עסקים לוגיסטיים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

סוף השועל הוא מאגר הפרוונים. התרחישים מסחרי מודרני, הצג גדול דינמי בהיכן יש מאווררים, אותם ארגונים וחברות אשר לשמור הלוגיסטיקה עסקי אפקטיבי, המותאמים כדי לספק שירות מתאים ללקוח, שבו פעילויות לוגיסטיות שלהם להבטיח minimisation של עלויות, מתאים להובלת תכנון פעילותם אשר מעדיפים לך עם תוצאות המציינת שימוש טוב שיש ניהול לוגיסטיקה של הסביבה בה הם פועלים. תוכנית התמחות ניהול לתארים מתקדמים באיכות ויעילות של פרצופים, אוניברסיטת Carabobo, תחת אחריותי, שילם תשומת לב רבה על היבט זה ומספק הבסיסי לאפשר לנהל כראוי הלוגיסטיקה כי התרחיש ונצואלה דורש שמשתתפיו וידע להרגיע את היתרונות החברה במבצע שלה, למרות מול הבמה הסוערת. ההיבטים כי חוקרים הלוגיסטיקה כפי השינויים שחלו בשנים האחרונות שהוצגו נלקחה ברצינות וכי (רוברטו פרז פרנקו מזכיר לנו מהם, אשר נדרשים להיות נוכחים: 1) הגדלת התחרות בין חברות; (2) הירידה לכיוון של נאמנות לקוחות; (3) הגברת ציפיות הלקוח ביחס זמינות, טווח ועל איכות המוצרים; (4) חוסר הון הכופה כדי להפחית את עלויות המשויכות המלאי, אחסון תחבורה; (5) הארכה של שרשרת האספקה כדי לכלול לקוחות וספקים רחוקים גיאוגרפית; ו (6) הקושי של השגת חיסכון נוספים על-ידי שימוש בשיטות מוכרות כדי לשפר את יעילות. לכל זה מתווסף, הופעתה של ההתקדמות הטכנולוגית שונים שאפשר יש לקידום לוגיסטיקה בחברות עד רמות בלתי אפשרי בעבר. בין אלה ניתן למנות: 1) הגדלת אפשרויות תחבורה, במיוחד מכולות, כלי קיבול גדול, אספקת אויר מסחרי מגוון וזמינות של סגנון נושאות לילה; (2) את האפשרות המהפכנית של שימוש במחשבים אלקטרוניים בעסקים עבור לבצע ניתוח מורכב; (3) והופעתה של רשתות מחשבים, לרבות באינטרנט, לאחרונה ומאפשר תקשורת והעברת נתונים בין עסקי באופן מיידי, עם עלות נמוכה. האמת, כי חברות צריך להתמקד יותר על הדרך כיצד לתת דרך ניהול לוגיסטיקה העומדים עם תכונות נדרש להבטיח את היעילות שלו, שקול כפי פרנקו, לקחת בחשבון, כי אחד העקרונות הבסיסיים של לוגיסטיקה היא שאם מנוהל רשת המבקשים ישר, לסנכרן, לייעל את שרשרת האספקה בסוף כל (כלומרכולל לא רק את כל החלקים של החברה, אלא גם הספקים והלקוחות שלהם כולה), השגה תוצאות בצורה הטובה ביותר את מה שהיא מתקבלת אם חלקים שונים של החברה מנוהלת בנפרד.

למרבה הצער, מבנים ארגוניים, תמריצים של חברות מסורתיות להוביל הממשל עם המנטליות של corral, שבו כל מנהל נראית אחרי אינטרסים משלו המחלקה, לפעמים על חשבון יתרונות גדולים יותר עבור החברה כולה. על כל זה אנו חייבים זכרו, בהתחשב בכך הרבה היעילות המוצעים על-ידי לוגיסטיקה מתקבלים על-ידי ביצוע שינויים בשטחים אשר אינם תחת פיקוח מלא ללא ניהול מסורתי, חברות גדולות רבות יצרו מחלקת לוגיסטיקה (נקרא לעתים שרשרת האספקה המחלקה), במבנה הארגוני שלה לנהל את השילובסינכרון ואופטימיזציה של המערך הלוגיסטי של החברה, הולך דרך מסורתית מחסומי ניהולית, לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם ספקים ועם לקוחות לטובת כולם. באותה מידה, התמריצים של כל מנהלי ועובדי החברה הוא לאיבזור כדי לשקף את שיתוף הפעולה שלה עם מטרות לוגיסטיקה כללי, לא רק עם המטרות של המחלקה שלו. בהחלט ניהול לוגיסטיקה יש לקחת בחשבון: תכנון, רכש, ייצור, הפצה והחזרה. בוויקיפדיה מזכיר לנו, כי אתה זכרו כי המשימה הבסיסית של ארגון הלוגיסטיקה היא למקם את המוצרים הנכון (סחורות ושירותים) במקום הנכון, בזמן הנכון, בתנאים הרצויים, לתרום ככל האפשר הרווחיות של המשרד. לוגיסטיקה מכוון העונים על הדרישה בתנאים הטובים ביותר של שירות, עלות ואיכות.

הוא אחראי לניהול של האמצעים הדרושים להשגת מטרה זו (משטחים, תחבורה, מדעי המחשב), גייסה משאבי אנוש והן פיננסיים אשר מתאימים. להבטיח את איכות השירות, כלומר תאימות לדרישות של הלקוחות, נותן לחברה יתרון תחרותי. כל כך ובעלות נמוכה מאפשרת לשפר את שולי הרווח של החברה. להשיג זאת על-ידי הבטחת אבטחה מאפשר חברה למנוע סנקציות, אך גם לתקשר על נושאים עכשוויים כגון כבוד לסביבה, מוצרים אתיים שלושה פרמטרים אלה מאפשרים לך להסביר את אופי אסטרטגי של הפונקציה לוגיסטיקה בחברות רבות (הלחץ של הסביבה יצירת פונקציה). מנהלי לוגיסטיקה הם עכשיו חברים בוועדות ניהול ודוחות לבעלי המניות. אחריות על תחומים לוגיסטיים עלולים להיות ארוכים, לכסות את רמות: תפעולי (ריצה), טקטי (ארגון של החברה), אסטרטגית (תוכניות אסטרטגיות, ראיית הנולד). היקף והיתרונות של לוגיסטיקה, כמו ויקיפדיה, מזכיר לנו המטרות של לוגיסטיקה מגיב לדרישה, השגת רמה אופטימלית שירות בעלות נמוכה ניתן להתייחס. בתוך יעד נהדר זה, אנו יכולים להצביע הבאות: לספק: המוצרים הדרושים, בזמן הנכון, בכמויות הנדרשים, עם איכות demanded, בעלות מינימלית. צרכי הלקוח לפי עדיפות. עם גמישות כדי לענות על הצרכים של השוק המשתנים. מגיבים במהירות ההזמנות עבור הלקוח לסיכום, ישנם הישגים רבים כי e s שאתה יכול לקבל אם אתה יודע לנהל כראוי את הלוגיסטיקה עסקים בחינת כי בעסקים, לוגיסטיקה אולי גישה גם פנימיות, או זרימה כיסוי חיצוני על פי מקור האספקה למשתמש הקצה. ניהול חייבים להיות זהירים כי הפונקציה הלוגיסטי אחראי ניהול תזרימי הפיזי (חומרי גלם, מוצרים מוגמרים) והוא מעוניין בסביבה שלך. הסביבה מתאים במקרה זה: סחורות משאבים (האדם, מתכלים, חשמל) יש צורך לשירותים השלמה (מחסנים, כלים, משאיות עצמו, מערכות מחשב) (תחבורה במיקור חוץ או מחסן), הפונקציה לוגיסטיים ישירות ניהול תזרימי הפיזי בעקיפין משויכת פיננסיים ואת המידע זורם. זורם הפיזי מחולקים בדרך כלל בין רכישת (בין הספק ללקוח שלו), תפוצה (בין הספק ללקוח הסופי), החזרה (הפוך לוגיסטיקה). * לוגיסטיקה הפניות. היבטים אסטרטגיים מרטין Limusa העריכה של כריסטופר 1999 הקצאת משאבים ברנרדו Prida רומרו של לוגיסטיקה ו גוטיירז גיל בתים מקגרו היל 1997 ידנית לוגיסטיקה Cos Pau Jordi אינטגרלי, Navascu?s העריכה דיאז ריקרדו סנטוס 1998 דפי אינטרנט שונים

Tags: