שירות חרירי: שטיפה חרירי

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מרססים דלק פלאשינג (קרחת) מומלץ מישו כל 20-30. ק מ (כמו גם הצורך). פלגים כבד, trudnoisparjajushhiesja, תרכובות גופרית, אשר מכיל את הדלק, להתיישב זרבובית שכבות מוצק. זה יכול להוביל חלקי או מלא חופפים של ספריי חורים חרירי, שסתום מחט אטימות, ירידה באיכותו של הזרקת, וכתוצאה מכך כדי הגדלת עלויות התפעול. מרססים דלק injector כביסה לייצר שתי שיטות-קולי, נוזלי ניקוי השיטה הכימית. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רב שמואל אליהו . שיטת אולטראסוניות מנקה את הדלק חרירי מיוחד באמבט אולטראסוני.

החסרונות של שיטה זו הם עלות גבוהה ועובד זמן רב בקשר בצורך של פירוק של מזרק. מתי מומלץ ניקוי באמבט אולטראסוני לאחר כל הכביסה להחליף נוזלים כי במונחים ריאליים אינה תמיד. שימוש חוזר של נוזלים עלולה לגרום נזק חרירי חרוט שיחליף את מזרקי. כדי להסיר משקעים שיורית מומלץ “לשפוך” את זרבובית הפוך עם נוזל נקי, אחרת הג’טס הופך חסום שוב בקרוב. שיטה יותר פשוטה אך יעילה מאוד של שטיפה שיטת טיפול כימי.

הוא מוחזק ללא פירוק של הובלות במהירות המנוע במצב סרק. בנוסף, יחד עם נטילת חרירי ופריטים אחרים נשטפים מערכת דלק: רכבת דלק, ווסת לחץ. ללא ספק היתרון של שיטה זו היא להסיר משקעים ופחמן פיקדונות מן שסתומים, טיהור של הבעירה, טבעות בוכנה, ניקוי ושיקום יישור דיחוס צילינדרים. כל זה תורם השיפור של הביצועים של המנוע. בהשוואה הכימיקל אולטראסוניות שיטת הניקוי שיטה היא יותר פשוטה ונגישה.

Tags: