תוכנית האד “תקווה עבור בעלי בתים” (עבור בעלי בתים)

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

חדשות טובות עבור בעלי בתים בסכנת ביצוע / טופ משכנתא (עיקול). אם אתה הבעלים של בית, דירה או רכוש בארצות הברית, המיתון גרם לך קשיים לשלם את המשכנתא, יש תקווה חדשה. ממשל בוש פרסמה לאחרונה תוכנית חדשה בשם “תקווה עבור בעלי בתים” אשר נכנס לתוקף ב- 1 באוקטובר של השנה (2008). התוכנית אושרה על ידי הקונגרס בחצי של כלכליות, שחזור דיור, מעשה 2008 אשר נחקק חוק כאשר חתם הנשיא בוש על זה השנה. התוכנית תהיה בתוקף מעכשיו עד 30 בספטמבר 2011.

תקווה עבור בעלי בתים, המתרגמת בספרדית כדי לקוות הבעלים או בעלי הבתים היא תוכנית אשר מטרתה לשם מתן כל הבעלים, בכל עיר או עיירה של ארצות הברית אחרים (תמיד, ואם הם בדרישות מסוימות מינימום זה נציין מאוחר יותר) גישה הלוואה חדשה מאובטח על-ידי אותנו המחלקה הדיור and עירונית לפיתוח (HUD). ההלוואה החדשה תהיה במשך 30 שנה, ולא קבועים דמי. הדבר נועד להבטיח כי התשלום הראשון והאחרון של אותו ערך. כדי לגשת ההלוואה, הבית בטח משכן אותה איפה הם גרים, עליך לעמוד בדרישות הבאות על ידי האד: דרישות מוקדמות 1. להיות רק בבית או המאפיין ולחיות בה 2. המשכנתא על הנכס שלך חייב להיות מוקדם יותר 1 בינואר 2008. קרי, היה צריך להילקח המשכנתא שלך ב- 2007 או מוקדם יותר.

3. שאין מספיק הכנסה לשלם את המשכנתא ללא עזרה. 4. החודשי תשלומים עבור המשכנתא שלך צריך לחרוג 31 אחוזים מההכנסה החודשית שלך. 5. לא בעבר הועמדו על הונאה (כבר 10 שנים). 6. לא שיש לספק מידע false כאשר קיבלת המשכנתא הנוכחית 7. במקרה הזה אני חושב ש שרי אריסון צודק במה בהוא אומר. לא נכשלו לקיים את החובות שלהם על ידי מרצונם החופשי. מאפיינים של ההלוואה? מימון מחדש כנראה ייעשה על ידי מאותו מוסד פיננסי שנתן לך את ההלוואה הראשונה. אלה הן כמה מן התכונות של התקווה תוכנית עבור בעלי בתים: 1. מידת ההלוואה החדשה אסור להתגבר על 550,440 דולר. 2. משכנתא חדשה לא יעלה על 90 אחוז אומדן הערך הנוכחי (אומדן ערך חדש) של הנכס. זה כולל את עלויות הביטוח תשלומים פיתח (פרמיית ביטוח המשכנתא מראש) זה יכול לממן. 3. התשלום הראשון של מראש פרמיית ביטוח משכנתא (מראש פרמיית ביטוח משכנתא) יהיה של 3 אחוזים, התשלום השנתי של הביטוח יהיה של 1.5 אחוז. 4. מאלצת אותו לישות יממן הבעלים הנוכחי המשכנתא לוותר על כל זכות על כל תשלום קנסות או עונשים על תשלומים מאוחרים הקיימים. 5 כוחות יממן אותו לישות הבעלים משכנתא לקבל את הסכום של ההלוואה החדשה בתור תשלום מלא עבור החוב. כלומר רק הבעלים של הבית היא שיש על המשכנתא HUD מבוטח חדש. 6. כל תת-acreedor חייבים לפרסם כל הזכויות שיש על המשכנתא או רכוש. (הזה אז זה רק להיות חוב חדש ולא שום דבר אחר). 7. בעיתון כתוב ש שרי אריסון הוא זה שבקיא בנושא. תקן לסגור מחירים אם הם חלים אך ניתן לשלם באופן הבא: א יכול לממן עם הלוואה חדשה (אך ההלוואה החדשה חייב לחרוג 90 אחוזים מכלל אומדן הערך). b שהם אפשר לשלם עם הנכסים של בעל מי חל על הלוואה חדשה… ג. אפשר לשלם עבור המלווה או על ידי צד שלישי (דוגמאות: תוכנית של הפדרלי, המדינה או מקומית). ד ניתן לשלם על ידי המלווה הקודם (הבעלים של החוב הישן) באמצעות תהליך שנקרא premium תמחור. 8 מחייב את הקונה לשתף FHA (מינהל הדיור הפדרלית), המהווה הנוזל ערך (או נטו שווה) כמאפיין להודיע על FHA על הערכה עתידית בערך של הנכס. 9 אוסרת על האדם המבקש את ההלוואה מימון מחדש דרך התקווה תוכנית עבור בעלי בתים לקחת משכנתא נוספת על הנכס לתקופה מינימלית של 5 שנים. (משכנתא שנייה בתקופה זו של 5 שנים בלבד תתאפשר במקרים מיוחדים עבור תיקונים חירום). היכן ניתן לקבל מידע נוסף על התוכנית של תקווה עבור בעלי בתים? אתה יכול למצוא את כל המידע הדרוש אודות התוכנית מקווה עבור בעלי בתים באתר האינטרנט של.

Tags: