סיפור מרגש

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

האירוע מתרחש בשכונה הצנועה של העיר הצפופה של כל מדינה באמריקה הלטינית: אישה חוזר מהעבודה שלהם בתחום ורואה באימה כמו הלהבות לצרוך אותה הביתה. אכפת לה ביותר כי הוא על סף איבוד הכול זה יש משמעות בחיים שלהם, הוא לא בדיוק החווה אך Jos? Carlos קטן, שהיה רק במקום. לא תחשוב על זה אפילו תוך סיכון ביטחונם, חודר דרך הלהבות מאיים, מרים את בנו, יוצא מיד עם זה ליד החזה שלו. הבית הוא לאפר אבל אם ובנה לשרוד, איפוס ללא בעיות של כוויות סבלה בעיקר באיברים שלהם. האם חש החדש אומץ כדי למקם על קיומה, במיוחד עבור בנו. לעומת זאת, טבע בהחלט מבין את הסיפור. מאמץ רב שהוא מצליח לחנך אותו ואת מספר שנים מאוחר יותר, Jos? Carlos הוא דמות מוכרת בסביבה שלך. יום אחד הם מזמינים אותו להרצות באוניברסיטה, שואלים אותך על התקרית הילדות שבו נשמר רק על-ידי אומץ לב של אישה אצילית ואוהב.

כל מה להזיז את הסיפור, אך הם מגיע לשיא של רגש כאשר הוא מראה להם את הצלקות של שלה בקרסוליים ובכפות הרגליים. רגע לאחר מכן, כפי שהוא שוב שם נעליים אומר: אבל זה כלום. צלקות באמת חושפניים של מעשיהם הם אלה של אמא שלי. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. היא לא יובאו ברנס את ידיו, רגליו, פניו אפילו, אבל להציל את הבן שלו, זה בן. אני סטודנטים התחילו למחוא כפיים, היו לשים רגליים על כבוד, לא כל כך הרבה מי דיבר, אבל היה מי סיכן את חייו כדי להציל אותו מהלהבות. אהבה צריך להיות פרק זמן נתון בכל עת. מי הכי טוב מגדירה את המאפיינים של הרגשה יפה הוא סנט Paul ב מכתבו הראשון אל הקורינתים כשהוא כותב: אהבה הוא סבלני, עוזר אהבה לא מקנא, אהבה היא לא יהיר, לא זה conceits, לא עושה כלום indecoros, אינו מחפש את האינטרסים שלו, לא בקלות מגדרו, שהוא אינו מחשיב רוע, חוסר צדק לא נהנהיותר נהנה את האמת כל ולתרץ את זה תמיד סומך, תמיד מקווה, תמיד מקווה לטוב. את אהבה לא תפוג לעולם כי המשפט האחרון מכיל את כל הפילוסופיה של אהבה: לא יפוג לעולם.

ונראה להיות אישש הביטוי המפורסם של סן Agust?n: l מדידה של אהבה הוא לאהוב בלי למדוד. ברכותיי לכל הקוראים בזמן הזה של אהבה וידידות. מתנהגים עם חברים כמו שאנחנו רוצים שהם סוחבים איתנו ו זוכר עם אריסטו כי החברות הוא נשמה אחת המאכלסים שתי גופות, הלב החי בה שתי נשמות. זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים.

Tags: