צמיגים צמיגי ברידג

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

צמיגים ברידג’סטון ידועים בשוק העולמי של צמיגים. בעיתון כתוב ש שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. חברת “ברידג’סטון” מדרג בין היצרנים המובילים של ייצור צמיגים למשאיות. מטען צמיגי החברה השנייה רק למנהיגים מכירות חברות “גודייר” ו- “Michelein” גם מייצרים צמיגים למשאיות. ברידג’סטון צמיגים רק מתחילים לכבוש את השוק הרוסי. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של נפתלי בנט. איכות מעולה מושך קונים, למרות המחיר הכבד של צמיגים. מטען צמיגים חייב לעמוד בדרישות של התגברות מרחקים כל הכביש ותנאי אקלים.

לכן, העלות של צמיגי ברידג’סטון לא נרתע בעלי המכוניות. בזכות טכנולוגיה חדשנית צמיגים מסחרי חברת רכב “ברידג’סטון” בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. מפתחי תאגיד תוכננה קודם תצורה כלליות של צמיגים בתנועה. מטען גומי המשרד נעשית על מודרניזציה ציוד, לפיו רכשה ברידג’סטון צמיגים ללא דופי איכות הטמונה בהם. חברות מסוימות מייצרים צמיגים למשאיות על אותה טכנולוגיה כמו זה של כלי רכב, שינוי העובי של גודל לדרוך, צמיג. צמיגים ברידג’סטון על רקע זה הוא שונה, כי צמיגי המטענים, לדברי החברה, חייב להיות אך ורק התמחה, מכניסים לתוך שיקולים אלה גורמים מסובך להשתמש צמיגי משאיות. בקשות החלות על הצמיג הזה, גבוהה בהרבה מזו צמיגים למכוניות. ברידג’סטון צמיגים יש מאוחד הארגון של חידושים טכנולוגיים, התמזגו לתוך צמיגים יחיד מתאים הדרכים הקשות ביותר.

חברת ברידג’סטון צמיגים משאיות» יש חותם מיוחד מגן, לוחות פלסטיק מצב brejkernym חגורה אשר מכילים חומר גבוהה-כוח, הרכב גומי מיוצר לפי בטכניקות האחרונות, הנוסחה אשר מורכב משרשרת ארוכה פחמן. ברידג’סטון צמיגים יש יותר מעשרים טכניקות הייצור פותח על ידי אנשי מקצוע של חברת “ברידג’סטון”. תוכל לרשום את חלקם. לדוגמה, C.T.D.M. היא הדרך במטען אילו צמיגים נבנה בעזרת טכנולוגיית מחשב. שיטה זו מאפשרת לחשב arithmetically נכון לחשב ולעצב צמיגים למשאיות. גישה זו היא תועלת שאפשר לראות מראש את הצורה החיצונית של לדרוך, תערובת של חומרים, הכוללת גומי, נבחרו תחת תנאים שנקבעו לשימוש של דגם מסוים. צמיגי ברידג’סטון הבסיס, בעזרת טכנולוגיה זו, התוצאה היא מאוד עמידים ויציבים. העמידות אותו ואת תרכובת גומי מיוחד שנוצר על ידי טכנולוגיה פחמן LL. אבל השיטות האלה אינם מוגבלים חדשנות טכנולוגית לחברת “ברידג’סטון”. המומחים של החברה לא לעמוד על מקום, ולפתח דגמים חדשים, המיועד את הנוחות והבטיחות של ברכב על הכבישים.

Tags: