סן פרנסיסקו

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

קדימה, נסה אותי. אם אתה excitas לך או לא. רוצה למחוא מאושר?. ספר לי? כמה צפוי להגיב? -לא, זה הוא. אני חושבת שהייתי מאוד מטופש לבטא דברים בדרך שעשיתי אמר טאטי עם mohin על שפתיו צריך להיות. יותר זהיר. .

סלח לי-. . אני אסלח לך אם אתה מסכים לענות עם האמת, שאלה כי אותך אני עושה לונג – לפני סבע אמר ברצינות. -. אתה תענה שאלות אתה רוצה לגרום לי מאוד אישי או פרטי זה, אני מבטיחה לספר את האמת – אמר טאטי עם חומרת אותו. שאלה-. ? אז חזק מה קרה לפני זמן רב, כנראה ב החניכה המינית שלך, שבו אתה צריך מסומן בצורה כזאת? זכור כי הבטחת להגיד את האמת, רק האמת – הוא אמר סבע מציג עניין רב התשובה ועם צליל של רצינות מוחלטת. ? לאן אתה הולך-.

לא שלי שום דבר לא קרה לי. אז למה אתה קרה שאלה מוזרה?-אמר טאטי למטה העיניים, כאילו כדי להסתיר את האמת זה מאוד מביך אותו. הבטחת לי לענות בכנות. או אתה להגיד לי או אני, בראש המילה. לא יחזור יותר – הוא ענה סבע כועס. – אבל זה לא מה שהם רוצים להגיד לך – לומר טאטי מנסים להפוך את המילים שלה נשמע אמיתי, כאשר למעשה הם לא היו. -מירה טאטי – סבע אמר לוקח לה את היד שלו להכיר כי אני צעיר. אני לא הולך להכחיש את זה. כי זה ברור. לאחרונה מצאתי אצל טבע אוזן קשבת . אבל אני יודע הרבה על הפסיכולוגיה של העם. כשאני רואה מישהו בפעם הראשונה, באופן אינטואיטיבי אכן אם זה הוא או לא בן אדם טוב, בנוסף, אם יש לך או לא בעיה רצינית בחיים שלך. . זה מה שהרגשתי איתך בפעם הראשונה. ידעתי שאתה אדם טוב באותו זמן זה. ידעתי את זה שהיה עימות פנימי גדול. ההרשעה הזאת היה הגדלת כפי שידעתי. אני רציתי לשאול זה אליך מספר פעמים, אבל אף פעם לא ניתנה הזדמנות לעשות אז בלי הרגיש שלך רצה לחטט לי בחיים הפרטיים שלך. .

Tags: