רעש של המכונית. הצורך או גחמה?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

השתיקה במכונית היא הרצון של מרבית הנהגים. לעתים קרובות, מתי אתה הולך רחוק יותר. הרעש במכונית יש השפעה שלילית על ביטחון ונוחות, כי הנהג מתעייף מהר יותר ומפחית תשומת לב. וגם: מהו הרעש של המכונית? המכונית היא אוסף של רכיבים וההרכבות רבים. ברכב מחובר חלקים שונים, רכיבים והתקנים רבים, שחלקם בקביעות ליצור רעש ורטט.

בעיה זו מגיע לעיתים קרובות לאלו אשר מתקיים סקי על מכוניות מתוצרת רוסיה או של מכוניות זרות. לעתים קרובות, לעיל תיאר יצרן אוטומטית זיון אוטומטי של רעש חלש. באופן טבעי, מעל הרכב הכיתה, יותר רעש המכונית, כי המפיקים בתחילה דואג מכונת שתיקה בעתיד. אבל מה בעלים אחרים, אשר נמצאים במצב נואש להעביר טכנולוגיה על התחתונה מחלקה ועלויות סבירים. תחסוך את הרעש הרכב עזר. אילו שיטות יסייע להפחית רעש ורעידות במכונית? מאיפה הרעש הזה? לידתו של רעש כולל מקורות שונים זה מותנה הוקלט ב: ראשיים ומשניים. הצמתים של ההשעיה, המנוע, גלגלים, גשם, רוח, אחרים מכונות, כביש משובש הוא מקורות הרעש העיקרי. סלון פרטי ורכיבי הגוף הן משניות.

יוצר רעש לאט- הראשון העיקרי רועש, ישנם גלי קול הן מעבירות מקורות משניים רעש, בסופו של דבר אנו שומעים צליל בתא הנוסעים. “מחלה זו מכה את המכוניות שרכיביו הם נותרו ללא הדבקה תרכובות מסוימות, attenuating. העדיפו דרכים של צמצום, להיפטר רעש: 1. להפחית חורק. זה יהיה שימושי כדי להפחית את חצופה הנגרמת על ידי “דפורמציה” לוחות מתכת אוטומטית ו/או שלה צור קשר עם פריטים בעת העברת. עוד בקרוב מטען ועוד חיפוי הדלת הם רועשים, טורפדו. להיפטר חצופה להחיל גליונות נקבובי הכרחי חייב לספוג צליל. החומר הזה הוא ייחודי בכך זה אינם סופגים נוזלים והוא מכיל תאים סגורים. בהתבסס על תכונה זו, הרעש מצטמצם. בידוד דורש זמן רב, עבודה קשה כדי לעבד כל הרבה ב צידניות יכול להיות מיושם מכונת. לגרד את החנק מתחת למכסה המנוע עם פריטים שאינם דליקים מיוחדים הכוללים שכבה בנייר כסף. 2. דיכוי רטט. ספיגת רעש, נולד כתוצאה אלה או חלקים אחרים (צמתים). עבור לחסל את “judder” הגוף באמצעות גיליון דביק ופלים, עם תוכן של זפת ביטומן. מסגרת הפעולה-גלגול נשמות של רטט רכיב מכני בחום vibroizoljatora. חומרים נבדלים עובי מ 2 עד 6 מ”מ, מחילים לעתים קרובות, עבה חתיכות של 10 עד 15 מ מ. אם ברצונך להתקין מקלט טוב כדי להאזין למוזיקה בתוך מכונית, דורש פעולה מעמיק למטה. 3. רעש של המכונית. If you have additional questions, you may want to visit אבי קושניר. כולל את כל סידרת אמצעים כדי למזער את הרעש, רטט, חצופה. אתה יכול לנסות את עצמך כדי להתמודד עם רעש ורעידות, לבלות את זמנם ושימוש הרבה מאמץ. אבל הרבה יותר סביר ובנוחות לקרוא ב- ההתקנה הקרוב במרכז איפה עושים סוג של עובד כמו הרעש של המכונית. רק במקרה זה תוכל לשמוע מומחה מידע משירות באותה האחריות על הפונקציונליות של הפעילות מבוצעת. לקבל את הרכב שקט מוחלט-לא סביר להצליח. אך אל תכלול רעש קל.

Tags: