קניות בפנמה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אזורי סחר חופשי מס אירוח סוגים שונים של חברות כגון: מפיצים, סוכני מכירות, בנקים, חברות ביטוח, חברות שירותי משלוח, מרכזים לוגיסטיים. המטרה העיקרית של אזורי סחר חופשי מס היא להגדיל את הסחר הבינלאומי; כתוצאה מכך סוגי חברות הנפוצים ביותר כדי להפוך לעסקים באזור חינם המעי הגס, הממוקם בפנמה הם מפיצים, סיטונאים, יבואנים, יצואנים. בדרך כלל, מפיצים לייבא סחורות מאזורים כל העולם אל אזור חופשי ואז לייצוא סחורות אלה מדינות שכנות. פעולת ייבוא / ייצוא אינו כרוך מסים. במדינות מסוימות, הם להחיל ויש להם מחירים של מסי יבוא נמוך יותר. סוכני מסחרי: אדם מתחייב לקדם, משא ומתן או בטון התפעול המסחרי בשם אדם אחר, באמצעות גמול. עיקר פעילות העמותה היא למכור מוצרים או שירותים ללקוחות שלהם.

סוכנים אלה לא לקחת את האחריות של ייבוא או ייצוא סחורות, עם זאת לעזור ניהול תהליך ספנות ומסחר בשלמותו. כאמצעי תשלום, הם מקבלים אחוז עמלה עבור ההזמנה, תמורת הקלה על רכישות בפנמה. ההבדל עם מפיצים הוא סוכני מסחרי בדרך כלל יש משרדים או אולמות תצוגה אזור חופשי המעי הגס אך יקבים לא מנוהל. מרכזים לוגיסטיים וחברות על-פי משלוח שירותים: קורלציה ישירה לפעילות כלכלית שנוצרו על-ידי מפיצים, סוכנים מסחרי, אזור חופשי של המעי הגס הוא גם המקום למצוא חברות של שירותי שילוח ולוגיסטיקה. הם מספקים שירותים כגון: השכרת מחסנים, ניהול לוגיסטיקה, איחוד, משלוח וכדומה.

חברות ביטוח בנקאות: סוגים אחרים של חברות המחוברים ישירות לפעילות מסחרית של אזור חופשי של המעי הגס. ייבוא וייצוא של חברות הם הלקוחות חשוב של כלים פיננסיים ותשלום, כגון מכתב אשראי, העברה בנקאית. כמו-כן, היא טבעית כי יש מספר גדול של בנקים כי אפילו, כדי להקל על רכישות בפנמה. החברות לקחת אזורי סחר חופשי חשבון מאז שהם מייצגים אותם שוק הנוגעים לשירותי אסטרטגיים כגון משלוח חברות הביטוח, יקבים המבטחים, המאפיין המבטחים. לקנות בפנמה. עבור משאבים אודות אזור חופשי של המעי הגס.

Tags: