רגעים אחדים מן ההיסטוריה של הופעתה של אוטומטי כוונון במדינה שלנו

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מילה זרה ‘כונון’ כיום בחוזקה מן הלקסיקון, חייו של ברכב רוסי. מי לא חולם על מכונית שלא תבלוט מ האפור המוני אחיהם שלהם כמו המראה וטכני המאפיינים. לשנות ולשפר כל התכונות ואת המכונית כוונון צריך מסוע. רבים ברכב מספיק לבצע כוונון אוטומטי חיצוני: המכונית חלון גוון או צבע, אחרים ללכת על ארגון כוונון מנוע, כוונון ההשעיה, כוונון פנים, שבב כוונון. אנשים רבים מעוניינים, איפה למדנו תהליך זה, המכונה slovechkom נסתר ‘כונון’. . זה הטבע האנושי כדי תשוקה יוצאת דופן ומקוריות.

מסכימה, אין דבר יותר גרוע מלראות בחורה במסיבה להשתין על כמוך. דומה הוא המצב עם המכונה. למה צריך נוהג באותו הרכב כפי וסבא רבים. קיבל את שלו לבודד. מכוניות ‘עתיקות’ היו מאוד דומות זו לזו. וכך התהוותה הרצון לגוון את המראה שלהם. מכוניות צבועים בצבעים שונים, עם אפשרויות זמן שונים עבור מודל יחיד. אלה תהליכים יכולים להיחשב תכונות של כוונון מודרני.

בהתייחס אל הצד הטכנולוגי של הופעתה של כוונון, הראוי להזכיר של התחרויות ‘גרור-מרוץ’, פופולרי בקרב הנוער של אמריקה באמצע המאה שעברה, מי מאמין המייסדים של כוונון במתכונתו הנוכחית. מכוניות התחרו, מי להתגבר על קטע הכביש. כמובן, יותר וקר יותר. המכונית-גבוהה יותר הסיכויים לזכות, מסיבה זו מכוניות ניסה לשפר בכל האמצעים הזמינים: לזרוק את המושבים האחוריים ואת ‘גלגל רזרבי, שיפור מנועי, אפילו זז לתוך מנועי מכוניות הנוסעים של משאיות. דומה תהליכים התרחש כמעט בו זמנית, בגרמניה. מה שנקרא ‘גוף’ אליפות הביא המודרניזציה של מסוע מכונית. כמה נקודות לגבי כוונון מופיעה כעת ברוסיה. למרות המאבק מראה על הכבישים של רוסיה ‘מכוניות’, רוסים רבים להמשיך להישאר נאמן האגרטל טוב הישן. אז, כוונון ברוסיה היא, בראש ובראשונה VAZ כוונון. לאורך זמן, כוונון רוסיה נע, לשפרו. ו עכשיו VAZ ‘מפוסל’ על הכביש יכול להיות ‘שווים’ קשים ‘dragsterom’. עכשיו הכי נפוץ בשימוש הם 3 סוגים בסיסיים של כוונון-טכני מהותית וחיצוניים. כוונון הראשי יבוצע שינוי מילוי פנימי המכונית מנוע, תמסורת, בלימות מערכת, התקנת טורבו-supercharging. מנוע כוונון מגביר את מהירות, כוח, כושר תמרון של הרכב. להגדיל הכוח של המנוע לסייע, צ’יפ כוונון. בנוסף הגדלת הקיבולת של יחידת כוח, כוונון השבב מאפשר לך להגדיל את המתיחה של ביצועי המכונית, להפחית את צריכת הדלק, בעוד ומשתלטת להאיץ באופן דרמטי. כוונון טכני או כוונון של הסלון כולל החלפת מושבים, כיסוי למושבים, עדכון peretjazhku ההגה. מלבד ההתקנה של מערכות נוספות של התקני-שמע, מחשבים, מזגנים. כוונון חיצוני הוא בעיקר ציור המכונית או זכוכית עבודת הריטוש, כהים, ציור תוויות, התקנת רכב פלסטיק ‘ ויוצרות ‘ כוננים.

Tags: