שמן מנוע

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

כל נהג אשר אוהב את המכונית שלו, מודאג לגבי השאלה-כיצד להפוך את מנוע שימש זמן אמין? להחלפת שמן בזמן ממלא תפקיד חשוב בחיים ואת האמינות של המנוע שלך. לא. השוק המודרני של שמנים מוטוריים מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצר זה. במקרה זה, חשוב מאוד לעשות את הבחירה הנכונה. ? איזה סוג של שמן מנוע יש לי? שמנים מוטוריים מלאכותיות, מינרלים, חצי סינטטי. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל.

מינרלי שמן מנוע מבוססת על שמן, מעודן, מזוקק. זה קצת אחר הוא נקרא-שמן. שמן מינרלי מחולק פרפין, ארומטי, naphthenic-בסיס גולמי. פרפין השמנים האינדיקטורים הטובים ביותר צמיגות וטמפרטורה. שמן מינרלי מכיל גופרית, אשר אחראי על החמצון של שמנים, וכתוצאה מכך ללבוש חלקים של המכונית.

שמן מינרלי הוא זול. אבל זה דורש החלפה בתדירות גבוהה מהר מאבד את תכונותיו. בדרך כלל, שמן מינרלי משמש במכוניות ישנות יותר בשל מאפייני צמיגות. שמן סינתטי יש תחלופה גבוהה ומפחית את החיכוך ב פירוט, מגדילה את צריכת החשמל, מפחית צריכת דלק. מבטיחה ובפעילותו התקינה של המנוע בטמפרטורות נמוכות. לא דורשת החלפת שמן בתדירות גבוהה, כי שם הוא מחומצן, לא parafiniruetsja, לכן, שומר על תכונותיו במשך זמן רב. מנוע סינתטי שמן מינרלי הרבה יותר יקר בשל יתרונות. שמן מנוע סינתטי למחצה מורכב מרכיבים מינרלים וסינתטיים. ב כתוצאה מכך אנחנו מקבלים במחיר של שמן מאפיינים דומים סינתטי זול יותר. צמיגות שמן ממלא תפקיד חשוב. צמיגות מבטיחה על פעולה חלקה של המנוע, התחלה מהירה, כפור. שמן מיועד לשימוש בזמן החורף, מסומן על ידי האות W, את תלותו של מספר. שמן במשך שנים רק מספרים: 20, 30, 40, 50, 60. שמן multigrade הוא שילוב של שמנים בחורף ובקיץ. שמן עדיין מסווג על ידי נתונים תפעוליים. שתי גרסאות של ה-S API עבור בנזין, דיזל עם. גיורא חלבני סיווג הופיע בשנת 1996. אופציה א’-עבור בנזין המנועים, אפשרויות ו- (e) לסולר. משנת 2004 ואילך, גרסה חדשה עם זה מתאים בנזין ומנועי דיזל. כדי להפסיק כל בחירת שמנים, אתה צריך לבדוק המדריך של הרכב שלך. ככלל. היצרן מציין סוג שמן מומלץ על הרכב הזה. בעת בחירת שמן יש צורך לקחת בחשבון את סוג ההפעלה תנאים, בלאי המנוע, תאימות של חומרים עם נופים של שמן מנוע. ב כמה דגמי מכוניות, בעיקר בתוך הישן, מנוע להחיל אטמים עשויים גומי nitril’noj, gaskets אלה אינם תואמים בשמן סינתטי. אם תעקוב אחרי המלצות היצרנים, המנוע שלך יהיה מגישים לטווח הארוך המרבי.

Tags: