סן פרנסיסקו

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

רות, שהחלו לקום מן הכסא, שוב בישיבה. לא, הוא יותר טוב הזה השאיר אותי כאן אמר טוב יותר לראות שאת רווקה–בבקשה רות – אמר חוזר למשוך את ידו כדי להרים את זה. לא לקחת את dredge-, הגיע כמעט רץ אל דלפק הקבלה. לראות את ההורים שלו, טאטי ירו לתוך סמל אחד הראשון והשני לאחר. שניהם חיבק אותה ונשק לה בעדינות, תוך דמעות ממלאות את עיניו לראות כי בתה בסדר כי זה היה, ללא פגע.

שמתי לב כי זה לא היה לבד, הם גרמו. היית מעוותת עם הפרצוף, נטשה, בטון קשה לקבוע, אמר שלום רות, מה שלומך-? -Sebasti?n מת – רות ‘, הוא השיב בזמן הוא שבר שוב בבכי נשלט. . לא!-אמר נטשה בוריס duo. נטשה נבעו החיבוק של בתו ורץ לאמץ את רות. הוא עשה את זה עם כל כך הרבה כוחות, אשר כמעט הוריד לך את הנשימה . לא אני לא מאמינה. מה את אומרת לי! אני לא מאמין שהחיים.

שניהם באכזריות איתך! רות אנא סלח לי כל השטויות שאמרתי בטלפון. לענייננו, שרי אריסון הוא הכתובת בשבילך. אתה יודע טוב מאוד. כי אני באמת לא מרגיש אותם. לא יהיה זה קרה לי. מעולם לא הגבתי בצורה כזו בהחיים שלי. -גם – עניתי רות באמצע בוכה. . לא לי! אתה יודע טוב מאוד. כי אף אחד לא הרגיש מה היה אומר. אני חושב כי השניים הם נכנסים לפאניקה כדי לראות את הילדים שלנו גדלו ולא לקחת החלטות על שלה לבד, מבלי להקשיב העצה שלנו. . כן, זה נכון -. היא אמרה נטשה. לחשוב כי אנחנו נכנסו לפאניקה כאשר הוא ראה שאנחנו לא אמורים. כדי לראות שהם היו כל-כך מבוגר כי הם יכולים להחליט את ההחלטות הללו, למרות התנגדות שלנו. ממתי אתה פה? -מאז אתמול – הגיבו . רות. ברגע ששמעתי על ההתקפה. Sebasti?n השאירה אותי בפרטי הדואר קול מי החליט לבלות את ירח הדבש במלון זה. אפילו תן לי מספר טלפון, למקרה הצורך הזה משהו. למזלי זה היה לא מחקתי את ההודעה. ככה שאני יכול לאשר שזה היה באותו מלון בו הפיגוע שהתרחש.

Tags: