ניהול תהליכים עסקיים (Bpm)

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

ניהול טוב המותאמים למציאות הנוכחית של התנהגות יעילה של חברות המאפשרות להם להיות תחרותיים, מזוהה לחלוטין עם הטווח, השלכות היוצר ניהול תהליכים עסקיים (BPM). התרחישים הנוכחי כוללות תכונות הדורשות חברות הן פועלות יש, כמו גם הצעת מוצר דרש, מגובה לדרישות של תקני איכות בינלאומיים, שיהיה עקבי, תמיכה בתהליכים של החברה ניהול טוב מעדיף אותו בפעולה שלה, תחרותיות. אמר, ייתכן שיהיה עליך להציג, ניהול תהליכים עסקיים BPM, עם טכנולוגיות חדשניות שלה, גישות מתקדמות שלו התפתחה רכיב המפתח לספק לארגונים זריזות וגמישות כדי להגיב במהירות על שינויים חדשים בשוק הזדמנויות. האמת, כי כאשר החברה זוהתה עם הטווח והשלכות אשר מציע BPM, מזוהה באופן מלא כאמור, עם טוב טכנולוגיה המשתמשת מידול כדי לאפשר תקשורת זורמת ותקנים בפחות מאמץ בין תהליכים עסקיים וחברות המגזר. התוכנית לתואר שני של המומחיות של ניהול איכות ויעילות של פרצופים, אוניברסיטת Carabobo, עושה הרבה התייחסות תמיכה זו, במיוחד לאור המציאות של אתגרים רבים שהוצגו תרחישים כלכליים, ידע בסיסי המאפשר לך כראוי להשתמש בכלי זה, ואילו העיר על ידי מחקרים של הנושא ניתנים באמצעות נושאיםBPM מתמקד שפתים ביוזמות האסטרטגיות עם תהליכים עסקיים, ממונף ב וסטנדרטים טכנולוגיים להקל בפריסה מיושרת בפעולות היומיום של הארגון. כמובן, מודעת באופן מלא בעת ההפניה מורכבת של הרלוונטיות של BPM, מה זה מביא, יותר, כאשר הקבוע משתנה בשווקים, דרישות אלה צורך בהתאמת ושיפור תהליכי שלו אם אתה באמת רוצה להתחרות. הוא תקף בתור נתרם על-ידי Luis סנצ’ס, זה חשיבה בתהליכים עסקיים אומר כי לשינוי כי יפעלו על התהליך, מוערכים ופעולות מתוכננות לוקח בחשבון את מידות שונות להפעיל את הדינמיקה של אותו. משמעות הדבר היא כי התהליך מוערך על-ידי סקירת הפעילויות אשר מתבצעות, המבקשים לחסל את אלה שאינם מוסיפים ערך ולזהות את מדיניות, כללים עסקיים, חוקים אשר קובעים את ההחלטות שלוקח את הארגון על התהליך הוא הצורך להיות קשוב באופן הפעולה של כל המשתנים אשר משפיעה על התהליך ולשקול כי מערכת זו פעימות על היכולת לבצע את הפעולות הבאות: מידול תהליכים עסקיים מספק סביבות פיתוח עבור יישומי לשיתוף פעולה בין תהליכים עסקיים.

דור, עדכון פרסום תיעוד של תהליכים. הדמיה של תהליכים עסקיים כדי להעריך את התנהגותם תחת עומס הנדרש ברגעים מסוימים של התהליך. אינטגרציה של מידע מערכות עסקיות אחרות. אוטומציה של תהליכים. שיתוף הפעולה בין החברות המעורבים בשרשרת פרודוקטיבי של הארגון. פריסת יישומים התומכים את התהליך בתנאים כאלה שלא דורש יותר ידע וניסיון של משתמש קצה.

ניתוח תהליך ואופן הפעולה של הפעולה. דור מחזור ניהול פרסום וצריכה של הידע הנוצר הפעולה של התהליך. מודלים עסקיים לכל שפעולה זו מוסיפה תרומה יקר של ג’אני רנאטו דה Laurentis, יישום ניהול טוב של תהליכים, דורשת רכיב היסוד נקרא מודלים עסקיים. מודלים אלה מהווים קבוצה של ייצוגים גרפיים גילמה ב אובייקטים של מסד נתונים מונחה, על אשר מאפשרים לך לייצג ולהבין מה וטכניקות: נקודות מפגש עם נקודות מפגש עם לקוחות הספק, משתפי פעולה, אחרים גופים חיצוניים בעיות והזדמנויות שיפור תהליכים, נתונים תזרימי של מחווני מערכות הארגון של המידע ניהול ואיכות נוסף, כלי זה נותן מודלים עסקיים משתנה החברה החברה בהתאם לצרכים שלך, יעדים וסדרי עדיפויות. פיתוח גישות וטכניקות, עם זאת, יש כלי רבים אשר ניתן לפרט הכי רלוונטי: ניתוח של השפעה תפקודית, Organizativos ומערכות. להתפתח ולפתח מערכות משולבות יותר, יותר מאשר עסקים. יש בסיס מוצק יותר בתכנון מערכות וטכנולוגיה. ליישם את טכנולוגיית BPM / זרימת עבודה. שיפור מתמיד של תהליכים עסקיים (תהליך תכנון מחדש – לעצב מחדש). תומך לתהליכים של Benchmarking. עיצוב וארגון ארגונית. טופס ומדריך לצוות של הארגון. סה כ איכות – ISO 9000. עיצוב, השקת מוצרים ושירותים חדשים. ABM / ABC (פעילות וניהול מבוסס / AB עולה). ביכולות ניהול. בקרה פנימית. מיישמים ITIL. · הווארד סמית, פיטר Fingar, ניהול תהליכים עסקיים: על הגל השלישי. פריצת הדרך אשר מגדיר מחדש יתרון תחרותי עבור חמישים השנים הבאות, מכנסיים Megahan-Kiffer, 2003, טמפה, פלורידה, ארה ב Degerencia. com

Tags: