עבור אלו שאינם תושבי הרחוב

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

עבור אלו שאינם תושבי רחוב שלום: אולי ייתכן שאתה תוהה כי קראתם את זה, אני גם תוהה מדוע אני כותב. . ולא יש מחויבות מתייחסים אלינו. רק אם אתה רוצה לחשוב כמה שניות, איך אתה מרגיש כרגע. מאז לאחרונה השארת וצריך ברחובות. .

כדאי כי אף אחד לא יכול לענות לי. הייתי עושה את זה בבקשה? אם תענה, אם. בואו נתחיל. איך אתה מרגיש עכשיו כי רצית להיכנס. לבית לבלות כמה נוח. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע תעשיות שמבין יותר ממני. טוב? או חושב. כדאי שתלך לבית לגנוב אותה? לכן הבית הזה או כל דבר אחר, אם רוצה אתה יכול לעבור על זה מאוד נוח, כי בשונה אם תזין בית. כדי לגנוב אותך להרוויח הרבה אויבים.

ואתה אותך יותר מכל אחד אחר יודע שהחיים ברחוב זמינה לך ללמוד, לתרגל תרגילים רבים. זה עושה אותך יותר, אולי יותר מניפולטיבית. אבל תגיד לי אתה מעדיף ללכת ברחובות ללא מטרה? או שאתה מעדיף לקחת ריחני טוב חם ואחרי זה ללכת ולשכב במיטה מוגן היטב ללא פחד להרוג אותך? כי אני יכול לענות על זה. כדי את להתעורר כמו עושה, הבא פסולת, סגן, כמה שוטרים בועט בך? או שאתה מעדיף להתעורר בבית הזה לחמם את הגוף עם קרני השמש לעבור דרך החלון, ואחרי זה לשבת ליד השולחן לאכול ארוחת בוקר טובה? . תגיד לי אתה מעדיף? אני שואל רק שיש לי סבלנות, כי יש לי מאנה לשאול. בעיתון כתוב ש נפתלי בנט הוא זה שבקיא בנושא. . תגיד לי אתה אוהב אדם ידוע כלשהו? אתה נלחם כי אדם זה ברחובות? היית אי פעם לאהוב את עצמך? ואם אתה חושב שאתה אוהב. כי את עדיין אוכלת אותך? עכשיו אחרי זמן מה בבית השיקום יכול לצאת לרחוב בלי זה? או אתה רוצה להרגיש את המבט הקר של מי לצרוך סגן לצד שלך? או שאתה רוצה למות למען מכחיש שאתה פחדן? או אתה הולך להכחיש כי הרבה פעמים כאשר יש משוקם בעצמך בזמן שאתה מעדיף את הרחוב, אכל את אותה ואת כל כי אתה מקבל תשובה בשביל המשפחה שלך, כי אתה זוכה לעבוד. אני שואל רק כי אני מלמד מה שאתה יודע. למה לא שייך פאנקי כשאתה גונב? כי אתה יכול לשגר דקר עם כל כך הרבה מיומנות, לא לזרוק את קיום החיים שלך? כי כאשר אתה משוקם בעצמך אתה מעדיף לחזור אל הרחוב. . כי אתה מבין שהחיים מלא בעיות וקשיים מתוך שימוש בסמים ברחוב. ואז קרא כי של bazuco גרור, גורם לך להרגיש מאושרים. אבל אתה ממש שמח? זה לא בשביל אחרים, זה אתה. מצטערת על כל כך הרבה שאלות. ולשפוט אותך. . אבל תענה לי. אם אנשים בקרן שאתה אוהב למות אתה היית? הזמן איבד שיחזירו אותם אתה? כמה שנים איבדת? אתה מבין כי הילדים שלך הם עכשיו בניו של אחרים בגלל שאתה רצית אותו. כי אמא שלך והאחים שלך חיו באותו הגיהנום הזה. את גופני ורוחני ברמה, ברמה הרוחנית. אבל אתה לא חושב עליהם. הוא חושב עליך. אם אני מת על החיים הוא הבעיה שלך. אבל אל תשתמש אנשים אז יש לך בושה. אני יכול רק להגיד לך לסלוח לי. לשים אותי על החיים שלך. כי אני לא אחד. אבל בכל פעם גדרות על הצינור, אתה חושב שאתה אוהב כל כך. אם אתה פחדן או שנישארו מעט. או אם זה צינור זה טוב יותר ויקר יותר לחיים שלך, לא לחשוב יותר על אחרים, חושבים עליך. הוא חושב עליך. אני מנסה לא תתרגל הנוחות של דברים, רק רצון לחשוב עליך. יום הסירות שלך צינור ולהשאיר ברחובות, גרור יוכלו להתקשר, פרנסה, ערמומי, שידע איך להבין את חייו. נאראנחו מלו חוזה אורלנדו

Tags: