ניתן ליהנות מטיול ברכב לאורך החוף הצפוני של צרפת

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אנו פוגשים בעיירה קטנה על שפת הים Berck בחלק הצפון מזרחי של האזור ההיסטורי של נורמנדי. במהלך שבוע בחודש אפריל הוא חוגג Berck-סור-מר פסטיבל עפיפונים גדולה יותר של אירופה המביאה חובבים של סין, אוסטרליה, אמריקה ואירופה. הכניסה לפסטיבל חינם ויש לכן לא תירוץ לפספס את המופע מדהים המציע אלה עפיפונים מדהים מעופפים. עוד מידע על טבע ניתן למצוא באינטרנט. הצופים של אירוע זה יודגש כי הבולטת ביותר הן הפריסות של השביטים מעורב, אלה עוסקים בנושאים מגוונים כמו טיסה דגים, מפלצות דמיוניות, ועוד הרבה יותר. הדבר המפתיע ביותר הוא כי עיצובים אלו נולדים של כף היד ואת הדמיון של בעליהם.

אם מעוניינת המטפל לפסטיבל יש של יודעת שזה קל יחסית להגיע Berck-סור-מר. תחנת הרכבת הקרובה ביותר Filiers דו ראנג (מ פריז נורד – קאלה קו), אבל אם אתה רוצה לעשות טיול עצמאית יותר השכרת רכב יאפשר לך לנוע בקצב שלך. אבל לא רק Berck-סור-מר החוף הצפוני צרפתית סקסית; בחודש אפריל הזמן שם ישתפר באזור זה טיול ברכב לאורך תחילת החוף בברק ברחבי נורמנדי היא אופציה ראויה לשקול. בסיור הזה תוכלו למצוא אינספור דברים כדי לראות את סיור אזורי חשוב מאוד בהיסטוריה של צרפת. אם אתה רוצה להימנע לשכור בשדה התעופה, זה בדרך כלל בחירה טובה.

לאחר שחווה מזעזע תמונות וצלילים שמייצר המפלגה הגדולה ביותר של אירופה שביטים Berck, התחנה הראשונה במסע שלהם לאורך החוף צריך להיות הנמל ההיסטורי של Dieppe. הרשומה הראשונה היסטורי זה מפורסם בזכות הצדפות שלה, כולל של דייפה הוא בהסכם של דיג שנחתם בשנת 1030. שנים עוד אחר הצהריים, הנמל היה אובייקט של סכסוכים אלימים במהלך גוארה מאות שנים. העיר גם יהיה עד קרב הדמים עוד במהלך העולם מלחמת השנייה, בעימות הידוע נחיתת דייפה, שם סבל, בעלות הברית נמוך רבים. החוף הצפוני, עשיר בהיסטוריה והוא תוכלו למצוא כל הזמן עוצר את המכונית כדי ליהנות כל הדברים הנפלאים לראות. תלוי בזמן שלוקח אותך לראות Berck, אתה יכול לקבל את Le Havre עם מספיק זמן להשתתף בסוף היריד של רואן, אשר מסתיים ב-13 באפריל. לעזוב בסוף הכביש התכשיט האמיתי של הטיול הזה ואנימציות של האטרקציות העיקריות של צרפת בצפון: חוף אומהה. אזור זה היה אחד של הנקודות העיקריות של הנחיתה על זה פלישת ברית של צרפת הכבושה 1944, ממשיך להיות אחד מהם היעדים הפופולריים יותר הן עבור אותם תיירים ההעלבה חובב זה היסטוריה. לחוות את ההיסטוריה של חוף צפון צרפת הודות השכרת רכב ליד הגשר הבא שבו הוא מחליט לצאת לחו ל ותמונות הציורי.

Tags: