ניהול ותכנון אסטרטגיה בחברות של האזור

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

בנסיבות חדשות של השינויים שנוצרו על-ידי הממשלה הנוכחית של המהפכה הבוליברית בניהולו של Fias צ’אבס של הוגו קולונל בנוסף פתיחות כלכלית חדשה, תחרות, את ההשפעות של גדל יותר ויותר מקריים של הגלובליזציה, חברות באזור הם נגד חובת לשינוי קיצוני את האופן שבו הם פעלו. נוהלי הישן שדרכו מאובטחת הצלחה מכיוון שהם אינם מהווים ערובה כלשהי כדי להתמודד עם המצב. לשיטות ניהול נגזר מפרדיגמה חדשה רעיונית (גישות, אמונות, סטנדרטים וכללים). לחץ כאן שרי אריסון ומצא עוד . בפרט, במצב חדש זה אשר מתחילה לפעול משתנים חדשים של סער ופרע, המורכבות רבה יותר, הוא חיוני עבור חברות אזוריות ולאומי, להיות מוכנים כראוי בתחום התכנון האסטרטגי שהוא טוב יותר מוגדר כניהול אסטרטגי או אסטרטגיה עסקית. לאחרונה מצאתי אצל טבע תעשיות אוזן קשבת . ידוע על ידי חוקרים של ההתנהגות תפקיד ארגוני, חדש של ניהול מודרני, כי יש פער גדול בתחום אסטרטגיה עסקית, באחוז גדול של חברות, ואלה שיש להם יחידות ותהליכים אסטרטגיים התכנון כדי להראות חולשה וכי נוקשות לעכב את התהליך של אסטרטגיות מתאימות. מצב זה מציב מצב קשה מאוד, לא יותר ולא שום דבר פחות ההישרדות של החברה. מכאן, הצורך להתגבר על חסרונות אלה, שמטרתו היא לתרום לשיפור היכולות של הארגון כדי לעמוד באתגרים של הגלובליזציה, והגברת. שצריך ניהול אמפתיה עם תפקידו הרלוונטיות של לדעת כיצד לפרש את התנהגותם של השלב שבו פועלים, כמו גם בתפקיד הנוכחי מפעלים ונצואלה עליך לשחק לפני המציאות של הסוערת, שינוי, מאיים הסביבה, אלא גם הזדמנויות המציג.

מציאות זו מובילה החשיבות של התחשבות תכנון אסטרטגי בארגונים של האזור, לתת שלבים אסטרטגיות עסקיות הדרוש כדי להשיג את היעדים של הארגון. כפי שהוא גם מאוד רלוונטי, לזהות אותם היבטים של איכות, יעילות תצוין על-ידי תוכניות אסטרטגיות, סדר פעולות של מבנה, תוכניות אשר אוהב אותו. היא חשובה, לכן, לפני קביעת דרישות היום, כי ניהול compenetre עם התפקיד של תכנון אסטרטגי, קשוב זה של מה מייצג יודע להשתמש, להחיל עבור הטבות על החברה, המאפשר לך להשיג את המטרות, להתמודד עם המצב המאיים, האתגרים ולתפוס את ההזדמנויות. זכור, כי תכנון ויישום של אסטרטגיות השלכות ברחבי הארגון, בכל אחת מערכות משנה שמרכיבים אותו. אסטרטגיות יש השפעות דיפרנציאלית בכל אחד את מערכות משנה, דרישה זו רמה של disaggregation של כל השלבים, באותה מידה אסטרטגיות צריכה להיעשות תפעולי, ומשם נגזר הצורך לגבש יעדים ומטרות. מספקת עקביות וחזון לעתיד המאמצים של החברה. זוהי תרומה מרכזית להתגבר על “הקצר-termism” בניהול החברה. יצירת יכולת ניתוח סביבה שיטתית את ההשפעות של זה על החברה בתוך הארגון.

כיום, היבט זה יש משמעות רבה עבור מפעלים באזור. מאפשר לפתח תקשורת גדול בין המנהלים של הארגון, במובן זה יוצר תנאים להבטחת באחידות ארגונית גדולה יותר. סביבה, הזדמנויות ניתוח איומים, כמו גם המחקר של עוצמות, חולשות פנימיות, מאפשר לפתח השקפה מוטה פחות של המשתנים המשפיעים על החברה. תכנון אסטרטגי פיתחה מגוון רחב של כלי רב ערך עבור יישום ופיתוח מתודולוגיות ותכנון. ניהול להיות מזוהה לחלוטין עם הטווח, ההשלכות של האסטרטגיה, בידיעה כי דרך תוכניות אסטרטגיות, אירועי מפתח, שלבים או הישגים שלא להיות מזוהה לפועל להשגת המטרות כי הן ביקשו. להיחשב תכנון אסטרטגי זה, הוא גמיש, מאז התוכנית, מאפשרת שינוי של חזון, שליחות, מטרות מדיניות, מטרות, הקצאות, אסטרטגי, וכו ‘, שכן יש קבוע אימות עדכון תכנית אסטרטגית עבור פעולה מתקנת כי הוא עקרון כיוון אסטרטגי כדי להפוך את ההתאמה. כל הפעולות להיות אחריו הם מוקדמת, שום דבר לא סופי, והם כפופים שינויים לפי שינוי תנאי הסביבה. תקשורת היא המפתח להצלחה של ניהול אסטרטגי, הסביבה הפך רכיב מפתח אסטרטגיה, בגלל שיקולים כלליים יש השפעה על כמעט את כל ההחלטות האסטרטגיות. יש לקחת בחשבון בנוסף ניסוח של אסטרטגיות, גורמים חשובים כגון: המוצרים המוצעים, צרכים, השוק, הטכנולוגיה, גודל/צמיחה, משאבי אנוש, השירותים המוצעים, הצרכים של ה לקוח שירות קיבולת, וקיבולת של המוצר, משאבים טבעיים, וכו ‘. יצוין כי שלושה שלבים מבוצעות בניהול אסטרטגי: 1. ניסוח של 2 אסטרטגי. יישום 3. הערכת אסטרטגיות: מתחיל לפתח המשימה של החברה, לזהות את ההזדמנויות, איומים חיצוניים על פי הארגון, הגדרת והחולשה שלו, לקבוע מטרות לטווח ארוך, ליצור אסטרטגיות אלטרנטיביות ולבחור אסטרטגיות ספציפיות להיות אחריו. היבטים מסוימים של ניסוח של אסטרטגיות מורכבות להחלטה על כי עסק חדש ישתתפו, אשר לנטוש, כגון הקצאת משאבים, אם זה נוח להרחיב את הפעולות או לגוון. כדי ליישם את האסטרטגיה צריך להקים מטרות והקצאת משאבים; בסופו של דבר לפתח ארגונים תרבות שמחזיקים אסטרטגיה. על קצה המזלג הוא לעשות כי עובדים ומנהלים ליישם אסטרטגיות שפותחו, עבור זה נדרש משמעת, מוטיבציה, מסירות והקרבה אישית. מבחינת הערכת מטרתו היא לאפשר למנהלים יודע מתי היא לא עובד היטב קבעה אסטרטגיה, אסטרטגיות כל שינוי בעתיד, כי גורמים פנימיים, חיצוניים לשנות לצמיתות. ההערכה היא כלי אידיאלי כדי לקבוע זמן כאשר אסטרטגיה כמה כבר לא יעיל. בהחלט, ניהול צריכה להתמודד עם האתגר של פיתוח אזורים שבהם הם פועלים לעשות שימוש בתכנון אסטרטגי. על פי המאפיינים של כל אזור ולהגדיר את משתנים אסטרטגיים, אוהב אותו. * הפניות:.-פיליפ Lorino. ניהול אסטרטגי. Marcombo המפרסם. ספרד 1993-פאאז, Tom?s. אסטרטגיה עסקית ואיכות הניהול. טקסט העריכה, SRL. Caracas.Venezuela.1994.-Mora קרלוס Vanegas: הערות מהניהול בעייתי כיסא ונצואלה: לימוד של ניהול ה-UC. ולנסיה 1999. 28/9/02

Tags: