פולקסווגן ג

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

באמצע יוני 2010 שנה בלב ליבה של ניו יורק פולקסווגן החזיק את המצגת של הדור החדש (השישית) פולקסווגן ג’טה מודל. לאחר ההשקה של שנת מודל 2011 סדאן ג’טה בתחילת השנה בשוק הצפון אמריקאי, פולקסווגן הראו האירופית גרסה של אחת מהמכוניות הכי מוצלח שלה בשוק, אשר קיבל קו חדש של מנועים וחומרי גימור ברמה גבוהה סלון. אמנות הנדסה גרמני שאומר באיכות הגבוהה ביותר, היעילה ביותר טכנולוגיה. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . הג’טה החדשה היא דוגמה מצוינת. חדש פולקסווגן ג’טה סדאן בנוי על הפלטפורמה של הפחות?מוכר, מעט מוגבר בגודלם, זה בהחלט הייתה השפעה חיובית על הנוחות של הנוסעים וקיבולת מטען. חדש ג’טה 4.64 מטר, 1.45 מטר וגובהה 1.78 מטר ברוחב, שהופך את הרכב יותר מאשר הדגם הקודם 0.9 מטר. ג’טה האירופית הקונים יהיו מבחר של שש יחידות כוח, בין אילו שניים חדשים מנועי דיזל טורבו: 1.6 ליטר TDI BlueMotion עם קיבולת של 105 HP ו- 140 כוחות סוס 2.0 ליטר TDI.

בטווח של מנועי מופיע גם אמצעי אחסון ארבעה צילינדרים טורבו 9000s אגרגטים חדש TSI 1.2 ליטר (105 HP) ו- 1.4 ליטר (160 כ ס). אבל בתחילתו של כל Dzhetty החדשים יהיו ניתן להשלים עם אמצעי turbomotorami TSI 1.4 ליטר (122 HP) ו- 2.0 ליטר TSI 200-חזק. כל המנועים עובדים בזוגות עם כל אחד 6-מהירות או gearbox 7-מהירות (בהתאם לדגם) עם מצמד כפול. טכנולוגיית תנועה כחול מצויד מנועי 1.2 TSI ו- 1.6 TDI. פולקסווגן ג’טה זמין בכל שלוש רמות חיתוך: מגמה, Comfortline ו אוניברסיטת פייס גרמניה ו- S, SE, ספורט בבריטניה. חיצונית, נראה הג’טה החדשה של פולקסווגן הדים עיצוב מסוגנן מאוד לתפיסה קופה קומפקטית חדשה שהוצגה בתחילת השנה בתערוכת דטרויט מוטוריים.

ב החלק הקדמי של הגוף נמצאים בשימוש, בניית קווי המתאר אופקי המגדירים את העיצוב כולו. חלק הפלסטיק מבריק שחור נעשה בסגנון דומה הקדמיים הבסיסי. הרמוניה רשתות, פנסים זורם בצורה חלקה עד הפגוש המצויר במלואו. רגוע, ספורט קווי להשתלט על הצורה של החלק האחורי של פולקסווגן ג’טה החדשה. הפנים של המכונית שופץ גם לחלוטין; איכות ושלמות החדרים בפרטי סדאן זה 5 מיטות עכשיו סוף סוף לפרוץ אל מעבר לגבולות הכיתה. בנוסף, הלקוחות יכול פשוט לבקש השינוי הראשון של סוחר פולקסווגן אלה או פריטים אחרים לקצץ, אם אתה רוצה האינדיבידואליות גדול עוד יותר. הצעות ג’טה החדשה הזאת השלמות בלעדית של פרט חתוך, הוא אינטואיטיבי. ב הטורי הכלולים כוללים ESP, מתעייפים ניטור לחץ. Bundling מבוסס על ההנחה עד שש כריות אוויר (שניים קבלה, דו צדדי שני ראש-החלון הקדמי ואת החזה של האזור הקדמי של החלונות בצד). פולקסווגן ג’טה סדאן הייצור צפוי להתחיל ברבעון 4 של שנת 2010.

Tags: