סן פרנסיסקו

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

-כמובן זה כן – ענה רות. . היא הטובה ביותר להשלים את כל זה בהקדם האפשרי. אני לא עוזב אותי במדינה הזאת בלי זה. ני – יו!-טאטי אמר בתקיפות.

מה חושב שזה הדבר הכי טוב יהיה כדי לקחתו San Francisco, אתה חושב-? . אני לא חושב לחזור לישראל – אמר עם צליל מאוד עזב ואת קולו מהסס רות, נועץ את בתו. . זה יהיה שם לבד? האם זה כל הזיכרונות? אני מעדיף להיות רחוק ככל האפשר מן אותם. רק שזה לא יהיה לאן ללכת ל, אמר אנחה גדולה. לחשוב כי אין שום מקום עבור שלי בעולם הזה.

-אל תגיד בבקשה – שהוא אמר מתייפח טאטי. ? למה שלא תבוא איתנו כדי San Francisco? וכך השניים יהיה קרוב אליו. אתה חושב על הרעיון? אני מניח שזה לא יעלה לך כל מאמץ למצוא עבודה בעיר הזאת, עם הניסיון שיש לך. אתה יכול שהעובד הגופים האחרים ולהתחיל שוב-. . לא להיות עונה לך. . אני מבולבל מדי לחשוב, להחליט ככה כעת. נראה כמה זמן זה לוקח כדי לתת לנו אור ירוק. כך הם חוזרים אלינו בגוף Sebasti?n. במהלך זמן זה, ילמדו את ההצעה שאני עשיתי ואפשרויות אחרות המתרחשות לי. תודה שנתת לי את התמיכה שלך. הוא זה שלא מגיע להם. . אתה אדם נפלא. שוב אני מתנצל על מה שעשית – עם הקול רות מצטער. . כבר. מספיק את הציון הזה רות אמר טאטי בטון אנרגטי. לעשות את ההסכם. לעולם לא נדבר על. אני מסכים? אף אחד מבין השניים. זה עבר. לא היית כבר באותו היום. עכשיו נתת את התמיכה שלך. אנחנו לא יכולים לשנות כלום עכשיו. היום אלה חרטה וכי הוא שווה. הוא Sebasti?n מקשיב לך, אני בספק אם פחות שמח לשנות זאת שולח לך את סליחתו. -עבור הסכם. לעולם לא נדבר על – le contesto רות. Aora. אני חושב שיש לנו. לעשות את מה הרופא אומר לנו ללכת. זה יהיה הטוב ביותר עבור שניהם. אוכל להישאר איתך במשך היום, או בזמן שאני במלון שבו אני להישאר.

Tags: