ברחבי העולם יש מיזוג של אזורים, בפרברי מטרופולין, ואת העובדה כי בעתיד הקרוב, מוסקבה יהיה המשך במוסקבה, אין ספק. בהתבסס על האמור לעיל ניתן להסיק כי השקעה מסחרי בפרברי מימון הנדל"ן היא רווחית מאוד מבטיח.

Tags: