סמכות ומנהיגות

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

כל המנהלים להיות מסוגל להוביל את הצוות שלך בצורה יעילה אם ברצונך לשמור על סינרגיה ומוטיבציה לטווח בינוני וארוך. היעילות של מנהיגות יישומית זה מקושר ישירות עם הרשות כי הוא מסוגל לבנות אדם כביכול להנחות את צוות. מה מעכבת הקמת רשות חזקה היא אין בידול ביישום של מושגים טרנסצנדנטי ניהול, מנהיגות, הכוח והסמכות את אותו מונח. הוא לעתים קרובות לבלבל בין מונחים ארבעה אלה חזון ועל היישום המעשי. לגבי ניהול שזה חשוב לקחת בחשבון כי לא הצליחו אנשים או פקידים של הארגון, אינו מנוהל על-ידי בני האדם.

מה מנוהלת הן רשימות מלאי, משאבים, הזמנות של לקוחות, בין היתר. מנהל את הדברים, מוביל אנשים. ניתן להגדיר מנהיגות אמנות ההשפעה לאנשים כך שהם יכולים לתת שלהם מאמץ מיטבי בהשגת המטרות כי בגליון הנתונים של הארגון. בהגדרת לעיל מילות מפתח הוא אמנות, אשר יכולה להיות מוגדרת כ מיומנות למדו או נרכש. מנהיגות היא השפעה אחרים, באמצעות סדרה של מיומנויות, כי כל אדם ללמוד ולהתפתח אם הוא מנסח את הרצון המתאים לפעולות המתאימות. הפעולות המתאימות צריך לעשות ישירות עם דגש על כיצד להשיג המעורבות של הנפש של כל אחד מחברי הארגון, מקושר ישירות עם הקיבולת של הקשר שמתפתח השיחה להוביל. מקס ובר מדגישה את ההבדל בין צריכת חשמל והגדרות הרשות, אשר כעת עדיין יש ישימות הגדול לזמן לדבר להוביל צוות.

וובר מגדיר כוח היכולת לכפות או לאלץ מישהו, למרות היותו לא מסכימים, להפוך את הרצון שלך בגלל המיקום שלך או לך כוח. מנהלים רבים להשתמש בכוח שלהם, הקמת העונשים עבור שרי החוץ של אחריות ולעשות המטרות שנקבעו אנשים תחת תשלום שלהם, מה שהופך את פקידי חובתם על-ידי פחד במקום מעורבות, הרשעה או טעם. כדי שלך זמן, רשות וובר מוגדרת כגון באמנות מקבל אנשים מרצון לעשות את מה אתה רוצה להשפיע על-ידי האישי שלך. הרשות היא לגרום לאנשים לעשות את רצונו של המנהל על בסיס התנדבותי, דהיינו, כי אתה מתבקש לעשות זאת, לא בגלל שהיא איימה עליהם, אבל הם עושים. זה חשוב למתוח קו תחתון תחת כוח מוגדר כיכולת, בעוד רשות מוגדרת כאמנות. תרגיל כוח אינו דורש אינטליגנציה, מיומנות או ערך, בדיוק כפי שהוא לא שחסרונו בניהול. עם זאת, פריסת רמה של הסמכות אנשים דורש פיתוח ויישום של כישורים נוספים. אתה יכול להיות בעמדה של כוח בארגון ויש לך אין סמכות, ולהיפך. אם יש כוח בגלל office גבוהה, יורשים כסף או יש הרבה מכרים בעלי השפעה, זה לא נכון עבור הרשות. הרשות יש לעשות עם מה אתה כאדם, ‘ עם האופי שלך ואת ההשפעה אתה כבר בונה על אנשים. מנהל חייב לבנות את סמכותה אם ברצונך לשמור בינוני- ולטווח ארוך תנאי צוות סינרגטי ובעלי מוטיבציה. השימוש רק כוח רכשה בדרך כלל פועלים בתחילה להשגת מטרות לטווח קצר, אך בדרך כלל שחוקים בינוני, יחסים לטווח ארוך. אתה לא רוצה לומר לפעמים אין צורך לממש את הכוח, אבל זה צריך להיות פשוט לפעמים ספורדי כדי רי כתובת סטיות קריטיות בארגונים. עליך להשתמש בכוח כי אף אחד לא נאלץ טבלו האמצעים מסורתיות יותר של חינוך כמו ולפטר עובד של תשואה נמוכה מאוד או באופן רשמי למשוך תשומת לב. הדבר החשוב הוא כי כאשר אתה הופך חלופי לא יותר מאשר פעילות גופנית כוח, המנהיג עליך להפוך אותו ברור כי היא נאלצת לעשות זאת. וזה כי אם יש לך להחזיק התרגיל של הכוח הוא משום שהוא נכשל הרשות או במקרים הגרועים ביותר אין לנו רשות. כל ארגון הוא ישות חברתית, כלומר מורכב על-ידי אדם, כאשר אנו עובדים עם אותם מתיימר לבצע דברים מסוימים בדרך כלל לא למצוא שני היבטים, הפעילויות כי אנו חייבים לאכוף ואת הקשר האנושי. קל כי מנהל לא מאוזן את הכף לטובת השגת ביחסי אנוש של הזנחת ופעילויות. אם אנחנו מתרכזים רק בפעילויות אנו מוצאים לטווח בינוני עם תחלופת העובדים גבוהה, חוסר איכות השירות, רמה נמוכה של התחייבות, רמה נמוכה של ביטחון עצמי, בין היתר. אך כמו כן, אם אנחנו מתרכזים יותר על יחסי אנוש, הארגון לא יעמוד להגדיר מטרות. מצב כזה למנהל יש מנהיגות יעילה צריכה לבנות את הרשות על בסיס ההישג של הפעילויות שהוקצו באמצעות הקידום ביחסי אנוש. ארגונים, צוותים, עבודה משפחות כאשר האדם פונקציה יחסי. על-ידי כגון מנהיג חייב לבנות יחסים מלאים כי פונקציות בתוך ארגונים שלהם, ואת זה צריך להיות מבוסס על החיפוש אחר סיפוק הצרכים של כל אחד מהחברים של אותו כפי שאנו עושים עם הלקוחות שלנו, כולל קצינים ובעלי מניות. לסיכום, המנהיגות תלוי ישירות מהיכולת שלנו לבנות שלנו רשות של צורה מוצקה, וכן לא הכוח שלנו. מבקשים להוביל צוות, באמצעות קבלה מרצון ברשות המנהל על-ידי הצוות. מנהל צריך להוביל, לא ניהול הצוות שלה, כולל איזון בין ההקצאה של משימות ויחסי אנוש. יחסי אנוש בתוך הארגון יהיה מוצק כאשר ידוע, הם למעשה מחפשים סיפוק הצרכים של כל החברים של אותו. רשות, האם ההנהגה, הם מעבר חשמל וניהול קיבולת כאשר ברצונך ליצור סינרגיה צוות עבודה באופן מלא ובר קיימא.

Tags: