סיבים תזונתיים, מה צריך את זה, איפה למצוא את זה?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

סיבים יותר ויותר פופולרי, תזונה היא חלק חיוני של תזונה בריאה. צריכת שלו הוא יותר ויותר מועדפת, מאז כל יום תגלו תועלת חדשה המשויכים אליו. אבל, מה עם סיבים? זה קבוצה של תרכובות אשר, על-ידי הרכב שלה, יכול לא להיות מתעכל בגוף שלנו. של מערכת העיכול, אולם, פוגש את הפונקציות הבסיסיות עבור שמירה על הבריאות. ההכללה בתזונה של מזון עשיר סיבים מותווה על מניעה וטיפול במחלות שונות כגון השמנת יתר, כולסטרול גבוה, סוכרת, הפרעות במעיים. בין שלה מרובה מרוויח זה: מסייע לך לרדת במשקל, מכיוון שהוא מספק יותר שובע דיאטה, מתן עוד נפח מבלי להוסיף קלוריות.

קרב עצירות הגדלת נפח הצואה והקלה פסאג על ידי המעי. & p שהודיעו; זה מונע סרטן המעי הגס. בנוסף קידום המעבר במעיים, גררו חומרים מסרטנים, מניעת שלה במגע עם רירית של המעי. & p שהודיעו; זה מוריד רמות כולסטרול, בשל יכולתו לקשר חומרים כגון מלחי מרה. ; הימנע פתאומי העלאות גליקמיה (רמת הגלוקוז בדם). הנוכחות של סיבים תזונתיים על מערכת העיכול endentece הקליטה של גלוקוז, אשר היא מאוד חיובית! הסיבים הוא נוכח מזונות צמחיים כגון פירות, ירקות, קטניות ודגנים אינטגרלים.

כמה אסטרטגיות כדי להגביר את הצריכה שלהם הם: & p שהודיעו; לצרוך את כל הפירות, במידת האפשר, עם קליפה. ; כוללות ירקות חי או מבושל ארוחות צהריים וערב. להחליף את האורז הלבן על אורז חום. ; לאכול קטניות (עדשים, שעועית, חומוס) לאורך כל השנה: בתבשילים חורף, תבשילים ובחלק הקיץ של סלטים. & p שהודיעו; לקרוא את התוויות של המוצרים בחיפוש אחר ביטויים כמו עשיר סיבים, עם סובין, multicereal, אינטגרל. & nb sp; מוסיפים חיטה או שיבולת שועל סובין encaldos, מרקים, ממולאים. סיבים מוגברת בדיאטה צריך להיעשות בהדרגה כדי להימנע תופעות לוואי כגון שלשולים או בטן distention. לכן, אנו ממליצים המלצות אלה בקפידה, תיגשי בהתעורר ספק, להתייעץ עם תזונאית שלך.

Tags: