עשרה טיפים חשובים לכתיבת בלוג עסקי יעיל

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

1. בחרו את הנושא הנכון (צריך להיעשות דגש על המפרט של הנושא). רוב תשומת הלב מוקדשת בלוג עם התמקדות צרה, המוקדש בעיקר בנושאים אקטואליים. נושא הבלוג צריך להיות עמוק אדיש יוצרו. הבלוג שלך צריכה לשמש השראה עבור הקוראים. 2. מצא את הסגנון שלך של המצגת. ברגע שזה מגיע לכתיבה, הוא הופך להיות קשה מאוד למצוא את השילוב הנכון של אישי Professional גוונים, ההיגיון והרגש, עובדות והנחות.

הדרך הקלה ביותר לכתוב בלוג כמו שאתה כותב דוא"ל. 3. הזמן לשיחה. הפעל את היכולת להשאיר הערות, כך הקוראים שלך יכולים בסוף לכתוב משהו משלי. לכן, יצירת בלוג, שהוא יותר כמו שיחה מאשר ניסיון חד צדדי הצהרות בנושא. 4. לשבור את המחשבות שלך לקבוצות לוגי (עשר עצות הם חמשת הכללים, שבעה שיטות).

אנשים אוהבים לקרוא את החומר הזה. בלוגרים הנותרים יהיה לקשר אותן בדפים שלהם. רשימות רשימות לעזור לחלק את הבלוג שלך לחלקים הניתנים לניהול. 5. הקפד תמיד להוסיף קישורים אחרים משאבים. בטקסט שלך כל להכניס כמה קישורים. יותר קישורים לבלוג שלך בבלוגים אחרים, הדירוג הגבוה שלכם. 6. כיתבו עבור הקוראים. כתיבת בלוג – אז לכתוב לציבור. יש צורך רק כדי לקיים את הפעולות הבאות התנאים השוררים, וקוראים להגיע בשבילך: הרבה חלל ריק, כותרות משנה apt, רשימות עם תבליטים, פסקאות קצרות, מחקר באינטרנט, איורים – תמונות או גרפיקה, ואולי אפילו וידאו. 7. דואר אלקטרוני עבור מי נהנה להסתכל דרך גוגל (אופטימיזציה למנועי חיפוש). צור קשר עם הציפייה של החיפוש. הקפד לכלול את מילות המפתח או צירופי מילים בטקסט שאנשים סביר להניח להיכנס מחרוזת החיפוש של גוגל ושאר מנועי החיפוש. 8. דואר אלקטרוני באופן קבוע. אין שום דבר טוב להגיב להודעה שלך כי בחודש שעבר, עדיין נותרו ללא מענה. אתה לא צריך לגרום לאנשים להרגיש כאילו אתה זרק את הבלוג שלך כי זה סותר את העיקרון של יצירת דיון ער, קשר חם עם הקהל. 9. אל תסתכן. הבלוג שלך יידונו במקום אחר, אם אתה בכוונה עשה מספר סתירות. הקוראים נהנים נוכחות של נקודות המבט המנוגדות, זה עושה אותם שוב ושוב לבלוג שלך. 10.Poluchayte כיף! אם ערך ביטוי הגיוני של רעיונות – מאחורי תשוקה זו ובהירות של חשיבה, בלוגים כאל כניסה לשוק חדש ובלתי צפוי לפעמים, תקבל הרבה כיף.