סיפור בספטמבר

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מאז נולדו ב- 15 בספטמבר 1810, Lupita, Cuauhtemoc חי בקוטג קסם (עיקול זמן שלשמה הם reacquired רק אחד לכל עשר שנים); הקסם היה גם חייו, בו גב’ Gobe היה אחראי על הכל, לדון עליהם כמו אביו מיגל, בנה את הקסם בית, dotandola של עושר נפלא שהותירה Guadalupe גב אמו המולדת גברת, כך הם היו מאושרים. בעולם האמיתי, מחוץ לבית, ואנשים נאלצו ללמוד, לשאוף ולעבוד לפרנסתו, אך Cuauht?moc ו- Lupita, בעוד הם למדה ועבדה בדבר אחר, לא היה זה המאמץ, למרות שהוא נאלץ להודות אפילו ביניהם הבדלים היו בולטים: לבן Lupita, שיער שחור גלי, גבוה, רזה לוסיה גאה שלהם גלימות עשירהוא דקלם ומתי ניגן על הפסנתר בחדר; עבור cuauhtemoc חלק שלו קצר יותר טוב, עם שיער ישר כי סירב לסרק הוא היה לבוש בצורה גרועה, כאשר בינוני שהוא לנקות את הבית, למה לא אומרים, למה, היה עליך משהו קנאה וטינה על אחותו. רבים פעמים Cuauhtemoc, טוענים אתה הבדלים Gobe גברת שהתקיימה בין השניים, מאז בזמן הורה לך כל העבודה כבד (למרות הוא לקראת השוטה לא לפגישה אותם), לא מקבל את אותו הטיפול כמו Lupita, רק לומד דברים נוצצים. גב’ Gobe בהזדמנויות אלה שמשהו נתן לו cuauhtemoc אז הוא היה עובר אותו, לא הפריע, אבל הוא מעולם לא התכוון לתת את אותו הטיפול מוענק שלו lupita מפונקת. כאשר הם נפגשו עשר שנים דברים יש קשה, עד כדי כך כמה מבני המשפחה היו בבית ונעל באופן מסתורי עם גברת Gobe. פרנסיסקו דודו רצה לתקן דברים טובים, אך Victoriano דודו מוריד אותו באמצע, מה החבר’ה אמיליאנו, פאנצ’ו הגיב בקשיחות והכדור armo, עד elentonces הצעיר מהם, ששמו פלוטארכוס, להבין עם גב’ Gobe ולשים קץ לדיונים.

עשר שנים מאוחר יותר ברגע של שקט מתוח, Gobe גברת הסתכל מודאג מאוד, הביא אותם לחדר, ליידע אותם שהיו לנו לחגוג את יום ההולדת שלו אלא ככל הנראה הכסף על פי הירושה שלו, כי כל כך הרבה שנים היה מותר להם לחיות ללא עבודה, נעלמו, כדי לסיים את שחיקה, Dna מולדת אמו הייתה חולה מאוד. Cuauhtemoc ו- Lupita לא הבין מה קורה והחל עוד כפי שהיו, כל אחד על-ידי הצד שלו לחפש את תפקידי הירושה שלהם. Cuauhtemoc ולשלהב את כל התיבות של המשפחה בחדר “tiliches” והגענו Lupita לאינטרנט. מה הם מצאו הפתיע אותם בשני כי לבסוף התאספו כדי לראות אותו ביחד… כולם הסכימו, היה מדהים ורציני מאוד, כך שזה עשה רשימה של יותר חשוב התגליות שלו: 1. תעודת הלידה שלו היה תאריך 28, לא ב- 15 בספטמבר 1821 (15 הופיע בתור יום פורפיריו הדוד) 2.

אביו לא בשם מיגל, חוסה מריה היה כי אמא שלה נתן לה שם משפחה פאטריה גברת. 3. לאחר המתים חוזה מריה, בלי לראות את הלידה, דודים אוגוסטין, וינסנט השתלט על תהליך הלידה. כל 4 משפחה Peleus על-ידי תורשה, אשר היה מפעל עשיר מאוד; מיד הם לקחו את הדוד התיכון אגוסטין, שרצו רק כדי לשלוט Gobe גב. 5. לאחר מכן לחלק המפעל מחולק fabriquitas המשויך אשר הוזמן בנותיו של גברת Gobe. 6. לא תוכן עם כי, הם המשיכו להילחם, כדי לכסות את העין כדי הזכר עם גברת המולדת, החלה ללוות ממשפחות אחרות, בהחלט יותר מפעם אחת בעבר אותם הבית; והיטיבה שהושאר משפחת שכנים, עשיר ורב -עוצמה, עם הרבה הירושה. 7. כזה היה בדיחה כי הטיפול בניטו הדוד הצבת להזמין, אבל חלק הקרובים כבר מינה את מנהל “על פי מחוץ” כדי להבין עם גב’ Gobe, שהקדיש לו ברור העושר הייתה גברת המולדת. עם זאת הסיר אותו כדי לאפס את בנדיקטוס אשר לא במשפחה. פורפיריו 8, דוד אחר, שהיה אגב של מי תומך בניטו, רק נשאר לנהל את הירושה וזה היה מוצלח די הרבה זמן, אך קרובי משפחה רבים החלו נניח שאתה רואה רק על-ידי Lupita יש Cuauhtemoc ולא לקח בחשבון. פרנסיסקו 9 של הדוד מופיע ומודיע פורפיריו לעזוב אותו גם כדי לסדר קצת עם גב’ Gobe לקחת יותר טיפול cuauhtemoc, אך לאחר כמה דיונים מרה, פורפיריו ארוך, הוא פרנסיסקו מול Do?a לה. פרנסיסקו 10 אין איתה ולוקח אותה ויקטוריאני עניים, אשר גם מוסרים, “כדור אקדח” שבו כל אחד מוכן להקריב בשם גברת פאטריה. כאן זה היה כי הם נמצאה כבר הסכימו ביניהם היו לזכור דברים עדכניים יותר, לא מי עבור עצלנות ב חשיבותו. לדוגמה, נזכר התקופה של הדודים של לזרוס, מנואל מיכאל השני שניסו, בדרכה שלה, לשפר את בריאותם של גברת פאטריה, כמו זמן לאחר אנטוניו אחיינו של גב’ Gobe, אך גם נזכר כאשר הדוד לואיס הגיע מבטיח לו cuauhtemoc כל טוב, על-ידי לווה ולעשות עבודה גב’ Gobe של השמש על מרפסת בלי זה לשפר המצב (אומרים אחרים, שלט להרוג את האחיינים רבים לשליחת יחיד) ולאחר מכן את הביטוי המוזר של חוסה השני, לנהל את העושר עם קריטריון של מחסור ודלות, ברור בלי לספר לגברת מולדת כי עושר salia של הלוואה ענקית שניתנה על-ידי השכן, כך לעיל – פרץ את המשאבים מורשת ולמכור אותם בזול. מאותו רגע הם נזכר כי שום דבר לא היה אותו הדבר; הם התחילו לשמוע, בכל פעם עם תדירות יותר, שמועות כי הדברים לא היו הולכים היטב, לפעמים alarming חדשות הגיעו אוזניו כאשר הבחור השני מיגל אינו יכול לשלם את החובות של גברת פאטריה וכאשר הדברים בין משפחה היו כל כך מכוער, תראה שאל אותם אם הם רוצים לשים לפי Gobe גבויסנטה, דודו של סניף אחר של המשפחה, אשר בקצה ואחרי לא ידע כיצד להסיר את fabriquitas על פי ברוחן voracious וגם לא יכולה להבין עם גב’ Gobe לשים על שלום בנותיו, עתה, כמו האחרים, אבל אחרים השוטה. הם התחילו להבין שלהם החבר’ה בוטה שיקרו אותם וכי כל הזמן דבר אחר הם ניצלו ירושה, ללוות חתימה sac?ndole גברת מולדת עם התמיכה של גברת Gobe. כי העולם של הבית, שום דבר לא היה קסום אם אם של transas בין משפחה לבין גב’ Gobe וזה לא רצה לאבד את המולדת גברת כל להיות בצער, נאלצו ללמוד ולעבוד ביחד שקשה מאוד לתקן את “רגיעה” הם נטבחו דודים עשו. סוף הסיפור הזה לא נכתב עדיין, אבל היינו רבים להיות מודע של ילדותנו, אמא היתה קורא לזה עם המולדת צדק, בלי ניסים לחלום ולגלות הרביעי של ה “tiliches”, באינטרנט או בכל מקום, את המידע שאותו אנו לאחד כמו האחים עבור מנסה להיות מאסטרים של העתיד שלנו.

Tags: