סן פרנסיסקו

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

החברים שלי נעלמו. אני צריכה ללמוד אותי בזמן נטילת קפה. נפגש באותו מקום. אתה חושב. טוב? . אני חושב גם – הוא הגיב עם עוד נשיקה על הפה-, אבל קודם ללכת לשרותים, לשטוף את הפנים שלך. .

יש לך את האיפור לרוץ… די די כבר עם מים קרים כדי לנקות את הדמעות. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע. אני רוצה לראות אותך יפה כשאתה חוזר. לא רוצה לראות אותך במראה. .

אתה מגעיל אבל אני מחבב אותך בכל מקרה-. -. עד כה אמרתי לו למשוך אותו נשיקה אחרונה עם היד שלך. כמה דקות לאחר מכן סבע הלך, הוא ראה להופיע קייטלין מי ישב ליד השולחן שלך. ? האם כאן?-שאל טאטי מסוקרן. -אין המחשבה כי אני הייתי יוצאת מהבית בלי לדעת מה קרה בין שניכם, האמת – העיר לה חברתה – אני לא יכול לחכות אפילו שנייה יותר, אז תספרי לי הכל. חיכיתי בחדר המדרגות עד ה-6 מכאן. ואז חיכיתי לראות אם אתה גם sal?as, רואים שאתה לא עושה אותו, אני רק נכנס. . בכית. יש לך עיניים נפוחות – כל האיפור לרוץ. . זה טאטי אמר המכסה את הפנים – סבע יש בדיוק מה שאמרתי. הוא התכוון לתקן אותי, כי הוא אמר לי שאני נורא-. אמר נדהם – נורא -? החברה שלה – ?te אמר את זה האלו? איך הצליח להעליב אותך כל כך! ! אמרתי לא נורא, הוא אמר לי נורא שיש אותו הדבר – אמר בצחוק טאטי. -לא, זה לא אותו הדבר אני מקבל כי אמר נורא, אבל לא פעם קיבל שסיפרתי לך שאתה נורא. אף-על-פי. אתה ממש לא. . בוא, בוא נראה אם אנחנו יכולים לבנות מחדש את הפנים. למזלי אני תמיד לוקח איתי לאורך הסוללה שלי של איפור, אני לא אוהבת שאת. אפילו לא labrios לעפרון שהבאת איתך. אנו מסייעים לך להתכונן. אבל קודם אני צריך לספר הכל, כל מה-. טאטי סיפר לו כל השיחה עם שיבא, לרבות הודאתו. קייטלין לא יכולתי להאמין מה היה אומר החבר שלה. . כפי שאתה יכל להחביא משהו רציני כל כך כל כך הרבה זמן!-אמר לך בזמן זה יכולת לא צריך למנוע דמעות התפרץ לאורך כל העיניים שלהם, לא תהיה אפשרות להכיל אותם – כי אתה הודית לא שלי? יעצתי לך לך denunciaras אותו.

Tags: