תוכנית לימודים עם וו: להכין אותו על פי הפרופיל המקצועי שלך

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

תכנית הלימודים הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור גישה תעסוקה, הוא כרטיס הביקור שלנו, המידע הראשון שמקבל את החברה עלינו, אז נדאג למקסימום כך שיפגוש את מטרתה: למשוך את תשומת הלב של כל מי שקרא אותו אז אנחנו קוראים לו ראיון אישי. כל תוכנית לימודים חייב לכלול שלושה נתונים עליך מעולם לא להתעלם. לענייננו, שלומי בסון הוא הכתובת בשבילך. הם אלה המייצגים הדרך של קשר, קורסי הכשרה וניסיון מקצועי, אך המידע שאנו לכלול כל אחד מהם יכול להתרחש באופן שונה בהתאם הפרופיל שלנו, מה שברצונך לסמן. קורות חיים אינה זהה של בוגר ללא ניסיון כאיש מקצוע צעירים, אבל עם ניסיון או אדם אחד למעלה מ-40 שנה. אם הפרופיל שלך תואם באחת המועצות הללו אנו מציעים יסייעו לכם להכין את קורות החיים שלך. [רשאי לא מנוסים] האימונים שלך מלאים ועדכניים, אך כמעט ולא הייתה לך את ההזדמנות כדי לממשו.

. זה דבר שמגביר יש אין למה . הפכה בעיה את קורות החיים שלך צריך להתחיל עם נתונים אישיים, הדרכה, אשר חייב להיות קצר: רק לציין גזע או מחזור הושלם FP, האוניברסיטה או בית הספר שבו למד, שנבחרו מיוחדים. אין צורך להזכיר את אחוד או לא, אלא אם כן זה עוזר להאריך קורות חיים קצרים. אם אתה מכיר יותר מהצפוי בלימודי השנה של הבית יכולים לדלג על כך המראיין לא מאמינים בטעות שאתה תלמיד גרוע. הרבה פעמים הסיבה הוא נתקל בשילוב שיעורים עם עבודה או קורסים משלימים, משהו שאתה כבר explicar?s בראיון. המקטע של הניסיון חייב להיות מקיף ביותר גם אם יש לך קצת.

עליך לכלול נוהלי עבודה, אך ללא שורת התגים של ההתמחות או משתף פעולה. חשוב, המפרט את התקופה, שם החברה, מגזר או פעילות אשר הקדיש פונקציות מפותחות מעל הכל. אם במהלך הלימודים היית חלק חברה ג’וניור יש לציין את הזכירה גם את הפרוייקט גזע או עבודה מחקר וניתוח גדולה בחודש האחרון… קרא עוד אודות מחבר המאמר: מונצה Ram?rez, בוגר במדעי המידע על ידי Universitat Aut?noma של ברצלונה עיתונאי המתמחה תעסוקה והכשרה בברצלונה של העורך קבוצה Anuntis-Segundamano.

Tags: