רשת שיווק

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

“אלה הדואגים שלהם בטחון כלכלי צריך לנתח של המערכת רשת של אנשי קשר בפירוט”. רוברט קיוסאקי, מחבר של אבא עשיר, אבא עני (אבא עשיר, האפיפיור עניים) סופרים ידועים רבים, כולל ריצ’רד Poe, מארק ויקטור הנסן, בריאן טרייסי, רוברט קיוסאקי, משבחים את המעלות של שיווק רשתי. האגודה המכירה הישירה מנבאת לך על-ידי 2010, חברות שיווק יפיקו יותר מ 700 מיליארד הכנסות. ידוע כמה Fortune 500 חברות מוצרים המוצעים באמצעות הרשת של אנשי קשר הם: Bausch, Lomb, קוקה קולה, ג’נרל אלקטריק, מוטורולה, AT & T, MCI, Xerox ועוד ועוד. ללא ספק, רשת השיווק היא המגמה של העתיד. כדאי לך לעיין אצל שרי אריסון כדי לקבל עוד מידע. אבל למה היא רשת שיווק רעיון טוב? התשובה היא פשוטה.

כדי לבנות עסק מבוסס על צריכה של המוצר שלנו, אתה בונה הכנסה שיורית. משמעות הדבר היא, אם אתה לא הולך לעבוד יום מסוים, בכל זאת ישנם אנשים בארגון שלך אשר צורכים את המוצר ויצירת הכנסות. רשת שיווק מאפשרת לך להיות הבוס שלך. להקים את העסק שלך לפי השיטות עובד הכי טוב עבורך. יש לך את החופש לעשות דברים בדרך שלך והמשך עבודה משותפת עם אנשים בארגון אג’ל מבוססת על עקרונות מתכננים חברות אחרות ברשת שיווק תרגול, אבל עם דינאמי ונדיב, רצוי, מוצרים מתכלים, אג’ל ומספק את השדה עבודה הצלחה רבים.

לאחר מכן אני רוצה כי ראה קצר מאוד ההבדל בין שיווק רשתי ורוס פירמידה עם תיאור זה חשבונות אג’ל היא החברה אשר תואמים את הדרישות ליצירת הכנסות גדולות. MLM לעומת הפירמידה המבקרים לכפור חברות מסוימות לקבל את היתרונות שלהם מעל לכל, מושך משתתפים חדשים, לא כדי לבסס מוצרים רב, אך מזכיר קריטי נגד כי זה בדיוק אחד מהמאפיינים כי להבדיל מזימות פירמידה אשר גמול שילוב של שותפים חדשים כדי הפירמידה, בעוד רק מערכות מדורגת משלם עבור התנועה של מוצרים. כדי לגלות אם החברה או לא פירמידה, צריך לשאול שלוש שאלות: 1 האם יש היא החברה כמה? זה ייתן לך מידע כדי לדעת אם הם שאתה מחפש הכסף שלהם, ולאחר מכן לברוח. כי יש לפחות 3 שנים. 2 במדינות רבות לפעול? זה אפשרי כי חברת הנדסה אותם כדי להתחמק חוקי במדינות מסוימות, אבל זה קשה מאוד לעשות זאת בכמה. 3 אפשרי לנצח יותר כסף כי האדם כי שאתה מזמין אותו, ועם ההשקעה אותו? התשובה חייבת להיות כן. בקרו אותנו:

Tags: